Jump to content
jrx

Kakao vs. spordijook taastumiseks

Recommended Posts

päris huvitav artikkel, hea võrdlus.

põhimõtteliselt siis kakao on parema kvaliteediga, odavam ja tugevamate teaduslike tõenditega.

soovitan soojalt lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Product Serving Kcal Protein Carbohydrate Fat

spordijook 3 scoops 340 25 grams 46 grams 2.5 grams

kakaojook 17.3 oz 340 17.3 grams 56.3 grams 6.5 grams

Muudetud kasutaja Bulletproof poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka. Aga põhipoint on tegelt see, et on okei ja isegi hea, et taastusjoogis on ka VALKU (ja isegi vbla natuke rasvu) - et lihtsalt süsikajooki (või vett) sisse lürpida on halvem.

Sellele, kes pole võistlev sportlane piisab väga hästi trennijärgsest kakaost ja siis tunni pärast korralikust söögist. Pole vaja mingeid imepulbreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parim taastusjook on minu meelest kakao, millesse kulp maitsestamata vadakut sisse lükatud:)

Mulle lihtsalt ei meeldi igasugune megahaip mis ümbritseb igast müstilisi lisandeid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parim taastusjook on minu meelest kakao, millesse kulp maitsestamata vadakut sisse lükatud:)

Mulle lihtsalt ei meeldi igasugune megahaip mis ümbritseb igast müstilisi lisandeid...

Mis kakaod sa kasutad ja kui palju sa seda piimale lisad? Ning kui palju sa piima üldse paned? :)

Kas sa dextrot ja maltot üldse ei kasuta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt pool liitrit piima, 2-3 kuhjaga spl kakaod ja 1 kulp vadakut. Aga praegu eriti ei tarbi sest dieediaeg ja koormus pole ka nii suur. Kui 2 trenni päevas tegin siis jõin seda alati vähemalt peale ühte trenni.

Mis puutub maltosse ja dextrosse siis neid pole kunagi võtnud. Trenni ajal tarbin spordijooki kui intensiivne treeningperiood on. Puhtal suhkrul lisaks ei näe nagu mõtet... vnoh kakao ajab asja väga hästi ära.

Maitse asi... Oboy ja Dumle on head külmalt... aga Nesquick jällegi kuumalt. Kuuma kakao sisse sobib sojavalk minu meelest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See vist ei sobi päris taastumisjoogiks :) , aga hapukoor kakaoga on ka päris hea vaheldus tomatimahla-hapukoore joogile. et päevased rasvad kätte saada sessuhtes.

Aga hea mõte, kakao peab peale trenni ise ka ära proovima

Muudetud kasutaja yamikazi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hapukoor kakaoga pole nagu väga hea sest liiga palju rasva saada koos süsikatega on nagu siuke... Aga noh massikaks või magusavajaduse leevendamiseks käib küll. Soovitan eksperimenteerida ka kookoshelveste ja kaneeli sinna sisse segamisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav kas selline jook oleks metsa hea kaasa võtta? Pühapäeval 7h XDream tulemas. Kuna ilm on külm, siis poleks riknemisega probleem. Gaasid, mnjah, aga kõik orienteerujad peeretavad, see on teada fakt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga peale intensiivset trenni oleks vaja ju kiirelt omastada valgud, süsikad. Piim aeglustab seda protsessi ju.

See kiire valguomastamine tuleb su vabade aminohapete reservist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga peale intensiivset trenni oleks vaja ju kiirelt omastada valgud, süsikad. Piim aeglustab seda protsessi ju.

See meeletu insuliini lakke ajamine ei too mingit kasu, sportlikus ega ka tervislikus mõttes, kui sa just ühe päeva jooksul mitu korda samu lihaseid läbi ei treeni. Maksimaalse tulemuse jaoks pole insuliini vaja eriti kõrgele ajada.

Mulle maitseb piim ka ilma kakaota ja võin ühekorraga liitri ilma mingi vaevata ära juua. Piima 5 põhilist eelist: lai vitamiinide/mineraalide spekter; suhkruid pole ülemäära palju; sisaldab parajalt rasvu; sisaldab lisaks vadakule kaseiini; suhteliselt madal rafineerituse tase võrreldes pulbrisheikidega.

Milk: The New Sports Drink? A Review

http://www.bodyrecomposition.com/research-...rch-review.html

Muudetud kasutaja Blackdom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×