Jump to content
joker

30 nõuannet, kuidas jõusaalis naisi nn ära rääkida

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Jõusaal on muutunud uute inimeste kohtumise mekaks. See tänapäevane „lihaturg“ on kaotanud täielikult vanadest aegadest tuntud samasooliste treeningsaalid. Järgnevas artiklis on antud näpunäiteid, kuidas käituda jõusaalis meeldiva vastassooga!

Üks suurimaid küsimusi, mida mehed esitavad- kuidas leida õiget tüdrukut jõusaalist? Seal on ju kindlasti veel oma 10 meest, kes sama neidu võivad silmanurgast jälgida…

Järgnevalt on toodud 10 asja, mida võiks jälgida, enne kui lähed kindla peale välja:

1. Hinda alati olukorda enne ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On´s mõnel siis ka reaalseid kogemusi või näpunäiteid või on suutnud kellegi nö ä sebida. Või on jõusaalid nii rangelt ikkagi treenerite pärusmaa, et lihtsurelikel seal lööki pole? Või mes naised ise ütlevad- on mõtet käsi püksi ajama tulla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu naissõber leidis esimese mehe jõusaalist (oli teine lihtsalt tulnud juttu ajama), nii et kindlasti on võimalik. Ega see ei erine ju klubis või baaris võhivõõra inimesega tutvumisest.

Aga MV-s olen tähele pannud, et need vähesed naised, kes teevad jõutrenni, käivad kaaslasega, ja kes tulevad üksi, need väntavad reeglina 5-10 minutit ratast ja on viuh läinud.

Vahel saab nalja ka. Näiteks tuleb silmatorkavalt ilus ja liibuvates riietes neiu ja hakkab 30 kiloga surumist tegema, ja siis 6 meest "julgestavad" ümberringi ;)

Muudetud kasutaja belvedere poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahel saab nalja ka. Näiteks tuleb silmatorkavalt ilus ja liibuvates riietes neiu ja hakkab 30 kiloga surumist tegema, ja siis 6 meest "julgestavad" ümberringi ;)

A sa proovi ette kujutada vastupidist olukorda ..., ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav artikkel, paneb mõtlema lausa. Samas kas nüüd jõusaal on ikkagi tutvumiskoht ?

Tegelikult on jõusaal ka sotsiaalse suhtlemise koht. Seega miks mitte kohtuda seal huvitavate ning kaunite inimestega ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav artikkel, paneb mõtlema lausa. Samas kas nüüd jõusaal on ikkagi tutvumiskoht ?

A sa mõtle ikka:

sa sisened jõusaali,ilusas liibuvas trikoos,'akkad tegema rinnalt surumist ja sind sööstavad julgestama 6 jõusaalitädi ...

Kas sulle tõesti ei meeldiks, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on jõusaal ka sotsiaalse suhtlemise koht. Seega miks mitte kohtuda seal huvitavate ning kaunite inimestega ;)

Täiendan, et pidasin siin silmas tänapäevast moodsat spordiklubi, kus 99% inimestest käivad niisama paar korda nädalas ennast liigutamas. Hardcore jõusaalis/klubis see arvamus ilmselt ei kehti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on jõusaal ka sotsiaalse suhtlemise koht. Seega miks mitte kohtuda seal huvitavate ning kaunite inimestega ;)

Täiesti nõus, isegi mitu sõpra jõusaalist leidnud (kahjuks mitte naissoost). Lisaks mulle väga meeldib vaadata heas vormis olevaid naisterahvaid, kes näevad enda vormishoidmisega vaeva. Testo tase tõuseb kohe ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korduv silmside on nii m6nelegi naisele saatuslikuks saanud ;) Aga sellest ajas kui treeningud on raskemaks muutunud, siis ei jatku ajuj6udu sebimiseks, vast ongi nii parem, pole j6usaali draamat vahemalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab tunnistama, et algusaastatel (ca. 4 a jõukas käidud) sai küll ja küll juttu vestud, flirditud jne.

Aga ega trenni mõttes polnud tulemusi kah ;):D

Seetõttu olen jäänud lihtsalt silmsideme pooldajaks ja keskendun trennile.

Oleneb mis eesmärgil saali lähed, isegi tuttavatele ütlen ainult tere ja kuidas läheb, pikematesse vestlustesse laskumata- kannatab kontsentratsioon ja tulemus.

Küll aga on võimalus mujal, mõnes teises paigas, mis puhtalt suhtlemiseks mõeldud oma jõukatulemusi demonstreerida ning +punkte korjata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla siis kui inimene elab jõusaalis, siis muutub see tema jaoks ka sotsiaalseks kohaks. Mina käin jõusaalis trenni tegemas ja inimestega eriti suhelda ei viitsi sellel ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi ma ei või ;) - parim nõuanne artiklist - "Käitu nagu professionaal, luiska isegi et oled treener (isegi kui sa seda pole)- see aitab sul suhtlemist alustada." Et nagu midaaa??? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi ma ei või ;) - parim nõuanne artiklist - "Käitu nagu professionaal, luiska isegi et oled treener (isegi kui sa seda pole)- see aitab sul suhtlemist alustada." Et nagu midaaa??? :D

Ma pole kyll selle kohta luisanud, kohati pole isegi oelnud et olen, aga kui arukat juttu raakida on kergem tahelepanu hoida/saada ja sealt yleminek on vaga kerge ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks on küll jõusaal viimane koht, kus naisi sebima hakata. ;) Tegelikult tahaks teada, mis naised ise sellest arvavad.

X2

Ma keskendun küll pigem trennile kui kellegile silma tegemisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest pole teema püstituses ju vahet, kus neid naisi sebida - linnatänaval, rühmatrennis, jõusaalis, metsarajal. Kui inimesed on valmis uusi tutvusi looma ja neist huvitatud, on kõik ju igati bueno. Palju mõttetumad tutvused tulevad mu meelest pigem jommis peaga kusagil baarileti ääres - trenni tehes on inimestel sarnane eluviis ja suhtumine tervisesse ning samad huvid on uue tutvuse alustuse puhul ainult plussiks. Jajajaaa, mitte et joomine-baarid-diskod ühendav huvi olla ei võiks ;)

Kes on avatud uutele tutvustele, on nendele avatud vist sõltumata kohast. Olgu või sõda või matus.

Seega jõusaal võib olla päris ok koht, sest niimõnigi vajab vahel lisamotivatsiooni seal käimiseks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks on küll jõusaal viimane koht, kus naisi sebima hakata. ;) Tegelikult tahaks teada, mis naised ise sellest arvavad.

Segaks, kohutavalt! Kui ma käiski see pärast just saalis, et suhelda ja liiguks ringi vilavate kiimas silmadega, siis oleks teine asi. Mina käin trenni tegemas, on raske, on valus, olen end enne trenni parajalt vihaseks ajanud, ma ei taha et keegi mind sel ajal veel torkima tuleks.

On juhtunud kunagi mitmeid kordi, et tullakse jutustama lausa keset seeriat, ma ei tee välja, ikka kutt laseb oma juttu edasi kõrval- mingit mõttetut blaablaad... üks tuli hiljuti õpetama, kuidas ma peaks raskusi valima, no et et äkki ma peaks võtma mingi kerge raskuse (mina samal ajal olen massiperioodil ja üritan max-e suurendada ;))

Õnneks ma ei treeni üksi, seega ehmatab see enamasti kõik võimalikud katsetajad suure kaarega eemale :D

Nii et minupoolest, jõusaali sisenedes inimestele "tere!" ja lahkudes "head aega" on ok, võibolla paar sõna ka vahepeal (kui on tuttav inimene), rohkem pole sellises kohas lihtsalt ette nähtud. Saalis käiakse rasket tööd tegemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Segaks, kohutavalt! Kui ma käiski see pärast just saalis, et suhelda ja liiguks ringi vilavate kiimas silmadega, siis oleks teine asi. Mina käin trenni tegemas, on raske, on valus, olen end enne trenni parajalt vihaseks ajanud, ma ei taha et keegi mind sel ajal veel torkima tuleks.

On juhtunud kunagi mitmeid kordi, et tullakse jutustama lausa keset seeriat, ma ei tee välja, ikka kutt laseb oma juttu edasi kõrval- mingit mõttetut blaablaad... üks tuli hiljuti õpetama, kuidas ma peaks raskusi valima, no et et äkki ma peaks võtma mingi kerge raskuse (mina samal ajal olen massiperioodil ja üritan max-e suurendada ;))

Õnneks ma ei treeni üksi, seega ehmatab see enamasti kõik võimalikud katsetajad suure kaarega eemale :D

Nii et minupoolest, jõusaali sisenedes inimestele "tere!" ja lahkudes "head aega" on ok, võibolla paar sõna ka vahepeal (kui on tuttav inimene), rohkem pole sellises kohas lihtsalt ette nähtud. Saalis käiakse rasket tööd tegemas.

Mida te seletate, kysiti ju naiste arvamusi ;):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes "TE"? Sinusugune on vist õige siin NAISTE teemas jah kommenteerima ;) Arvatavasti oled ise ka selline, eks keset trenni kätt püksi ajama läheb...

Ainult neile kes seda soovivad ;)

Tahtsin ainult viisakas olla, me pole ju ametlikult tuttavad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jumal tänatud et ei ole, üks segaja vähem ;)

Ajaksid sa vähem käsi püksi, näeksid ise kah rohkem suure mehe moodi välja ;)

Keegi on endast vaga OK arvamusel :D

Ara nyyd yrita mind bodipidleriks teha, see pole minu teema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×