Jump to content
Infinity

Treeningpäevad

Recommended Posts

Kas on vahet, kui ma treenin teisip, neljap, laup või treenin teisip. reede, pühap? või siis teisip nt selja päev, siis reedel rind ja laup kohe jalg? on mingit vahet kah nendel päevadel, kui ma nii teen?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul selline kava, oma peaga panin kokku, andke nõu

Esmaspäev- Rind, Triitseps, kõhusirglihased

Teisipäev- Selg, õlg, biitseps, küljelihased

Neljapäev- Rind, Triitseps, kõhusirglihased

Reede- Selg, õlg, biitseps, küljelihased

Andke nõu, millega koos oleks õige biici millega triici teha. kas sirg ja külje lihased eraldi päevadel hea idee?

Ma ei taha jalga teha eriti. Kas taastumisaeg on piisav jne. lisage oma mõtted siia.;D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa jalgu siis teha ei taha??? Küki peaks just sisse panema, kuna kükk tõstab testosterooni taset ja hõlmab kuni 80% lihastest üle kogu keha...Ja kas sul on selja päeval Jõutõmme ka sees?

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle pärast ongi, mul ala seljaga väike jama, jõutõmme ja kükk tooks valu hetkega tagasi;D

Praegu teen alaseljale seljasirutajal, viimasel ajal juba tunne parem.

Varsti peaks lisama kavasse, on ideid mis päevale panna?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle pärast ongi, mul ala seljaga väike jama, jõutõmme ja kükk tooks valu hetkega tagasi;D

Praegu teen alaseljale seljasirutajal, viimasel ajal juba tunne parem.

Varsti peaks lisama kavasse, on ideid mis päevale panna?

siis peaks ikka selga hoidma jah, kui terveks saab, pole mõtet vigastusega piinata väga, kuigi võiksid väikese raskusega äkki proovida mis valu ei tee või nii, aga ise teen nii...

esmasp. rind, biits, triits, trapets...

teisip. Kükk(jalad) , tõmme, õlad..

kolmap. ülaselg põhjalikult, trapets, kõht, biits, triits...

neljap. Rind, alaselg...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siis peaks ikka selga hoidma jah, kui terveks saab, pole mõtet vigastusega piinata väga, kuigi võiksid väikese raskusega äkki proovida mis valu ei tee või nii, aga ise teen nii...

esmasp. rind, biits, triits, trapets...

teisip. Kükk(jalad) , tõmme, õlad..

kolmap. ülaselg põhjalikult, trapets, kõht, biits, triits...

neljap. Rind, alaselg...

ainult 1kord nädalas kõhtu? See midagi ei tee kui ma iga päev mingit kõhuosa teen?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul selline kava, oma peaga panin kokku, andke nõu

Esmaspäev- Rind, Triitseps, kõhusirglihased

Teisipäev- Selg, õlg, biitseps, küljelihased

Neljapäev- Rind, Triitseps, kõhusirglihased

Reede- Selg, õlg, biitseps, küljelihased

Andke nõu, millega koos oleks õige biici millega triici teha. kas sirg ja külje lihased eraldi päevadel hea idee?

Ma ei taha jalga teha eriti. Kas taastumisaeg on piisav jne. lisage oma mõtted siia.;D

KIndlasti ei soovita teha sul õlga teisipäeval ja rinda kohe peale seda neljapäeval sest õlad ei taastu ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seni puuduvad teaduslikud tõendid selle kohta, et kalender mõjutab lihaskasvu.

Aga kas selle kohta kah puuduvad tõendid et ei mõjuta lihaskasvu?

Sellel pole muidugi mingit vahet, mis nädalapäevaga trenni alustad, vahe on sees siis kui vähemalt 48h on lihasel taastumisaega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlga rinnapäeval oleks normaalne teha? SIis taastuks ära? Peale rinnapäev mul jalapäev ning siis seljapäev. Ja peale seljapäeva rinnapäev uuesti. Praegu mul rind ja õlg erinevatel päevadel. Et oleks mõtekas viia õlg rinnapäevale ja triits seljapäevale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õlga rinnapäeval oleks normaalne teha? SIis taastuks ära? Peale rinnapäev mul jalapäev ning siis seljapäev. Ja peale seljapäeva rinnapäev uuesti. Praegu mul rind ja õlg erinevatel päevadel. Et oleks mõtekas viia õlg rinnapäevale ja triits seljapäevale?

Tee neljaks jaotatud kava parem, lihtsam jagada. Õlga rinnapäeval ? Noo teha võib ikka ju, aga kui eraldi päeval teha siis saavad õlad suurema koormuse. Peale seljapäeva (kus sa tahad teha triitsepsit) on sul rinnapäev. Kas sa ei arva, et siis ikka rind kannatab ? Jaotada võiksid nii näiteks:

Rind+triitseps

Jalg

Õlg+trapets

Selg+biitseps

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EI ole võimalik 4 korda käida. Füüsiliselt ei jõua lihtsalt. Teine trenn vajab ka tegemist. (võrkpall) Teen siis triits, õlg, rind ? ja seljapäev selline lahjem, selg, biits ja trapets..

Muudetud kasutaja Infinity poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×