Jump to content
masterofceremony

Teie rinnahoidja suurus.

Recommended Posts

Nonii, igasugu huvitavaid numbreid ikka inimesed uurivad. Mind, nagu teada-tuntud perverti :rolleyes:, huvitaks hoopis see, et kui "käe järgi" on Eesti naiste rinnad.

Küsimus mõeldud eelkõige meie õrnema soo esindajatele, aga eks issanda loomaaed ole kirju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii, igasugu huvitavaid numbreid ikka inimesed uurivad. Mind, nagu teada-tuntud perverti :D, huvitaks hoopis see, et kui "käe järgi" on Eesti naiste rinnad.

Küsimus mõeldud eelkõige meie õrnema soo esindajatele, aga eks issanda loomaaed ole kirju ;)

Ehh, kas Sa ootad nüüd vastukaaluks, et naised püstitaksid teema m-ide strateegiliste mõõtude kohta? :rolleyes:

Ja siis saaksime teha uuringut, kuidas mõjutab igasugu mõõtude arengut treenituse tase...

Muudetud kasutaja MõmmiLiis poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehh, kas Sa ootad nüüd vastukaaluks, et naised püstitaksid teema m-ide strateegiliste mõõtude kohta? :rolleyes:

Ja siis saaksime teha uuringut, kuidas mõjutab igasugu mõõtude arengut treenituse tase...

A miks mitte? :D;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii, igasugu huvitavaid numbreid ikka inimesed uurivad. Mind, nagu teada-tuntud perverti :D, huvitaks hoopis see, et kui "käe järgi" on Eesti naiste rinnad.

Küsimus mõeldud eelkõige meie õrnema soo esindajatele, aga eks issanda loomaaed ole kirju ;)

Oleneb käest, aga piisavalt suur- ja mis peamine-vormis. Ilma kunstvahenditeta.

Ja endal? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb käest, aga piisavalt suur- ja mis peamine-vormis. Ilma kunstvahenditeta.

Ja endal? :D

Aga minul on pisikesed käpikud, seega jäävad minu jaoks liiga suureks ... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ikka SUURED :D Õnneks on mu mehel ka suured KÄED :rolleyes:

NOOO? Ei tea kas tal ikka NII suured need käed ka on. Selliseid käsi tahaks kohe oma silmaga näha. Muteerunud? Nagu, et peremees läheb oma koera nägu siis mehe käed muteeruvad vastavalt naise rindade suurusele. Ok, kohenduvad, seadistuvad ümber. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NOOO? Ei tea kas tal ikka NII suured need käed ka on. Selliseid käsi tahaks kohe oma silmaga näha. Muteerunud? Nagu, et peremees läheb oma koera nägu siis mehe käed muteeruvad vastavalt naise rindade suurusele. Ok, kohenduvad, seadistuvad ümber. :D

Aga äkki hoiab 2 käega ühte tissi? Või siis pigistab tissi kõvasti kokku, enne kui pihku surub? Mõtle ikka nati laiemalt onju, sa oled juba piisavalt vana ja kogenud ju.... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga äkki hoiab 2 käega ühte tissi? Või siis pigistab tissi kõvasti kokku, enne kui pihku surub? Mõtle ikka nati laiemalt onju, sa oled juba piisavalt vana ja kogenud ju.... :D

Vat pole selliseid kogemusi, ju pole siis veel nii vana. Õige elu pidi alles peale 40 hakkama. Eks näeb, mõni aasta veel seda varsa-iga. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vat pole selliseid kogemusi, ju pole siis veel nii vana. Õige elu pidi alles peale 40 hakkama. Eks näeb, mõni aasta veel seda varsa-iga. :D

Marek - pärast 40-eluaastat on elu lahe! :rolleyes: Mina tean! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek - pärast 40-eluaastat on elu lahe! :rolleyes: Mina tean! :D

Loodan, et see pole irooniamaiguline "lahe elu" ;)

Aga minu mõõdud siis siin, "puust ja punane" + võrdlus kah kõrval.

post-2073-1233175800_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodan, et see pole irooniamaiguline "lahe elu" :rolleyes:

Aga minu mõõdud siis siin, "puust ja punane" + võrdlus kah kõrval.

post-2073-1233175800_thumb.jpg

Ükskord käisin ööklubis nimega priveeee. Ja oh üllatust, sellel tädil seal pildil, sedapuhku oli ta laval, värviti hemisfääre.

Koheselt kangastus silme ette pilt, just see sama fitness portaalist nähtu ja ma mõtlesin erinevaid asju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb käest, aga piisavalt suur- ja mis peamine-vormis. Ilma kunstvahenditeta.

Ja endal? :D

Jokeri avalehel näha jah, et kui vormis sul on ;)

Mul enamvähem nii, nagu footeris kiri, et "Under construction". Ei ole veel päris valmis, eks 10-15 aasta pärast vormi näha ole :rolleyes:

Oot Bonsuna, kumb sa seal pildil oled? Blond, või see natuke brünetim? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek - pärast 40-eluaastat on elu lahe! :rolleyes: Mina tean! :D

K6lab nagu suur saladus ;)

Kui 40 juba nii tore on, mis siis veel saab, kui vanust veel lisandub :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tead, Marek, mul tekkis siiras küsimus, et kas selle tädi rinnapartii, kellega ühel pildil oled, on looduse poolt nii hästi säilitatud või on appi võetud naistesõber silikoon? Ta peaks ju 30+ olema, selle aja peale hakkab nii mõnegi tädi tiss juba ära vajuma... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tead, Marek, mul tekkis siiras küsimus, et kas selle tädi rinnapartii, kellega ühel pildil oled, on looduse poolt nii hästi säilitatud või on appi võetud naistesõber silikoon? Ta peaks ju 30+ olema, selle aja peale hakkab nii mõnegi tädi tiss juba ära vajuma... :rolleyes:

No Marekil oli pildistamise hetkel küll silmi aint tissi jaoks- ei temal olnud aega süveneda ega uurida :D

Aga mis sa ise arvad? Oled mõnd SELLISES vormis naturaalset tissi näinud?

Praegu on trendikas panna näiteks peale lapsesaamist uued tissid, eriti karm on asi meelelahutusmaailmas...ja why not panna? Peaasi et ei ripuks midagi. Tühi sokk on kordi hullem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tead, Marek, mul tekkis siiras küsimus, et kas selle tädi rinnapartii, kellega ühel pildil oled, on looduse poolt nii hästi säilitatud või on appi võetud naistesõber silikoon? Ta peaks ju 30+ olema, selle aja peale hakkab nii mõnegi tädi tiss juba ära vajuma... :rolleyes:

Vat ei ole naisteteemaga kursis, on seal silikoon või poroloon, minul on seal metaan nagu kõik teavad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×