Jump to content
xerox

Paljud teist solaaariumis käivad.

Recommended Posts

3 aastat tagasi proovisin ühe korra, rohkem küll mitte, pigem suvine Päike, kui seda on.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuni suveni käisin regulaarselt nädalas korra. Enam ei ole käinud , rahast kahju ja viitsimist ka pole :rolleyes:

Mehed n2htavasti v6ivad seda endale rohkem lubada, nende nahk on tugevam, vananeb aeglasemalt (ei ole p8idlast imetud fakt :( ). Uuringus tuli v2lja kuskil 30 aastane vahe, nii et...

Naised aga... Selle l6bu l6petasin 2ra, kuidagi n2rtsitab liialt, ma edev inimene. Naturaalne p2ike, palun v2ga. 2rge ennast 2ra p6letage jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei käi,ei näe vajadust :(

Suvel aga juba esimeste päikesekiirte puhul särk maas :rolleyes:

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aasta- poolteist käisin suht tihti solaariumis, läksin tegelikult hoopis eesmärgiga nahk korda saada- mind lapsest saati igasugu nahapõletikud kimbutanud. Nahk nüüd ilus ja puhas- ainult keha peale olen lasknud- nägu ja kael kaetud rätikuga. Viimasel ajal olen vaid kord kuus käinud, tegelikult ei tahaks enam üldse käia- ei taha noorelt kortsu minna :rolleyes: Loodan, et kui enam solaariumis ei käi, siis nahahajamad tagasi ei tule(kasutan häid nahahooldusvahendeid). Jume säilitamiseks peaks ilmselt aeg- ajalt mingeid isepruunistuvaid kreeme kasutama, kuid kahjuks enamus neist jäävad ebaloomulikud ja on koleda lõhnaga. Kui keegi mõnda head kreemi teab, siis andku teada :( .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dove'i Summer Glow on üldiselt minule siiani meeldinud sari. Ei jäta ebameeldivaid oranže triipe, jume tuleb ühtlaselt ja ajapikku ning on samuti hea niisutaja igapäevaseks kasutamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Dove'i Summer Glow on üldiselt minule siiani meeldinud sari. Ei jäta ebameeldivaid oranže triipe, jume tuleb ühtlaselt ja ajapikku ning on samuti hea niisutaja igapäevaseks kasutamiseks.

Olen seda proovinud küll, aga lõhna hakkab väga vastu. Mäletan, kui proovisin seda kreemi ükskord ja mees õhtul küsib, et mis krdi jubeda haisuga möksi ma endale peale olen määrinud, peale seda pole enam kasutanud. Kreem ju ise hea lõhnaga alguses, aga kui nahal toimima hakkab, siis läheb väga jubedaks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Solaariumis olen käinud ca 5 korda, tahtsin testida, millega tegu, pakuti tasuta.

Nahka kuivatab see küll, kuid naha kuivus kaob mõne aja jooksul, kahe nädala jooksul solaariumis mitte käies võiks arvata, et siis on naha kuivus normaalne taas, seega käia lihtsalt harvem.

Esimese kahe korraga sai 10min seansi pikkuseks valitud, see tekitas suure kipituse ja punetuse nahale, sama efekti saab, kui suvel 28 kraadise päikese all rannas paar tundi vedeleda, siis on sama kipitus. Järgmised seansid valisin 7 min, need tundusid sobima hästi. Sai keha pruunimaks küll, selles suhtes võib öelda, et asi toimib, ja huvitav oli see, et ülekeha saab pruuniks, ka tagumik läheb pruuniks, ma seda ei uskunud esmalt.

Kui keegi küsiks, et kas enne solaariumit tasuks end pesta, ja pärast solaariumit mitte, et saavutada tõhusam tulemus, siis ütleks, et see on küll rumal idee, seda küll teha pole vaja. Silmakleepse kasutada ei soovita, need kukuvad silmadelt kohe maha, parem lihtsalt silmi kinni hoida, või kasutada päikese prille.

Solaariumisse rohkem minna pole huvi, aga vähemalt on nüüd kogemus millega tegu, ja saab soovitada selle kohta aspekte, kui keegi küsib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Solaariumis olen käinud ca 5 korda, tahtsin testida, millega tegu, pakuti tasuta.

Nahka kuivatab see küll, kuid naha kuivus kaob mõne aja jooksul, kahe nädala jooksul solaariumis mitte käies võiks arvata, et siis on naha kuivus normaalne taas, seega käia lihtsalt harvem.

Esimese kahe korraga sai 10min seansi pikkuseks valitud, see tekitas suure kipituse ja punetuse nahale, sama efekti saab, kui suvel 28 kraadise päikese all rannas paar tundi vedeleda, siis on sama kipitus. Järgmised seansid valisin 7 min, need tundusid sobima hästi. Sai keha pruunimaks küll, selles suhtes võib öelda, et asi toimib, ja huvitav oli see, et ülekeha saab pruuniks, ka tagumik läheb pruuniks, ma seda ei uskunud esmalt.

Kui keegi küsiks, et kas enne solaariumit tasuks end pesta, ja pärast solaariumit mitte, et saavutada tõhusam tulemus, siis ütleks, et see on küll rumal idee, seda küll teha pole vaja. Silmakleepse kasutada ei soovita, need kukuvad silmadelt kohe maha, parem lihtsalt silmi kinni hoida, või kasutada päikese prille.

Solaariumisse rohkem minna pole huvi, aga vähemalt on nüüd kogemus millega tegu, ja saab soovitada selle kohta aspekte, kui keegi küsib.

Omast kogemusest võin öelda, et pigem tasub enne solaariumit ennast pesta kui pärast - toimib paremini ja kui vahetult peale solaariumit pesed ennast, kulub kiiremini maha. Naha kuivuse vastu olen ise kasutanud üliniisutavaid kreeme nii päevitamise ajal kui peale seda. Kui püstises solaariumis käia, siis enamus kohtades on olemas prillid, mis kummiga ümber pea käivad, pikali olles võib lahtised panna, ise muidugi kasutan rätikut näol ja kaelal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Omast kogemusest võin öelda, et pigem tasub enne solaariumit ennast pesta kui pärast - toimib paremini ja kui vahetult peale solaariumit pesed ennast, kulub kiiremini maha.

Mina läksin otse peale trenni solaariumi seadeldisse, seejärel dushi alla, nii mõne korraga sai pruuni jumet küll. Ma eelarvamusena arvan nii, pole küll 100% kindel, aga arvan, et see peale solaariumit mitte-pesemine on selline illusiooni tekitav nähtus, et reaalselt pole naha pruunistumsiel siiski vahet, kas pesta või mitte peale solaariumit. Pärast pesemist inimene on ikka kuidagi valgem ja puhtam, ja enne pesemist mustem ja seetõttu nagu jumekam, selline illusioon. Aga minetea, võib-olla tõesti pesemine miskit määrab, kahtlen väga siiski, eks kel kogemust rohkem on ses suhtes kompetentsem vast.

Idee seisneb selles ju, et päike mõjutab nahapinda, justnagu tätoveerib sinna midagi, see kui tätoveeringu peal on mustus ja prügi, tekitab vaid illusiooni, et keha on pruunim, nö seda tätoveeringut ju maha ei pese, ei saa maha pesta päikese toimet. Raske uskuda, et solaariumijärgne mitte-pesemine, miskit muudab. Aga üks tuttav rääkis jah nii, sarnast juttu, ma seda juttu ei usu, sai pruuniks ju küll, ja mingit mitte-pesemise trikke ei teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvitav,infolehelt lugesin et aitab naha vananemise vastu :D Olen 2korda käinud nüüd 10 ja 12 min aga vaevumärgatav jume on juures ,et nii pruuniks minna nagu mõni neiu tänaval tuleks seal vist tunnike ära istuda :rolleyes: Mõni on ikka kõvasti üle pingutanud sellega ja pruunist jumest asi kaugel :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav,infolehelt lugesin et aitab naha vananemise vastu :D Olen 2korda käinud nüüd 10 ja 12 min aga vaevumärgatav jume on juures ,et nii pruuniks minna nagu mõni neiu tänaval tuleks seal vist tunnike ära istuda :rolleyes: Mõni on ikka kõvasti üle pingutanud sellega ja pruunist jumest asi kaugel :(

vananemise vastu aitab ta jeee...

V6tke D vitamiini, kui loomulikult p2evitada ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav,infolehelt lugesin et aitab naha vananemise vastu :lol: Olen 2korda käinud nüüd 10 ja 12 min aga vaevumärgatav jume on juures ,et nii pruuniks minna nagu mõni neiu tänaval tuleks seal vist tunnike ära istuda :rolleyes: Mõni on ikka kõvasti üle pingutanud sellega ja pruunist jumest asi kaugel :D

Tule taevas appi, kus kurjal infolehel see veel kirjas on, et solaarium naha vananemise vastu aitaks? Kui see nii oleks, siis ma vist solaariumis ainult istukski :( . Selleks, et korralik jume peale saada, peaks käima paari päeva tagant 7- 10 korda, kindlasti tuleb kasuks korralik solaariumikreemi kasutamine. See, kui jumekaks keegi läheb, oleneb nahatüübist, mina näiteks väga tumedaks ei lähegi- selline ilus kuldpruun jume tuleb. Muidugi mõned neiukesed kasutavad kes teab mis porgandiekstraktiga kreeme, mis naha oranzikaks teeb ja see küll ilus pole. Kindlasti peaks ettevaatlik olema, et ennast liiga ära ei kärsataks, sellepärast ei tohikski kuuri ajal iga päev päevitada- 48 tundi peaks ikka vahel olema. Tüdrukud, kes solaariumis töötavad, on enamus väga kompetentsed ja oskavad vastavalt nahatüübile soovitada, mis tugevusega kabiini inimene kasutama peaks ja kui palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vananemise vastu aitab ta jeee...

V6tke D vitamiini, kui loomulikult p2evitada ei saa.

Aile, kas D vitamiini söömine täiesti ilma päevitamiseta annab jumet juurde? Kui nii, siis hakkaksin kindlasti tarvitama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oleks siis huvitav teada paljud teist solaariumis käivad ja kui tihti.vanasti käisid seal ainult naised enamasti,aga nüüd .....

vahest satun küll sinna :( mingi kord nädalas kindlasti.

enamus korrad kui käin siis saan tasuta "kunstpäikest" võetud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tule taevas appi, kus kurjal infolehel see veel kirjas on, et solaarium naha vananemise vastu aitaks? Kui see nii oleks, siis ma vist solaariumis ainult istukski . Selleks, et korralik jume peale saada, peaks käima paari päeva tagant 7- 10 korda, kindlasti tuleb kasuks korralik solaariumikreemi kasutamine. See, kui jumekaks keegi läheb, oleneb nahatüübist, mina näiteks väga tumedaks ei lähegi- selline ilus kuldpruun jume tuleb. Muidugi mõned neiukesed kasutavad kes teab mis porgandiekstraktiga kreeme, mis naha oranzikaks teeb ja see küll ilus pole. Kindlasti peaks ettevaatlik olema, et ennast liiga ära ei kärsataks, sellepärast ei tohikski kuuri ajal iga päev päevitada- 48 tundi peaks ikka vahel olema. Tüdrukud, kes solaariumis töötavad, on enamus väga kompetentsed ja oskavad vastavalt nahatüübile soovitada, mis tugevusega kabiini inimene kasutama peaks ja kui palju.

Kahjuks netis pole seda infolehte üleval, ega ma ise välja ei mõelnud seda.Solaarium asub jõusaalis, seega hea peale trenni minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole kordagi käinud, lähitulevikus pole plaani ka. Suvisest päikesest piisab mulle, samas ega ma väga oluliseks omale ei olegi teinud seda, kui tõmmu ma olen, olen see kes olen. Samas ma olen kuulnud, et ma pidavat olemagi natuke tumedam kui paljud teised, seega vbl polegi vaja nii väga solaariumis küpseda. Aga see on küll õige, mida siin ees pool ka mainiti, et nahale teatud olukorras ja teatud koguses on kasulik. Aknele mõjub päike päris hästi suvel, samas ka jume hajutab. Päivitan ka üldjuhul eesmärgiga, et natuke nahka parandada ja lõõgastuda, jume on vaid boonuseks! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aile, kas D vitamiini söömine täiesti ilma päevitamiseta annab jumet juurde? Kui nii, siis hakkaksin kindlasti tarvitama :rolleyes:

Jumet kahjuks ei anna :( Kyll oleks tore...

P2evitamine on parim v6imalus saada vit D. Kui p2evitada ei ole v6imalik... siis palju olulisem "jumest" on meie vit D puudus...googeldage vit D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks netis pole seda infolehte üleval, ega ma ise välja ei mõelnud seda.Solaarium asub jõusaalis, seega hea peale trenni minna.

Ega ma arvanudi, et Sa selle ise välja mõtlesid :(

V6ibolla nad tahtsid ytelda, et p2rast solaariumi te n2ete v2lja "nooruslikult jumekas" :D

V2iksed trikid, v2iksed nipid...tram-ta- tadaa

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas inimesel, kellel on väga suur osa kehapinnast tätoveeritud, on tõenäoliselt D-vitamiini vaeguses ja peaks toiduga rohkem d-vitamiini saama kui tätoveerimata inimene?

(Saan aru, et D-vitamiini luuakse kehapinnal nahas, kui valgus langeb nahale. Tätoveeritud inimesel aga nahk ilmselt ei suuda D-vitamiini loomisega tegelda. Lisaks nahas oleva D-vitamiini loomise mehhanismi saab ka juba valmiskujul D-vitamiini inimene toidu(lisandi)st, seda süies nagu ma aru saan, seega, peaks tätoveeritud inimene rohkem sööma D-vitamiini, kuna tema nahk ei suuda D-vitamiini sünteesida erinevalt tätoveerimata inimesega, või vähe tätoveeritud inimesega. Et kuidas selle tätoveerimsiega on, kas see soodustab D-vitamiini vaegust?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×