Jump to content
Raulves

Mülleri maisitärklis

Recommended Posts

Tere!Kas keegi kasutab ka Mülleri maisitärklist.Vaatan et see tuleb ikka kõvasti odavam kui FASTI Malto6.Ja Mülleri viinamarjasuhkrut kasutavad ka vist päris paljud siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!Kas keegi kasutab ka Mülleri maisitärklist.Vaatan et see tuleb ikka kõvasti odavam kui FASTI Malto6.Ja Mülleri viinamarjasuhkrut kasutavad ka vist päris paljud siin.

Maisitärklis ? Kisselli tahad juua või ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!Kas keegi kasutab ka Mülleri maisitärklist.Vaatan et see tuleb ikka kõvasti odavam kui FASTI Malto6.Ja Mülleri viinamarjasuhkrut kasutavad ka vist päris paljud siin.

Isegi mõlnud selle peale, kuid ei tea, kas malto ja selle mülleri oma vahele saab võrdusmärgi panna. Ei ole viitsinud uurida. Hinnavahe ikka meeletu. See müller võiks vadakut ja kaseiini ka tootma hakata, ilmselt oleks 3x odavam kui spets toidulisandite tootjate oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal ei saa olla ju midagi vahet.Maisitärklis on maisitärklis.Viinamarhasuhkur on viinamarjasuhkur.Ja ostsin ka viinamarjasuhkrut.Varsti proovin järgi.Kuid ei tohiks küll mingit vahet olla neil kahell tootel Fasti vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mehed, kas teil kunagi mingi muu periood ka on kui massiperiood;)

Enne suve jätavad paljud trenni tegijad ilmselt massiperioodi seljataha,seal juures ka mina,sest suveks on vaja ikkagi ju ilusti kõik piirjooned välja saada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne suve jätavad paljud trenni tegijad ilmselt massiperioodi seljataha,seal juures ka mina,sest suveks on vaja ikkagi ju ilusti kõik piirjooned välja saada!

Kel vaja,kel mitte :D

Mina üritan just suveks (lihas)massi maksimumi saada ;)

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan samuti Mülleri viinamarjasuhkrut ja olen sellega väga rahul. Olen kuulnud et osadele inimestele mõjub see väga und tekitavalt. Maisitärklis oleks vb päris kasulik enne trenni manustada? Jagaks keegi oma kogemusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakanud uut teemat tegema , küsin siit, kust ma poes leian viinamarjasuhkurt :rolleyes: . Käisin nii selveris kui ka Rimis ja otsisin viinamarjasuhkurt riiulitelt, kus on tavaline suhkur, fariinisuhkur jne jne ja mitte kummastki poest ei leidnud. Sellest ka küsimus, kas viinamarja suhkur on üldse teiste suhkrutega ühel riiulil või tuleb otsida teda teiste toiduainete hulgast?

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata sinna

Ei hakanud uut teemat tegema , küsin siit, kust ma poes leian viinamarjasuhkurt :rolleyes: . Käisin nii selveris kui ka Rimis ja otsisin viinamarjasuhkurt riiulitelt, kus on tavaline suhkur, fariinisuhkur jne jne ja mitte kummastki poest ei leidnud. Sellest ka küsimus, kas viinamarja suhkur on üldse teiste suhkrutega ühel riiulil või tuleb otsida teda teiste toiduainete hulgast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin Prismas ja seal ma leidsin kohe selle üles, seega Rimis ja Selveris, kus ma varem otsimas käisin, kas tookord oli otsas või siis oligi kuskil mujal kui suhkrute juures. Aga aitähh sellegipoolest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×