Jump to content
jaana78

selgroog kõver ja seljanärv tuim

Recommended Posts

Tere jälle!tahaksin natuke infot lisaks oma alakaalule ka selja kohta.Selg on küürus natuke ja selja keskkohast selgroo kylgedelt on mõnest kohast täiesti tuim juba ka palju aastaid,arsti sõnum oli lühike-selja närv on sealt tuim ja rohkem sealt abi ei tulnud.Kas 30 aastasena saaksin veel oma selja sirgu veel ja kas närvid taastuksid veel või need enam ei taastu.Kannatan ka muidugi pidevate peavalude all ja olen ise mõelnud et võibolla on see ka valude põhjuseks samuti on ka pidevad selja valud ärgates,nüüd kyl need seljavalud on natukene taandunud väheke aga hommikused peavalud pole sest tunnen ,et isegi madalast padjast hoolimatta on ärgates kaelasooned kinni.Kas jõusaalis treenimisega saaksin ka selja korda mingil määral ja ehk ka pea valusid vähemaks sest arstid pole mindsuutnud 10 aastat aidata yhesgi mu probleemis st et pole nõu saanud!alakaalu kohta öeldakse et pole sul häda midagi ja pea valude ja selja kohta öeldakse stress!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selgroo kui sellise kõverust muuta otseselt ei saa, küll aga saad treenida seda ümbritsevaid lihaseid ja seeläbi selga "sirgemaks timmida", mis omakorda peaks lõppkokkuvõttes vähendama valuaistinguid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära sa nüüd kohe jõusaali selga treenima mine , kui selgroolülid paigast ära siis lihastreeninguga treenid ka lihased valesse asendisse. Kõigepealt mine käi kiropraktiku http://kiropraktika.ee/teenused.php juures ära , las vaatab selgroo üle ja paneb selle paika ja alles siis mine ja hakka jõusaalis treenima.

Paljud valud ja hädad (k.a.peavalud) võivad olla seotud sellega , et selg on paigast ära ja mõni närv kusagil lülivahel ja seega hakkavad ka lihased valesti arenema .

Ise olen paljudest probleemidest tänu kiropraktikule abi saanud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×