Jump to content
internete

Trenn + kaalulangus

Recommended Posts

Tere! olen 20a. neiu ning olen kaalu jälginud ning n.ö kodust trenni teinud alates septembrist, ning selle ajaga olen maha võtnud 11kg, kuid nüüd Jaanuarist läksin spordiklubisse, ning olen seal käinud 5x nädalas(BODY,BODY KÕHT,SELG,TUHARAD) (mõni reede 2x päevas) aga kaal pole grammigi langend, kuigi olen oma toitumist jälgind ja kõik näib nagu korras olevat, kuid kas trenni on liiga palju, et kaal ei lange?

Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! olen 20a. neiu ning olen kaalu jälginud ning n.ö kodust trenni teinud alates septembrist, ning selle ajaga olen maha võtnud 11kg, kuid nüüd Jaanuarist läksin spordiklubisse, ning olen seal käinud 5x nädalas(BODY,BODY KÕHT,SELG,TUHARAD) (mõni reede 2x päevas) aga kaal pole grammigi langend, kuigi olen oma toitumist jälgind ja kõik näib nagu korras olevat, kuid kas trenni on liiga palju, et kaal ei lange?

Aitäh!

Mida tähendab "olen oma toitumist jälgind"?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
st seda, et EI- magusale,rasvale,praetud toitudele,kondiitritooted jne..JA- puuviljad,köögiviljad,toorsalatid,kaerahelbepudrud,jogurtid.. kõik mis tervislik!

Uuri siit lehelt nii palju, kui võimalik toitumise kohta. Kasuta foorumi otsingut, sa leiad palju küsimusi ja vastuseid toitumise kohta. Sellised EI ja JAH millelegi on rohkem naiste foorumite teema.

Muudetud kasutaja QWE8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
st seda, et EI- magusale,rasvale,praetud toitudele,kondiitritooted jne..JA- puuviljad,köögiviljad,toorsalatid,kaerahelbepudrud,jogurtid.. kõik mis tervislik!

Jogurtid võiksid ka sinna EI lahtrisse suunata ja rasvad JA lahtrisse tuua. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
st seda, et EI- magusale,rasvale,praetud toitudele,kondiitritooted jne..JA- puuviljad,köögiviljad,toorsalatid,kaerahelbepudrud,jogurtid.. kõik mis tervislik!

Et järjekordne tervislik tibidieet siis ...

rasvad välja roogitud.

Ja ise veel kindel,et rasvad ei ole tervislikud, :)

Mõni ime,et kaal ei enam lange.

Taoline tervisetjeet on parim viis kaotada lihast ja suurendada keha rasvaprotsenti.

Et pekk kaalub lihasest vähem,siis teatud aja jooksul kaal langeb jah.

See ongi eesmärk või, :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale selle, et toitumises on lünki, siis pärast 11 kg-st kaalukaotust suhteliselt lühikese aja jooksul võib olla sul ka see nn 'kaaluplatoo', kust kaal mõnda aega liikuda ei taha. Üldiselt loeb ju siiski mis peeglist vastu vaatab, mitte kaalu pealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt algajate tervisedieedid on tihtipeale rasvapõletuse vaatevinklist ebaefektiivsed.

Sellised dieedid on tavaliselt pooleldi nälgimised, samas süsivesikuid on liiga palju ja rasvu ega valke pole piisavalt.

Taolise dieediga saab väga hästi lihast kaotada, samas rasva alles hoides või isegi juurde tekidades.

Rasvad on vajalikud hormoonide tootmiseks. Valgud lihaste hoidmiseks ja kasvatamiseks. Süsiveskuid kasutatakse energiaks.

Süsivesikuid süües hakkab keha insuliini eritama. Insuliin talletab süsivesikud varudena maksa, lihastesse ja samuti ka rasvana. Eriti talletatakse seda rasvaks, kui süsivesikuvarud on täis.

Arvatavasti sööd ka päeva jooksul liiga vähe ja harva. Selletõttu ainevahetus aeglustub ja keha läheb nö näljareziimile.

Kui pane need kaks nüüd kokku, näljareziimil keha ja süsivesikuterohke menüü, siis pole tulemus hea. Eriti raske on niimoodi rasva põletada. Tugeva alakaloraažiga kaal langeb, aga mitte rasva arvelt.

Muidugi ei tea ma täpselt, kuidas sa sööd, aga kogemus näitab, et selliselt üritavad tavaliselt algajad kaalu alandada.

Kõige lihtsam oleks tellida toitumiskava ja seda järgida. Tulemused on kindlad tulema. Soovi korral saab treener tagasiside põhjal parandusi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×