Jump to content
kukujuku

Eratreenerit Pärnus

Recommended Posts

Soovitage palun mõnda head ja tasemel eratreenerit Pärnus. Ja kui teate, siis umbkaudne tunnihind ka. Kas mees või naine, ei oma tähtsust. Teen aeroobset trenni 2-3x nädalas ja soovin jõusaali 2x nädalas lisaks. Küll aga ilma treenerita ei oskaks ma seal midagi teha ega tahaks ka. Tänan vastajatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitage palun mõnda head ja tasemel eratreenerit Pärnus. Ja kui teate, siis umbkaudne tunnihind ka. Kas mees või naine, ei oma tähtsust. Teen aeroobset trenni 2-3x nädalas ja soovin jõusaali 2x nädalas lisaks. Küll aga ilma treenerita ei oskaks ma seal midagi teha ega tahaks ka. Tänan vastajatele.

Jõusaalis ka treenerid olemas ju. Milleks sulle veel eratreenerit ? Näiteks Tervisex spordiklubis on jõusaalis juhendajateks tuntud Argo Vaible ja ka Raivo Piiber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitage palun mõnda head ja tasemel eratreenerit Pärnus. Ja kui teate, siis umbkaudne tunnihind ka. Kas mees või naine, ei oma tähtsust. Teen aeroobset trenni 2-3x nädalas ja soovin jõusaali 2x nädalas lisaks. Küll aga ilma treenerita ei oskaks ma seal midagi teha ega tahaks ka. Tänan vastajatele.

Kui soovid head treenerit, siis tule spordiklubi Tervisex. Treeneri nimi on Raivo Piiber. Treeneri tunnihind jääb kuskil 400 krooni kanti. Treener on väga tasemel ja oma ala spetsialist. Kui soovid lisainformatsiooni, siis vaata aadressilt www.tervisex.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×