Jump to content
Bonsuna

Põhjus miks peaks ka jalgu treenima...)

Recommended Posts

Kui ma jõusaali alustasin, oli mul jalad enamvähem samatugevad, kui rinnalt surumine, paar nädalat tagasi surusin rinnalt 70 ja kükk oli 75 jalatrenni pole vahele jätnud, jalad ja ülakeha arenevad peaaegu samamoodi, pole midagi parata, kasutan leesmani kava, esmaspäev rind biits triits, kolmapäev jalad ja õlad, reedel kerge rind ja selg, oskab keegi mingi seletuse anda sellele?

Sa kükki ja jalapressi ikka teed eks? Kui teed siis vaata tehnika ja raskused üle. Ma tean et mõned käivad ainult jõusaalis säärte sirutusi ja kõverdusi tegemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaksin siia veel ühe p'õhjuse miks kriipsjalgu palju on kellel ylakeha vaid treenitud, nimelt inventaar jõusaalis, kui kükkimiseks vajalikku kangi koos üle 100 kg raskustega ja toetuspingiga pole ei saa ka jalad areneda eriti, ise olen treeninud mingi aeg sihukeses kohas. Võimatu on midagi välja mõelda.

Kodukandis polnud kükipuuri, siis tegime nii, et rinnalt surumise pingilt sai võetud kang, püsti tõustud, ära kükitud ja tagasi pandud, iga kord sedasi tehes suurenes aina hirm, et varsti enam selga kauaks pole. Lollus ja kangus :D, Umbes pool aastat sai räägitud, et võiks ju kükipuur ka olla, muidu viimaks ongi grupp invaliide valmis. 2008 väga aasta lõpus toodigi siis lõpuks kükipuur ja selle tõi ka pmst harjutaja ise ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×