Jump to content
joker

30 nõuannet, kuidas jõusaalis naisi nn ära rääkida

Recommended Posts

Segaks, kohutavalt! Kui ma käiski see pärast just saalis, et suhelda ja liiguks ringi vilavate kiimas silmadega, siis oleks teine asi. Mina käin trenni tegemas, on raske, on valus, olen end enne trenni parajalt vihaseks ajanud, ma ei taha et keegi mind sel ajal veel torkima tuleks.

On juhtunud kunagi mitmeid kordi, et tullakse jutustama lausa keset seeriat, ma ei tee välja, ikka kutt laseb oma juttu edasi kõrval- mingit mõttetut blaablaad... üks tuli hiljuti õpetama, kuidas ma peaks raskusi valima, no et et äkki ma peaks võtma mingi kerge raskuse (mina samal ajal olen massiperioodil ja üritan max-e suurendada ;))

Õnneks ma ei treeni üksi, seega ehmatab see enamasti kõik võimalikud katsetajad suure kaarega eemale ;)

Nii et minupoolest, jõusaali sisenedes inimestele "tere!" ja lahkudes "head aega" on ok, võibolla paar sõna ka vahepeal (kui on tuttav inimene), rohkem pole sellises kohas lihtsalt ette nähtud. Saalis käiakse rasket tööd tegemas.

jutt käib ikka ablastest miisudest mitte võistlevatest sportlastest.Ükski mees ei tee silma naisele ,kelle biitsps on suurem kui mehel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ÖH ÖH ÖH .... ;)

Teate, katsetame õige mõnda aega. (Kujutan ette, milline tsirkus saalides käima läheb ja kuidas seda teemat mittelugenud inimesed üldse aru ei saa, mis toimub.)

Ja siis tuleme kõik siia teemasse tagasi ja kirjutame, mis siis õigupoolest juhtus. Kes leidis elukaaslase, kes sai sõimata (Aktivistilt? :D ) või ehmatas ennast pool kangeks, kui Joker platsi ilmus..... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on olnud jousaalis juhus kus treener tuleb juurde ja teatab et uks neiu sooviks teada kas oleksin partnerist huvitatud. Vastasin et olen onnelikus abielus ja ei. Seejuures on ju tutarlapsel hea jaada eitava vastuse korral tundmatuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teil endal tüdruk käib jõusaalis ja kurdab, et teda pidevalt passitakse, mida te teeksite?

Minul tekib alati tahtmine kellelegi hantliga pähe lajatada igatahes..

Psycho ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teil endal tüdruk käib jõusaalis ja kurdab, et teda pidevalt passitakse, mida te teeksite?

Minul tekib alati tahtmine kellelegi hantliga pähe lajatada igatahes..

Aga Sa võta naine, keda nähes mehed pilgu kõrvale keeravad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teil endal tüdruk käib jõusaalis ja kurdab, et teda pidevalt passitakse, mida te teeksite?

Minul tekib alati tahtmine kellelegi hantliga pähe lajatada igatahes..

Arvan, et su tüdruk kujutab rohkem ette, kui asi väärt on. Või siis kannatab kroonilise tähelepanuvajaduse all ;) Veedan päevas saalis ca 12 tundi (amet selline) ja naisi on ka igasuguseid, samuti mehi, kuid ei ole veel tähele pannud, et keegi kedagi pidevalt passiks ... Inimestel muudki teha kui silm krillis kedagi paaniliselt passida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan, et su tüdruk kujutab rohkem ette, kui asi väärt on. Või siis kannatab kroonilise tähelepanuvajaduse all ;) Veedan päevas saalis ca 12 tundi (amet selline) ja naisi on ka igasuguseid, samuti mehi, kuid ei ole veel tähele pannud, et keegi kedagi pidevalt passiks ... Inimestel muudki teha kui silm krillis kedagi paaniliselt passida ;)

Nõus! Kes tahab tähelepanu, see seda ka saab. Kes tahab trenni teha, teeb trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan, et su tüdruk kujutab rohkem ette, kui asi väärt on. Või siis kannatab kroonilise tähelepanuvajaduse all ;) Veedan päevas saalis ca 12 tundi (amet selline) ja naisi on ka igasuguseid, samuti mehi, kuid ei ole veel tähele pannud, et keegi kedagi pidevalt passiks ... Inimestel muudki teha kui silm krillis kedagi paaniliselt passida ;)

Akki on ikka kena chikkkkk, pole m6tet raakida kui ei tea, kui ta nii raagib ju siis nii ongi! Olen midagi sarnast oma suhtes kogenud, kui naine t6mbab liialt tahelepanu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Akki on ikka kena chikkkkk, pole m6tet raakida kui ei tea, kui ta nii raagib ju siis nii ongi! Olen midagi sarnast oma suhtes kogenud, kui naine t6mbab liialt tahelepanu!

No ei väidagi, et koletis on, kuid igas saalis on kenasid tshikke ;) Kujuta ette, kui mehed muud ei teekski, kui vaid istuksid, mokad töllakil ja vahiksid neid. Ja siis nende kenade tshikkide boifrendid käivad ja kolgivad kõiki hantlitega ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ei väidagi, et koletis on, kuid igas saalis on kenasid tshikke ;) Kujuta ette, kui mehed muud ei teekski, kui vaid istuksid, mokad töllakil ja vahiksid neid. Ja siis nende kenade tshikkide boifrendid käivad ja kolgivad kõiki hantlitega :D

No seda vahtimist v6ib nii m6ista, aga v6ib ka normaalselt m6ista ;)

ja see kolkimise jutt on mingi m6tetu matchotamine ju tyyp ei saa hoopis piisavalt tahelepanu! Mul ka kogemus j6usaali tooga ja tean et m6nda naist ikka passitaxe temakese teadlikult ja mis kommentaarid sinna juurde kaivad oi oi

Muudetud kasutaja PT London poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teatud naised oskavad ise ideaalselt põhjustada jõllitamise ja kommenteerimise (nt riietus, meik jne)- mõni käibki end saalis näitamas ja suuri mehi otsimas, ja et end veel kuumemaks tädiks teiste silmis teha, "kurdetakse" pidevalt, kuidas kõik jõllitavad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teil endal tüdruk käib jõusaalis ja kurdab, et teda pidevalt passitakse, mida te teeksite?

Minul tekib alati tahtmine kellelegi hantliga pähe lajatada igatahes..

mul on vastupidi, kõik naised vahivad ja riietavad silmadega lahti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noortel slaavi naisterahvastel on kombeks ennast enne jõusaali jõhkralt ära meikida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teil endal tüdruk käib jõusaalis ja kurdab, et teda pidevalt passitakse, mida te teeksite?

Minul tekib alati tahtmine kellelegi hantliga pähe lajatada igatahes..

Steroide söönud, et nii ärritud sellise pisiasja peale? Who gives a shit et vahitakse, seni kuni käsi külge ei aeta, on kõik OK. Meil jõusaalis käib vähe naisi ja kui keegi tuleb, siis ikka vahitakse ju liibuvates nappides riietes vastassugupoole esindajaid. Kaua sa neid kange-hantleid, teisi jõujunne ja ennast peeglist ikka vahid. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noortel slaavi naisterahvastel on kombeks ennast enne jõusaali jõhkralt ära meikida

Meikima just ei hakka...kuid ma siiski loodan, et vaadatakse :D

Kui ei vaadata, siis on ju miskit viltu... ;)

K6netamisega on nii, et kui seeriat tehes ei tylitata, antakse aega ka piisavalt enne seeriat enesesse vaadata ja keskenduda (vastasel juhul oleks k6netamine lihtsalt traumaohtlik. Minu kaks 6lavigastust l2hevad k6ik mingite lollide vahekommentaaride kraesse). Kui vahe seeriate vahel l2heb pikemaks... no ja siis. J6uan rohkem.

Ys, kui asi on viisakuse piirides, siis ma alati suhtlen. Kui teretatakse, siis ma alati teretan jne.

Miks? Ma siis j6uan rohkem. Iga positiivne laeng annab jaksu juurde.

Me ei anna endale aeg ajalt aru, kui t2htis on kaasinimeste positiivsus (selle v2ljan2itamine...). T2na ytleb keegi mulle v6ibolla j6usaalis kenasti, homme suudan mina kellelegi teisele kenasti ytelda jne jne jne.

Paar p2eva tagasi oli yks tore juhus trammis. Yhel vanat2dil oli t6eliselt tore barett. Mina otsustasin, et niipea, kui mul v6imalus avaneb, ma seda talle ka ytlen ;)

Ytlesingi :D Tema vastu:"Teie tegite!" Mitte kysivas toonis...vaid suisa v2itena... Mina vastu, et ei...kahjuks ei ole minu tehtud :D. Tema mulle vastu, et ega teid ei tea.. Pidin n6ustuma :D

Tulge palun kapist v2lja! Tehke teiste olemine meeldivamaks ja te avastate, et olete sellega enesele nii palju head teinud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata Aile, kui kommentaar on positiivne, ilma tagamõtteta,no selline neutraalne-normaalne noh, siis on muidugi tore ja ok (rõhutaks ikkagi jälle, et õigel ajal ja õiges kohas kah).

Aga kui üks noormees (väliste tunnuste järgi tundus täitsa normaalne inimene, no selline, kel kupli all kõik enamvähem....) kunagi astus ligi ja ütles et ma LÕHNAN hästi, siis........ my God ;) ;) :D :D :D

Ärge nüüd sellest keegi järeldage, et peaks hakkama mu kaenlaaluseid trennis nuusutamas käima- tulete, siis hammustan! Kõvasti! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulge palun kapist v2lja! Tehke teiste olemine meeldivamaks ja te avastate, et olete sellega enesele nii palju head teinud ;)

Kui Sa väga tahad siis ma võin ju sinu rõõmuks siinsamas, fitness.ee foorumis kapist välja tulla aga ma kardan, millise pilguga MIND täna trennis vaadatakse ja kui "meeldivaks" minu olemine pärast duši all tehakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata Aile, kui kommentaar on positiivne, ilma tagamõtteta,no selline neutraalne-normaalne noh, siis on muidugi tore ja ok. Aga kui üks noormees (väliste tunnuste järgi tundus täitsa normaalne inimene, no selline kel kupli all kõik enamvähem....) kunagi astus ligi ja ütles et ma LÕHNAN hästi, siis........ my God ;):D :D :D:P

Ärge nüüd sellest keegi järeldage, et peaks hakkama mu kaenlaaluseid trennis nuusutamas käima- tulete, siis hammustan! Kõvasti! :D

Mul tekkis kunagi yks f2nn, kellel oli tugev kiiks domina tydrukute vastu. Oli kuskilt mu tel numbri saanud, helistas, siis ajas ikka sellist jura (a la..ta lakuks mu saapaid ja ma toetaks oma kontsa tema seljale...)... ;) See on see kulturismiga tegelemise varjupool.

Mingi moment ma tajusin, et ta ei ole iseenesest ohtlik ja sugugi mitte rumal inimene. Esiteks olin ma nii viisakas kui v6imalik ja tema oli ka nii viisakas kui v6imalik. Tango tantsimiseks on kahte vaja ja mina juhtisin sinna, kuhu mulle meeldis...

L6ppkokkuv6ttes on mul yks s6ber rohkem :D

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

meenutan heldimusega, et mullegi on kunagi üks neiuke saalis külge löönud. asja ei saanud. ma ei võtnud vedu, kuna käisin juba oma praeguse abikaasaga. nüüd ei flirdi minuga enam keegi ja ma ise ka ei julge. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×