Jump to content
noorsportlane

Segaduses

Recommended Posts

Tere kõigile !

Vaatasin siin e poes ringi ja mõtlen mida mulle kõige rohkem vaja võiks minna ja mida peaksin jälgima. Varjante on aga liiga palju et suudaks otsustada. Tegelen jalgratta spordiga ja pm enamus oma ajast pühendungi sellele( keskmiselt läbin üle 500km nädalas). Siiani olen tarbinud küll erinevaid taastusjooke ja asju kuid tegelikult pole päris 100 % asjaga kursis mida milleks vaja läheb.

Ehk siin kohal saategi mind natuke juhendada, selgitada ja aidata.

Tänud

Muudetud kasutaja noorsportlane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas treenid iseseisvalt või kuskil klubis. Kui klubis, küsi nõu kõigepealt oma treenerilt.

500 km nädalas on juba korralik koormus noorsportlasele.

Kui oled kasutanud taastumisvahendeid siis oled põhimõtteliselt õigel teel, fitnessi shopis parim ses liinis WDGP.

Kui tõsine huvi, külasta ka Spordipartneri kauplust pääskülas, seda peavad endised ratturid ja teavad, mida kõige rohkem ratturile tarvis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenimise kohapealt seda et eks ühe pedaalipaari peal saavad olla ainult ühe inimese jalad.

Aga muidu nõustajaid ja konsultante on ja olnud piisavalt, kuid pilti pole siiski päris selgeks saanud.

Põhjus miks siia foorumi pöördusin oli see, et välitida reaalset olukorda kliendi ja müügimehe vahel, sest müüja amet on ju lihtsalt müüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treenimise kohapealt seda et eks ühe pedaalipaari peal saavad olla ainult ühe inimese jalad.

Aga muidu nõustajaid ja konsultante on ja olnud piisavalt, kuid pilti pole siiski päris selgeks saanud.

Põhjus miks siia foorumi pöördusin oli see, et välitida reaalset olukorda kliendi ja müügimehe vahel, sest müüja amet on ju lihtsalt müüa.

Minu arvates pole ükski toidulisandite poe müüja lihtsalt müüja, kes suvaliselt kaupa pähe määrib. Toidulisand on kui tarbekaup - vaja oleks, et klient tajuks, et toode on kasulik ja seda jälle ja jälle ostma tuleks. Müüjad on tavaliselt väga hästi teemaga kursis ja alati saad ju öelda, et soovid minimaalse kulutusega saada põhilisi vajalikke tooteid - olen kindel, et keegi ei hakka selle peale mingit üleliigset jama kaela ajama.

Edu!!

P.S. Lased siis u 100 km 5 korda nädalas?! Tubli. Maanteel või läheb ka velotrenasöör arvesse?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Läbin km ainult maanteel.

Ma ei väidagi et toidulisandite müüad on nüüd ainult soolapuhujad, aga alati kui nad midagi soovitavad siis pakkutakse sinna juurde veel midagi mis aitab imendumisele väga hästi kaasa. Ja nii see jada jätkub. Aga selge on see et kui hakata liiga palju mõtlema toitumis lisanditele ja kavadel siis suure tõenäosusega füüsiline treening kannatab selle all. Seega tahakski manustada võimalikult vähe asju ja et mul see kõik ka ära kuluks. Alati leiab midagi mis võiks kaasa aidata kuid see tegur võib olla nii pisike et milleks....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×