Jump to content
undisputed

Kookospiim

Recommended Posts

Käisin täna 3 poes, kuid üheski näinud.

Rimis olen ka näinud. Lilla plastmassist purk. Otsi , ega kui ei tea milline välja näeb , siis ei oska vaadatagi. Uuri salsa ja muude tomatikastmete leti lähedusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rimis olen ka näinud. Lilla plastmassist purk. Otsi , ega kui ei tea milline välja näeb , siis ei oska vaadatagi. Uuri salsa ja muude tomatikastmete leti lähedusest.

Aaaa, ma tuhnisin piimatoodete juures. Eks ma proovin siis ketsupi omast :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma Tallinnast Viljandisse päris viitsi minna :)

N2iteks Viru keskuse toidumaailmas orientaaltoiduainete riiulil. Seal on n2iteks igatsugu wasabi pulbrid, riisinuudlid, chapati leiva jahu...jne, jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis te joote seda rohkem maitse pärast, kui sellepärast et see kuskilt otsast kasulik oleks... :rolleyes:

Kookose kohta leidub internetis v2ga palju infot. Mul on ka terve raamat, milles on ainult kookosest juttu.

Esiteks ta mulle maitseb, teiseks on ta kasulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

While coconut milk is high in saturated fat, it is much healthier than other saturated fat products, and the fat is easily metabolized by the body. Coconut milk also offers some particular health benefits. It is anti-carcinogenic, anti-microbial, anti-bacterial, and anti-viral. The main saturated fat that it contains, lauric acid, is also found in mother's milk and has been shown to promote brain development and bone health.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kookose kohta leidub internetis v2ga palju infot. Mul on ka terve raamat, milles on ainult kookosest juttu.

Esiteks ta mulle maitseb, teiseks on ta kasulik.

Vabandust, aga lihtsalt m6lesin, et ku jutuks tuli siis ehk keegi oskab ära ka mainida miks ta kasulik on.. Aga kui lihtsalt kasulik, siis selge see :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×