Jump to content
-Egert

Ronnie vs Arnie

Recommended Posts

see video ammust ajast tegelikult läbi käinud. colemani nimi ma arvan 20 aasta pärast vähestel on suus.et nii videos vörrelda atleetlikku taset . noh siis arnie ikka köva mees ikka oli järelikult tol ajal.praegu ei vördleks keegi 20 aastatagust sõidukit tänapäevasega? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No pakun, et tänapäeval on ka jõusööt kordades parem, kui siis.

Arvata on :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see video ammust ajast tegelikult läbi käinud. colemani nimi ma arvan 20 aasta pärast vähestel on suus.et nii videos vörrelda atleetlikku taset . noh siis arnie ikka köva mees ikka oli järelikult tol ajal.praegu ei vördleks keegi 20 aastatagust sõidukit tänapäevasega? :rolleyes:

Ronnie on juba praegu ajalugu teinud üheksat mr O võites. Ma arvan, et see on juba rääkimist väärt. Lisaks mehe meeletu jõud, mis on suht haruldane kulturistile. Ja muidugi tema meeletu mass, ma arvan, et keegi nii pea ei tule samaväärse monstrumina välja nagu oli Coleman. Ma arvan küll, et temast räägitakse veel kaua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

joey,kulturismi ringkonnas jah .arnie toi selle rahva ette ja tavakodanik ei tea praegugi colemani.ja seda saab voibolla juhuslikult selle vördlusküsitlusega testida tänaval. inimese käest siis küsitakse konkreetselt pilte,videot näitamata,nimetage 9x Mr olümpiat voitnud kulturist .2 varianti. mis sa arvad ,keda vastustes enamjaolt näeb?hea küll küsitle ainult noori inimesi,arvan tulemus sama.siin foorumis loomulikult pole seda testi vaja teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arnold on tavainimesele siiski tuntud kui filminäitleja, mitte kulturist

Täpselt, poleks Arnold filmides mänginud, siis oleks ta sama tuntud kui Coleman.

Pealegi, MINU meelest ei saa hinnata kulturisti kulturistina selle järgi, mitmele tavakodanikule ta tuttav on. Hindama peaks ikka selle järgi, milline on väljanägemine :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
joey,kulturismi ringkonnas jah .arnie toi selle rahva ette ja tavakodanik ei tea praegugi colemani.ja seda saab voibolla juhuslikult selle vördlusküsitlusega testida tänaval. inimese käest siis küsitakse konkreetselt pilte,videot näitamata,nimetage 9x Mr olümpiat voitnud kulturist .2 varianti. mis sa arvad ,keda vastustes enamjaolt näeb?hea küll küsitle ainult noori inimesi,arvan tulemus sama.siin foorumis loomulikult pole seda testi vaja teha.

Selles suhtes on sul jah õigus. Arnold tegi tohutu hüppe kulturismi arengus propageerides seda ja tuues selle nn tänavatele. Keegi teine ei ole sellist tõuget teinud ka. Kuid kui vaadata kulturisti kulturistina, siis kõikidest mr O võitajtest on Coleman olnud minu meelest kõige hämmastavam tüüp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vanakooli vennad olid ikka paremad B) Liiga massiivseks asi kätte läinud!

Nõustun 100% sinuga ja lisan ühe tsitaadi Steve Reeves'ilt.....kes teab teda, kes mitte :)

Steve Reeves: “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”

Märkus: Reeves'i kael, biits ja säär olid kõik samas mõõdus. Parimaks peetud vormis olles oli nende kolme mõõt 18 1/4 tolli

Küsiks siis, kui paljudel härrastel on biits jämedam kui kael?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arnold on kindlalt üle. Arnold on pigem rohkem proportsioonis, kui Coleman. See pole normaalne, kui jala lähevad laiemaks kui ülakeha. See pole enam proportsioon. Arnoldi puhul saab rääkis küll ilus B)

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu teada pidi kõige tugevam kulturist hetkel olema Marcus Rühl.Muidugi kahju ,et meil tõelisi xxxl kulturiste pole -vaid fitnessistid B) Minu arvamist mööda on just sellised massiivsed lihastes mehed eeskujuks paljudele noortele, kasvõi üks selline mees Eestis aitaks ala tunduvalt rohkem populariseerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saagi võrrelda selliseid mehi. Nagu näha on ajaga proffi kulturismist saanud täiesti teine ala. HOOPIS teine kehakuju on moodi läinud. Arnoldi (ja üleüldse tema aja meeste) lihaskuju on mõõtmatult ilusam kui praeguste friikide oma.

Kahju, et Ronnie sugused kollid tipus on. Keha ilu on asendunud suuruskompleksiga mille all kannatavad liigagi paljud raua pumpajad

Muudetud kasutaja FrodoB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×