Jump to content
dirty scorpion

Varajane kiilanemine

Recommended Posts

Kurb aga tõsi, olen 21 ja juba hakkab kuplipealt hõrenema. Kuigi ülejäänd keha on suht karvane, mis võib selle tekitaja olla ja kas kuidagi peatada/pidurdada on võimalik?

Enamasti on see geneetiline.Kui seda perekonnas juba on, siis on see kahjuks paratamatus.Kui perekonnas seda ei ole, siis mine kindlasti arsti juurde.Mida varem sa seda teed, seda parem tulemus on.Mul hakkas ka see pihta umbes selles vanuses ja ma põdesin umbes 4-5a.Mõne asjaga tuleb lihtsalt elus leppida.Tänapäeval on küll erinevaid mooduseid kuidas seda ravida aga geneetilise koodi vastu ei saa.

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Metaan põhjustab kiilanemist, eriti kui valesti(liiga palju; kuuridele ei jäeta piisavalt vahet) tarbitakse jne

ega paljud põkid niisama täiesti kiilakad(kiilanemist varjatakse nulli ajamisega) pole B)

Tean, et osad on tarbimise järgi jättes juuksed tagasi hakanud kasvama. Mingeid vitamiine peaksid ka sööma, täpselt ei tea milliseid.

Ei väida, et oled midagi tarbinud!!

Muudetud kasutaja sande88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saab küll pidurdadadadadada 2 erinevat rohtu on selle jaoks ei mäleta enam täpsemalt aga käi arsti juures küll aitab.

Kui tegu on geneetilise kiilanemisega, siis on see küll ilus vale B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Lihtsalt igaks juhuks küsin, et ega sa breiktantsuga ei tegele või lihtsalt trenni mõttes pea peal seisa? Ma kunagi u 10 aastat tagasi läksin ise väga hoogu ja armastasin pea peal ilma käte abita jalad vasti seina 5-10 minutit seista ja u aasta jooksul märkasin järsku, et täpselt selle koha pealt, mis põranda vastas oli, hakkas juus hõrenema. Jätsin kohe hirmust elemendi kavast välja ja pilt üldiselt normaliseerus.

Isiklik kogemus!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kuulnud et kiilaspäisus esineb siis kui 5x nädalas käid jõusaalis ja teed seal üle 3 tunni rasket trenni. Et siis eraldub rohkem aineid organismi mis põhjustavadki juuste langemise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Regular aerobic exercise can help keep androgen levels (particularly free testosterone levels) naturally lower while maintaining overall health, lowering stress and increasing SHBG. [13] [14]

Weight training without aerobic exercise may increase testosterone.[15] [16] [17] [18] One study suggests that both heavy exercise and increased fat intake, in combination, are required for increased free testosterone in strength trainers. Increased total or free testosterone would help them build and repair muscle, but may cause susceptible individuals to lose hair.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Metaan põhjustab kiilanemist, eriti kui valesti(liiga palju; kuuridele ei jäeta piisavalt vahet) tarbitakse jne

ega paljud põkid niisama täiesti kiilakad(kiilanemist varjatakse nulli ajamisega) pole B)

Tean, et osad on tarbimise järgi jättes juuksed tagasi hakanud kasvama. Mingeid vitamiine peaksid ka sööma, täpselt ei tea milliseid.

Ei väida, et oled midagi tarbinud!!

Pole metaani ega ühtegi muud steroidi tarvitand

Kiilaspäisus tulenevat kõrgest testosterooni tasemest kehas. Juuksepiir jm sisse kodeeritud ja selle vastu väga ei saa.

:) ei teagi nüüd kas see hea või halb

Kodused ütlesid et geneetika põhjuse jaoks veits liiga vara :/ nii 30 oleks normaalne olnud.

Muudetud kasutaja dirty scorpion poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tegu on geneetilise kiilanemisega, siis on see küll ilus vale :)

Geneetilist kiilanemist pole olemas. On eeldused, nagu androgeeniretseptorite ekspressioon peanahas.

Kui munad maha võtta siis kiilakaks ei lähe.

Finasteriid annab sama efekti keemiliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin vahepeal arstil ja sai vereproov tehtud,et kontrollida hemoglobiini taset,kilpnäärme hormooni ja rauavarusi.Kõik peale rauavarude oli normis ja arst arvas,et sellest tegelt ei tohiks kiilanemine tekkida ja arvatavasti geneetiline soodumus, paari kuu pärast uuesti rauavarude jaoks vereproovi. Egas siis midagi, tuleb nulliga ära ajada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Geneetilist kiilanemist pole olemas. On eeldused, nagu androgeeniretseptorite ekspressioon peanahas.

Kui munad maha võtta siis kiilakaks ei lähe.

Finasteriid annab sama efekti keemiliselt.

No näete siis, lahendus käes..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sul selline valik oleks, kummast sa loobuksid? :)

Ei ole halba ilma heata - shampooni kulub vähem, ei ole vaja kamme osta ja soeng ei lähe kunagi sassi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Geneetilist kiilanemist pole olemas. On eeldused, nagu androgeeniretseptorite ekspressioon peanahas.

Kui munad maha võtta siis kiilakaks ei lähe.

Finasteriid annab sama efekti keemiliselt.

Teatud geeni dominantne alleel peaks nagu põhjustama kiilaspäisust ? Kuna see on dominantne siis on suhteliselt tõenäoline, et see ka avaldub, mitte ei jää fenotüüpi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole halba ilma heata - shampooni kulub vähem, ei ole vaja kamme osta ja soeng ei lähe kunagi sassi. :)

Tosi lugu see,ma ajasin ise end 10a tagasi kiilakaks,kuna mulle ei meeldinud mu juuksed ja oli palju tegemist nendega.Julgelt aja maha,seda seksikam,naistele meeldib!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiilanemine ongi omane sellisele genotüübile kes kehalt karvased,tihtipeale mitte eriti tugeva kehaehitusega.

Põhjustab dihüdro testosteroon mis tekib testosteroonist 5-alfa.reduktaasi nimelise ensüümi tagajärjel.Mõnel on geneetiliselt juuksejuurtes vastavaid retseptoreid rohkem ja võib-olla konverteeritakse testosterooni kah rohkem dihüdroks.Ise kuulen kah selliste hulga.Juuksed hakkasid välja langema juba puberteedi alguses ja peale kroonut oli juba paras lennuväli peas.Sellega ilmselt tuleb leppida.

Alfareduktaasi inhibiitorid ,millistel kiilaspäisyse preparaadid(finasteriid)põhinevad vähendavad dihüdrotestosterooni teket ja juustekadu,kuid dihüdrotest. on siiski organismis vajalik.Puudumine vähendab potentsi jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×