Jump to content
karatekid

Tere mul on selline küsimus

Recommended Posts

TEREvist mul on selline suht tobe küsimus ,et mul sõber hakkas steroide sööma.

Ja nüüd tahaks ta teada ,et mis kõrval mõjud kaasnevad ta käib regulaarselt jõusaalis

Sry kui tüütasin .aa ja nimi on stanozolol

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TEREvist mul on selline suht tobe küsimus ,et mul sõber hakkas steroide sööma.

Ja nüüd tahaks ta teada ,et mis kõrval mõjud kaasnevad ta käib regulaarselt jõusaalis

Sry kui tüütasin .aa ja nimi on stanozolol

Steroid%20Effects_04.jpg

Siin üldist infot steroidide negatiivsetest kõrvalnähtudest, mis võivad esineda.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TEREvist mul on selline suht tobe küsimus ,et mul sõber hakkas steroide sööma.

Ja nüüd tahaks ta teada ,et mis kõrval mõjud kaasnevad ta käib regulaarselt jõusaalis

Sry kui tüütasin .aa ja nimi on stanozolol

TULE TAEVAS APPI! ;)

Enne tarvitamist tasuks ikka lugeda selle kohta...

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.isteroids.com/steroids/Winstrol-Stanozolol.html

http://www.bodybuilding.com/fun/catwinstrol.htm

Tundub suht ohtlik steroid olema kui valesti võtta, niiet parem kui su sõber need artiklid läbi loeks.

Soovitaks teema lukku panna, või ära kustutada - mõni 15 a. mispulbreidmasissepeansöömaettugevakssaada jõuka 'guru' loeb ja talle piisab vaid esimese lingi klõpsamisest ja tellimine on käe ulatuses..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitaks teema lukku panna, või ära kustutada - mõni 15 a. mispulbreidmasissepeansöömaettugevakssaada jõuka 'guru' loeb ja talle piisab vaid esimese lingi klõpsamisest ja tellimine on käe ulatuses..

Ära tee nalja, sa ei saa 90% USAs legaalseid toidulisandeidki tellida neti kaudu, rääkimata siis steroididest. Pole kindel kas neid isegi käsipagasis võib tuua üle piiri. Ja teadmised ei tee kunagi paha, pea liiva alla peitmine viib ainult selliste teemaalagataja sõpradeni, kes saavad midagi kätte kuskilt ja lolli peaga hakkavad kasutama seda kohe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitaks teema lukku panna, või ära kustutada - mõni 15 a. mispulbreidmasissepeansöömaettugevakssaada jõuka 'guru' loeb ja talle piisab vaid esimese lingi klõpsamisest ja tellimine on käe ulatuses..

olen ise ka 15a ja ei kipu neid kasutama . kui pole endal mõistust peas siis see 15a mispulbreidmasissepeansöömaettugevakssaada jõuka 'guru' seda loeb ja tekib huvi ,siis hakkab ta neid nii või naa kasutama kunagi. neid steroide pidi ka Eesti interneti foorumites müüdama ja ma arvan ,et kui väga soov siis saab need igaüks igakell kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×