Jump to content
EvilActivities

venitus seeriate vahel

Recommended Posts

küsimus siis järgmine Kas venitus seeriate vahel on kasulik või mitte ühed räägivad et on kasulik teised räägivad et viib vere lihasest välja ja et alles kindlalihasgrupi seerite lõpus tuleks venitada

Antagonistlihaste venitus seeriate vahel tuleb kindlasti kasuks sooritusele. Näiteks kui rinnalt surumisel töötavad peamiselt suur rinnalihas, deltalihase esiosa ning õlavarre kolmpealihas, siis venitades enne surumist nende antagoniste, milleks on selja lailihas, deltalihase tagaosa ning õlavarre kakspealihas - saame suurendada tõste efektiivsust.

Rinnalihas, õla esiosa ning triitseps on antud juhul töötavate lihastena lühenenud ning korralik venitus tuleks teha neile peale treeningut, ideaalis võiks neid venitada ka veel järgmisel päeval, kuna tendets olla lühenenud kestab veel kuni 24 h peale treeningut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei tea, mina oma lollusest küll venitan vahest ka seeriate vahel (mitte alati ja mitte iga seeria vahel) aga midagi halba see küll teinud pole, pigem järgmine seeria kergem ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harjutuste vahepeal venitan vastavalt vajadusele ja põhjalik venitus on peale treeningut .

Mina teen kõike vastavalt tunnetusele , kui tunnen et lihased vajavad venitust siis venitan ja kui tunnen , et vaja natuke liigeseid "ragistada " siis seda ka teen .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka siiani venitanud seerjate vahel seda lihast, mida parasjagu treenin, on endal´gi tekkinud kohati küsimus, ons see õige või mitte?

Tõde huvitaks ennasti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Staatilised venitused on pigem lõdvestava toimega ning vähendavad soorituse efektiivsust.Dünaamilised venitused aga peaksid pigem kasuks tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×