Jump to content
vanatomm

Steroidid ja suured lihased

Recommended Posts

Kui nüüd musta huumorit teha siis nende poiste emad oleks pidanud seda ravimit võtma omal ajal, oleks paar lammast jäänud sündimata... B)

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulsin Kanada sõbralt, et seal paar kulturisti olid võistlushobustele toodetud steroidide peal. Kõrvalmõjud: higistad trennis nagu loom; rasv kaob ja oled cut nagu suksu; meeletu ebainimlik jõud, kiirus ja vastupidavus.

Üsna ekstreemne näide, aga isiklikult poest kätte saadavaid inimeste toidulisandeid ei karda. On küll netiuudiseid, et üks või teine sai mingi üle keha akne lööbe jms, aga negatiivsed kõrvalmõjud avalduvad tavaliselt ikka üleannustamisega ja juhul, kui loodetakse ainult ainetele ja unustatake sealjuures naturaalne TOIT ja mis veelgi olulisem korralikult trenni teha.

Teemaalgataja vitamiine siiski ei võtaks, sest multivitamiinid on ikkagi pandud kokku kindltes kogustes erinevatest vitamiinidest ja suhteliselt kindlasti saaksid seda segu võttes mingi vitamiini üledoosi ja teisest jääks puudu.

Isiklik arvamus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle artikliga seoses tekkis küsimus, et kuidas mõjub inimese tervisele looma liha, mis on kasvanud steroidide peal?

Kui need steroidid ei tekita lihasse mida me sisse sööme uusi ohtlikke aineid, ei tohiks midagi juhtuda. See ei hakka su DNAd muutma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui need steroidid ei tekita lihasse mida me sisse sööme uusi ohtlikke aineid, ei tohiks midagi juhtuda. See ei hakka su DNAd muutma.

Mis kuradi DNA juttu sa ajad siin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulsin Kanada sõbralt, et seal paar kulturisti olid võistlushobustele toodetud steroidide peal. Kõrvalmõjud: higistad trennis nagu loom; rasv kaob ja oled cut nagu suksu; meeletu ebainimlik jõud, kiirus ja vastupidavus.

Üsna ekstreemne näide, aga isiklikult poest kätte saadavaid inimeste toidulisandeid ei karda. On küll netiuudiseid, et üks või teine sai mingi üle keha akne lööbe jms, aga negatiivsed kõrvalmõjud avalduvad tavaliselt ikka üleannustamisega ja juhul, kui loodetakse ainult ainetele ja unustatake sealjuures naturaalne TOIT ja mis veelgi olulisem korralikult trenni teha.

Teemaalgataja vitamiine siiski ei võtaks, sest multivitamiinid on ikkagi pandud kokku kindltes kogustes erinevatest vitamiinidest ja suhteliselt kindlasti saaksid seda segu võttes mingi vitamiini üledoosi ja teisest jääks puudu.

Isiklik arvamus!

See on Winstrol (Stanozolol), võistlushobused selle peal, aga selliseid mõjusid tal küll inimeste peal ei ole, kui natuke kirjandust uurida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kuradi DNA juttu sa ajad siin?

Ei midagi. Lihtsalt olen kuulnud selliseid argumente GMO taimede vastu (kus tehakse samasugust "jumala" mängimist nagu steroidide süstimisel) et need muudavad su DNAd....mis on ju muidugi täielik absurdsus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kuradi DNA juttu sa ajad siin?

DNA muundumisest oli praegu tõesti kohatu rääkida aga kui oled koolipoisina natukene bioloogiat õppinud siis oleksid aru saanud mida ta mõtleb.

Aga jah, loomadele mõeldud hormoonide söömine ei ole üldse mingi uudis. Aga ma oleks võib-olla tõesti hobust lambale eelistanud

B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
DNA muundumisest oli praegu tõesti kohatu rääkida aga kui oled koolipoisina natukene bioloogiat õppinud siis oleksid aru saanud mida ta mõtleb.

Aga jah, loomadele mõeldud hormoonide söömine ei ole üldse mingi uudis. Aga ma oleks võib-olla tõesti hobust lambale eelistanud

B)

Kuna hobune on võimsam loom.. täiesti arusaadav ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pole siin foorumis ainuke teema, kus "teadjad" loomadele mõeldut kasutama õhutavad... B)

Sa oled ylekohtune!

Inimesed loevad v2lja t2pselt sellist infot, mis neile meeldib. Info, mis neile justkui tundub sobimatu, j22b hyydjaks h22leks k6rbesse, kuid see pole kindlasti mitte hyydja probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
DNA muundumisest oli praegu tõesti kohatu rääkida aga kui oled koolipoisina natukene bioloogiat õppinud siis oleksid aru saanud mida ta mõtleb.

Aga jah, loomadele mõeldud hormoonide söömine ei ole üldse mingi uudis. Aga ma oleks võib-olla tõesti hobust lambale eelistanud

B)

Ma saan aru mida ta mõtleb, aga ma ei saanud sellest aru, et miks ta seda siia topicusse kirjutama peab? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru mida ta mõtleb, aga ma ei saanud sellest aru, et miks ta seda siia topicusse kirjutama peab? B)

Ma lihtsalt küsisin seda, et kui loomale on steroide antud, et ta kirielt kasvaks, ja mina selle looma liha poest ostan, kas siis see liha kuidagi min utervisele halvasti võiks mõjuda.

Ja "matjusm" siis andis mõista, et ei tohiks sedalaadi liha inimese tervisele ja seljuures dna-le midagi halba teha,

ma sain nii aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on Winstrol (Stanozolol), võistlushobused selle peal, aga selliseid mõjusid tal küll inimeste peal ei ole, kui natuke kirjandust uurida...

Equipose on otseselt hobustele väljatöötatud steroid... See siiski vahest.

See abordiravimijutt... ma arvan et tegu oli süstitava prostaglandiiniga, mitte tablettidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×