Jump to content
Kristhel

Kodune treening

Recommended Posts

Tere,

mõtlesin pikalt ja otsustasin siia kirjutada. Ütlen kohe ette ära, et olen algaja kuid motivatsioon on olemas ja loodan, et oma postitusega puitu ei pane :)

Olen 20; kaalun 50 kg (jõuludega tuli kuidagi 5 kg juurde); pikkust 165 cm

Ilmselgelt alakaalus aga tervis korras ja see kaal sobib kõige rohkem ka mulle endale. See kaal on ühtlasi püsinud ka viimased 2 aastat kohe kindlasti.

Tahaksin aga hakata kodus kindlatel aegadel trenni tegema hakata...kuid mis see oleks? Ning kui tihti? Mõni kord satuksin ka ujuma...eesmärki kui sellist konkreetselt püstitada ei oska, tahaks vaid keha sportlikumale tasandile viia ja aktiivsem olla...

Toitumiskava mul ei ole kuid korralikud söögikorrad on olemas ja püüan üldse toitumist jälgida, et kõike liiga palju ei saaks...

Aga loodan, et keegi oskab natukene koduse treeningu osas abiks olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

mõtlesin pikalt ja otsustasin siia kirjutada. Ütlen kohe ette ära, et olen algaja kuid motivatsioon on olemas ja loodan, et oma postitusega puitu ei pane :)

Olen 20; kaalun 50 kg (jõuludega tuli kuidagi 5 kg juurde); pikkust 165 cm

Ilmselgelt alakaalus aga tervis korras ja see kaal sobib kõige rohkem ka mulle endale. See kaal on ühtlasi püsinud ka viimased 2 aastat kohe kindlasti.

Tahaksin aga hakata kodus kindlatel aegadel trenni tegema hakata...kuid mis see oleks? Ning kui tihti? Mõni kord satuksin ka ujuma...eesmärki kui sellist konkreetselt püstitada ei oska, tahaks vaid keha sportlikumale tasandile viia ja aktiivsem olla...

Toitumiskava mul ei ole kuid korralikud söögikorrad on olemas ja püüan üldse toitumist jälgida, et kõike liiga palju ei saaks...

Aga loodan, et keegi oskab natukene koduse treeningu osas abiks olla :D

Kas sul on mingid vahendid ka, millega sa plaanid kodus treenida?

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole kuigi plaanis oleks muretseda nt. hantlid.

Mõtlesin pigem nt. jooksutrenni, rattasõitu, kükke, kätekõverdusi jne. Kui palju oleks normaalne alustuseks kodustes tingimustes teha?(jõusaali fänn ma ei ole lihtsalt, kuigi seal on käidud mõned korrad)

Pole eriti selliste kavadega kursis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

45-60min korraliku intensiivsusega.Korraliku intensiivsuse all ma pean silmas sellist, et poole trenni pealt hakkab tekkima juba allaandmise tunne ning peale trenni on ikka korralikult higiseks võtnud, vastasel juhul see pole treening.Sageduse koha pealt: parem teha tihedamalt ja väiksema mahuga, kasvõi iga päev 30min.Ära arva, et kauem teha, annab paremad tulemused, siis sa tõenäoliselt vähendad tahtmatult treeningu intensiivsust, treeningu eesmärk on aga tekitada kehas mikrotraumasid.Pikk, aga väheintensiivne treening, nagu tänapäeval on paljudel kombeks teha, on ainult mõtetu stress ja koormus närvisüsteemile.Ühesõnaga, püüa treening viia maksimaalselt intensiivseks ja minimaalselt pikaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×