Jump to content
Arnold

Palun erakorralist abi :) - Abi aitas, vaata ise!

Recommended Posts

post-17-1233903149_thumb.jpg

Palun erakorralist abi :D - Siin on Sulle link: www.worldphysique.com/contests2

Asu tõõle - ühest arvutist on võimalik hääletada korra päevas (veebruari lõpuni) - ehk leiad isegi jüngreid abiks!

Tõsi - need teised kutid on seal minust 30 aastat nooremad - aga "no problem" :D:) - teeme ära, nagu tavatseb õelda keegi...

Ja palun - kui see asi juba kord käsil on - hääleta Kimberly poolt ka (vote females) - oleme kokku leppinud, et aitame teineteist :D

Eesmärgiks on VÕIT! - Eesti eest...jne. jne.

Tänan väga,

Rene

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa tema poolt hääletada, see oleks ebaobjektiivne, minu meelest on seal ka temast oluliselt paremas vormis tüüpe :D

Rahu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa tema poolt hääletada, see oleks ebaobjektiivne, minu meelest on seal ka temast oluliselt paremas vormis tüüpe :D

Rahu

Kas keegi veel on 58 aastane sealt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teistkordseltki antud- Rene juhib hetkel kindlalt ja võidukalt, 54% hääli!

Klikkasin ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelt oleks tahtnud ikka Andy Kattanile oma hääle anda, kuna temal on nagu perfect kehaehitus mis ühel inimesel olla saab...aga siiski...omadele tuleb pöialt hoida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paluti edastada.

AVALDUS:

Minu TERVITUS ja TÄNU kõikidele, kes minu poolt hääletades minu "eksperimendile" siiralt kaasa elavad ;)

"A better body with every passing year!" - It have been my device almost 40 years...and it still works "today" and will be work "tomorrow"!

When I was 18 years old youth my look was just an ordinary - and now, 40 years later, at the age of 58 I receive several compliments and positive acknowledgement that I have become an encouraging example to both males and females beginning from 18-years-old and finishing with demonstrations of support from septuagenarians from all over the world.

See on lõik, mida olen kasutanud oma "promo"-tekstides - ja sellest järeldub, et kusagil üle "laia maailma" on mul küllaltki tõsiseltvõetav austajaskond. Kuid just alates päevast, mil Arnold avaldas siin Foorumis minu "erakorralise abipalve", hakkasid minu numbrid jõudsasti kasvama :D St, et ehk just tänu teile võibki minust saada järgmine "Mr.World Physuque"!

Ülestunnistuseks (eelkõige "matti'le"): ega ma ise ka ei arva, et olen seal parim. - Kuid sellistel konkurssidel käibki nii, et võidab paraku see kes teeb parima PR-töö, võidab see kes suudab rohkem fänne kaasata - mitte see kes on parim/kaunim.

- Ja ikkagi oleks ju üpris efektne kui 58-aastane võidaks neid, kes on enam kui 30 aastat nooremad :D:):D - Selle nalja nimel tasub ju pingutada! (Ja olen pea veendunud, et 30-ne aasta pärast need tänased kaunikujulised noormehed oma fotot minu tänase pildi kõrvale asetada ei siiski sõandaks. - Ehk see vabandab...)

Selgituseks sedagi, et tegelikult ei olegi tegemist minupoolse naljategemisega (ka mitte lihtlabase eputamisega)!

Tegemist on minu kunstiprojektiga "Miami Beach" - kus iga minu etteaste omab konkreetset tähendust. Ja lisaks eelõeldule on minu üha jätkuva enese-esitluse eesmärgiks meelitada inimesi oma kodulehele. - Nimelt peab minu web kujunema mulle pensionisambaks, sest kunstnikuna äraelamine ei ole just kuigi "easy".

Ja loomulikult tean, et minu 58 aasta vanuse keha väljanägemine julgustab, et minu eeskuju innustab...ja seda võiks juba missioonina käsitleda...

Tänan teid kõiki veelkord...ja palun - hoidke asjal silma peal! - Minu edu on hetkel tõesti "mäekõrgune", kuid "kella kukkumiseni" on jäänud veel 18 päeva (vaid kolmandik on läbitud) ja lõpupoole läheb kindlasti tõeliseks "rabelemiseks". - Midagi ei ole veel kindel...

Lugupidamisega,

Rene Kari

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×