Jump to content
-Jaanus-

Roheline tee

Recommended Posts

to Oldman....

vana hiinakad ja japoneesod juba e.Kr ajal kasutasid rohelist teed just nendel eesmärkidel ning ravimiseks..... ja no kui panna küsimuse ette kõik need Oldmani lingid ja "omad kogemused" siis ma kaldun ikkagi jääma seisukohale, et see aeg ja kogemus ning teadmised mis vanahiinakatel ja japoneesodel on kogunenud on autoriteetsemad kui hr Oldmani heietused ;)

(ise joon ca 1,5-2l rohelist rafineerimata teed päevas )

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to Oldman....

vana hiinakad ja japoneesod juba e.Kr ajal kasutasid rohelist teed just nendel eesmärkidel ning ravimiseks..... ja no kui panna küsimuse ette kõik need Oldmani lingid ja "omad kogemused" siis ma kaldun ikkagi jääma seisukohale, et see aeg ja kogemus ning teadmised mis vanahiinakatel ja japoneesodel on kogunenud on autoriteetsemad kui hr Oldmani heietused ;)

(ise joon ca 1,5-2l rohelist rafineerimata teed päevas )

Ja mis kasu sa oled saanud sellise koguse tee joomisest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mis kasu sa oled saanud sellise koguse tee joomisest?

Vedelikku peame me tarbima. Roheline tee (oleneb valikust) on yks parimaid variante. Kirjeldatud kogus ei ole suur, kui ta sellele lisaks veel endale midagi sisse ei yrita suruda.

Mis kasu ta sellest on saanud?

Ma ytleks, et enemy n2eb terve ja aktiivne v2lja ;)

Joogid, mis ma maha laidaks on igatsugu pakimahlad ja soft dringid aga roheline tee?? M6ni sisaldab kofeiini v2heke palju... Eks tule t2psustada, millise teega on tegu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vedelikku peame me tarbima. Roheline tee (oleneb valikust) on yks parimaid variante. Kirjeldatud kogus ei ole suur, kui ta sellele lisaks veel endale midagi sisse ei yrita suruda.

Mis kasu ta sellest on saanud?

Ma ytleks, et enemy n2eb terve ja aktiivne v2lja ;)

Joogid, mis ma maha laidaks on igatsugu pakimahlad ja soft dringid aga roheline tee?? M6ni sisaldab kofeiini v2heke palju... Eks tule t2psustada, millise teega on tegu.

Hakkab juba arusaam tulema, et sisaldab kofeiini, mis viib luudest kaltsiumi välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkab juba arusaam tulema, et sisaldab kofeiini, mis viib luudest kaltsiumi välja.

Olete te ehk natukenegi psyhholoogiat 6ppinud?

On olemas erinevad suhtlustasandid. Ylalt alla, alt yles jne.

Ma ei luba sellist l2henemist!!! Isa on mul olemas (tema ka ei kasuta minuga sellist tooni).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olete te ehk natukenegi psyhholoogiat 6ppinud?

On olemas erinevad suhtlustasandid. Ylalt alla, alt yles jne.

Ma ei luba sellist l2henemist!!! Isa on mul olemas (tema ka ei kasuta minuga sellist tooni).

Mis probleem vaevab? ;) Enda arust ma ju avaldasin kiitust heade teadmiste eest. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kasu ta sellest on saanud?

Ma ytleks, et enemy n2eb terve ja aktiivne v2lja ;)

Joogid, mis ma maha laidaks on igatsugu pakimahlad ja soft dringid aga roheline tee?? M6ni sisaldab kofeiini v2heke palju... Eks tule t2psustada, millise teega on tegu.

ma tänan Aile ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to Oldman....

vana hiinakad ja japoneesod juba e.Kr ajal kasutasid rohelist teed just nendel eesmärkidel ning ravimiseks..... ja no kui panna küsimuse ette kõik need Oldmani lingid ja "omad kogemused" siis ma kaldun ikkagi jääma seisukohale, et see aeg ja kogemus ning teadmised mis vanahiinakatel ja japoneesodel on kogunenud on autoriteetsemad kui hr Oldmani heietused :rolleyes:

(ise joon ca 1,5-2l rohelist rafineerimata teed päevas )

See ei ole piisav argument, et vanad hiinakad ja japoneesod kasutasid ja ainult sellega apelleerida. Me ju ei tea, mis haigused neil olid, kui pikk oli eluiga jne.

Sajad miljonid inimesed joovad tänapäeval Coca-colat ja elavad ka piisavalt kaua.

Mõned teooriad väidavad, et toidulisandid aitavad ennetada nn oksüdatiivset stressi, mida põhjustavad vabad radikaalid. Vabade radikaalide «välja lülitamine» võib aga häirida organismi loomulikku kaitsemehhanismi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kolasin siin foorumis juba ringi ja uurisin sellealaseid teemasid aga siiski teeks siis ühe üldise kokkuvõtva teema rohelise tee kohta.

Kui hästi aitab roheline tee kaasa kaalulangusele?

Kui palju peaks teelehti panema 1L teele?

Mida panna tee sisse, et teel oleks parem maitse aga, et see ei takistaks kaalulangust? Siiamaani joon seda vägisi, sest maitse on ikka tõesti jube (kuigi olen proovinud mitmeid erinevaid rohelisi teesid). :S

Maitse on võrratu,kuigi esimene tass ilma suhkruta oli ka mulle vastik.Järgmine juba oli OK ja edasi nüüd joongi juba mitu kuud ilma,muidu pole kaalulanguse ajal seda mõtet mu meelest juua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Roheline tee viib jääkained organismist,see on hea,sest puhastab organismi ja kui samal ajal õigesti toituda,siis ehk on ka mingi efekt kaalulangusel.Muidugi oleks hea veel ka aktiiivne eluviis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen täheldanud, et õhtul rohelise tee joomine aitab vastu panna kiusatusele end toitu täis õgida. See on küll üsna positiivne mõju ja mul töötab.

Tere,

olen Sinuga 100 % nõus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvel tegin endale rohelist jääteed. Võtsin suure kannu keevat vett (u. 1.5 liitrit), siis panin sinna sisse umbes 4 rohelist teepakki. Lasin tõmmata ning teel ära jahtuda. Ööseks panin külmkappi. Hommikul kui randa läksin oli jook valmis. Tavaliselt valasin 0.5 pudelitesse ümber.

Kui spordijook sai otsa, siis jõin trennis rohelist teed. Tavaliselt lisasin suhkrut ka siis teele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise ka trenni teinud rohelise tee kaasa, minuarust väga hea natuke suhkrut panin aga mitte palju kuna sihuke mõrkjas maitse on hea kustutab hästi janu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See et roheline tee kaalulangusele kaasa aitab on myyt(minu puhul kindlasti) Tegin dieedi ajal nadal teega ja nadal teeta ja kaalu langus oli tapselt yx ja sama, seega kaalu langetamis eesmargil ma teda ei joo, kuna toitumine on numero uno !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See et roheline tee kaalulangusele kaasa aitab on myyt(minu puhul kindlasti) Tegin dieedi ajal nadal teega ja nadal teeta ja kaalu langus oli tapselt yx ja sama, seega kaalu langetamis eesmargil ma teda ei joo, kuna toitumine on numero uno !

Vaevalt roheline tee 7 päevaga midagi muuta suudab. Ega see imerohi ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda kindlasti, et ta imerohi pole, et ainult joo ja kaal langeb.

samas ei saa väita et ta ka kasutu oleks, sest temas on palju kasulikke antioksüdante.

minumeelest ei aita ükski toiduaine või lisand kaalu alandada, kui üldine toitumine paigast ära on.

ja seda ka, et ega see pole õige roheline tee kui ta nööriga pakis on. siis võid juba männiokkaid keeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik räägivad, et toitumine on nr. 1 kaalust alla võtmise ajal. Ehk räägiksite lähemalt, milliseid toite sööte ja mis põhimõtteid järgite, kui tahate kaalust alla võtta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik räägivad, et toitumine on nr. 1 kaalust alla võtmise ajal. Ehk räägiksite lähemalt, milliseid toite sööte ja mis põhimõtteid järgite, kui tahate kaalust alla võtta...

See oleneb täiesti kui aktiivne sa oled ja sinu ainevahetusest.Kas teed sporti,mitu korda ja kui tõhusalt jne...siis alles saab täpsemalt öelda.See on iga inimese puhul tavaliselt individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik räägivad, et toitumine on nr. 1 kaalust alla võtmise ajal. Ehk räägiksite lähemalt, milliseid toite sööte ja mis põhimõtteid järgite, kui tahate kaalust alla võtta...

Kaalukaotuse peamine põhimõte - söö vähem kui kulutad ja alati toimib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik räägivad, et toitumine on nr. 1 kaalust alla võtmise ajal. Ehk räägiksite lähemalt, milliseid toite sööte ja mis põhimõtteid järgite, kui tahate kaalust alla võtta...

Kui sa juba nii küsid, siis julgen arvata, et oma äranägemise järgi süües sul see hästi ei pruuugi õnnestuda. On tähtis kui palju nö. kaloreid sisse sööd, kuid samas peavad süsivesikute, rasvade ja valgu omavahelised seosed paigas olema, nii ühe toidukorra kui ka ööpäeva arvestuses. Tuleb mängu ka toitude happelisus/aluselisus, mis peab ka õiges vahekorras olema. Ma igatahes veebruari alguses otsustasin, et ei suuda ise oma toitumist korda saada, kaal muudkui tõusis, kõht kasvas. Tellisin siis toitumiskava, alates sellest on kaal pidevalt langenud, kõht kahanenud ja üldse kergem ja parem tunne. 7 nädalaga on läinud 6 kg, kusjuures esimesed 5 kg läksid 4 nädalaga. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to Oldman....

vana hiinakad ja japoneesod juba e.Kr ajal kasutasid rohelist teed just nendel eesmärkidel ning ravimiseks..... ja no kui panna küsimuse ette kõik need Oldmani lingid ja "omad kogemused" siis ma kaldun ikkagi jääma seisukohale, et see aeg ja kogemus ning teadmised mis vanahiinakatel ja japoneesodel on kogunenud on autoriteetsemad kui hr Oldmani heietused :D

(ise joon ca 1,5-2l rohelist rafineerimata teed päevas )

OldMani heietused, palun :http://www.postimees.ee/060507/esileht/olulised_teemad/tarbija24/tervis/259050.php

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh ! :D

"väga suurtes kogustes tarbimise korral võib see põhjustada maksa- ja neerukahjustusi" -> väga suurtes kogustes on kõik asjad halvad... still, your point is?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×