Jump to content
Metalstorm

Valu rinnalihases peale surumist

Recommended Posts

Tere! Proovisin täna lamades maksimumi suruda. 150-ne juures tundsin, et rinnalihasesse lõi kaenlaaugu lähedal hästi väikese valu, panin 160 peale, surusin sellegi ära kuid valu läks suuremaks. Nüüd on nii, et isegi 50- ne kiloga on valu lihases. Oskab keegi öelda, mille ma nüüd ära rebestasin ja kaua selline vigastus paraneb. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Proovisin täna lamades maksimumi suruda. 150-ne juures tundsin, et rinnalihasesse lõi kaenlaaugu lähedal hästi väikese valu, panin 160 peale, surusin sellegi ära kuid valu läks suuremaks. Nüüd on nii, et isegi 50- ne kiloga on valu lihases. Oskab keegi öelda, mille ma nüüd ära rebestasin ja kaua selline vigastus paraneb. :D

Käi arsti juures. Isal oli sama asi hiljuti. Ei võinud 5 nädalat füüsilist tööd teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis paar nädalat ei teinud üldse trenni või ei teinud ainult rinda?

Vigastus olla nii häiriv,et ei saa üldse midagi teha,samas - võib-olla saad teha selga,jalgu ...

Sellele küsimusele saad sa ikka ainult ise vastata - mis haiget ei tee,seda võid teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen suhteliselt kindel, et mingi lihaskiu rebend on. Paar nädalat miinimum ei ole soovitatav mitte midagi selle kohaga seotut teha, muidu pikendad lihtsalt saalist eemalolekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga mul on selline jama, et peale surumist, kui suuremad raskused (minu jaoks) peal olnud...ja surumine tehtud, siis püsti tulemise hetkel lööb rindu valu sisse???? püsti saan kõik korras nagu midagi poleks olnud! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis paar nädalat ei teinud üldse trenni või ei teinud ainult rinda?
Trenni ikka tegin edasi, aga rinda üritasin nii palju säästa kui vähegi võimalik. Aga jah nagu enne õeldi, see sõltub paljugi sellest kui hullusti viga teinud oled. Tark oleks mitte midagi sellist teha, mis rinnalihast kaasab. aga alakehale ja kõhtu saad ju ikka teha. Isiklikult määrisin ka fastumiga, minu puhul on sellel väga tõhus effekt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitn määrida hobuse salvi peale. Selline rohelise kaanega plastpurk on apteegist saadaval. Mul omal oli jalal lihase rebestus spagaadist ja 2 nädalaga ravisin ära. Arst ütles, et 4 nädalat venitada ei saa aga näe sain kiiremini :D Muidugi see vigastusest paranemine on igalühel erinev ja oleneb ju vigastusest ka. Aga hobuse salvi soovitan küll. Mind on päris mitmel korral aitand!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on vahel ülalt tõmmete juures soorituse ajal löönud kerge nö elektriline tunne vasakusse rinda, siin kuu-poolteist tagasi, tegin järelduse, et kui rind on kergelt valulik veel eelmisest trennist, mis oli eile-üle-eile, siis seljatrennis, vms trennis, mis ka rinnalihase kaasvad mõnedes harjutustes, tuleb olla ettevaatlik, et siis võibki rinnalihas kahtlasi ilminguid esile tuua, olgugi, et teda otseselt ei treenita, et üldiselt jah, trenni-valulikku lihast koormata pole vist hea. Võib-olla sul polnud ka siis rind vms kaasnev lihas puhanud ja andsid uue trenniga tollele puhkamata lihasele liiga suurt koormust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×