Jump to content
rainman555

Abi

Recommended Posts

Tere! Tegelen jalgpalliga ja mõtlesin, et kas keegi oskab lahti seletada, mis kehaga täpselt toimub. Vorm oli ülihea, sai palju intensiivset trenni tehtud kuni hetkeni, millal mõtlesin, et teen kahel puhkusepäeval nii, et ühel päeval jooksen pulsiga kuni 140 pool tundi ja teisel päeval ujun pool tundi jutti. Mõtlesin, et see teeb kehale head, kuid võta näpust. Peale neid trenne tuli ette hoopis olukord niisugune, et nagu enesetunne on normaalne, kuid jalad lihtsalt ei liigu...Kõik see liikumine ja kiirendused oleksid nagu mingi ploki taga. Siis toimus ka trenniga jõusaali külastamine ja sealgi kus tavaliselt jaksan alati kõike väga hästi teha, siis seekord ei jaksanud tõesti mitte midagi erilist. Tavalliselt suudan ilusti teha 50-60 kiloga näiteks rinnalt surumis seeriaid, kuid minu üllatuseks ei jaksanud ÜHTE korda ka nende kilodega rinnalt suruda. Nüüd üritasin täna väga intensiivselt trenni teha ja tundub, et asi läheb paremaks. Kas ma käitun õigesti ? ja kas keegi suudab seda protsessi täpselt kirjeldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust sa sööd vähe või on keha ülekoormuses ja vajad tervise mõttes kohe kindlasti arstlikku ülevaatust, kontrollimaks ka südame olukorda. Mine julgelt spordiarsti juurde, kurda mure ja küsi abi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Tegelen jalgpalliga ja mõtlesin, et kas keegi oskab lahti seletada, mis kehaga täpselt toimub. Vorm oli ülihea, sai palju intensiivset trenni tehtud kuni hetkeni, millal mõtlesin, et teen kahel puhkusepäeval nii, et ühel päeval jooksen pulsiga kuni 140 pool tundi ja teisel päeval ujun pool tundi jutti. Mõtlesin, et see teeb kehale head, kuid võta näpust. Peale neid trenne tuli ette hoopis olukord niisugune, et nagu enesetunne on normaalne, kuid jalad lihtsalt ei liigu...Kõik see liikumine ja kiirendused oleksid nagu mingi ploki taga. Siis toimus ka trenniga jõusaali külastamine ja sealgi kus tavaliselt jaksan alati kõike väga hästi teha, siis seekord ei jaksanud tõesti mitte midagi erilist. Tavalliselt suudan ilusti teha 50-60 kiloga näiteks rinnalt surumis seeriaid, kuid minu üllatuseks ei jaksanud ÜHTE korda ka nende kilodega rinnalt suruda. Nüüd üritasin täna väga intensiivselt trenni teha ja tundub, et asi läheb paremaks. Kas ma käitun õigesti ? ja kas keegi suudab seda protsessi täpselt kirjeldada.

'Tapsid' ennast aeroobse(ujumine on üllatavalt energiakulukas treening..) trenniga ja ei taastunud korralikult - jõu puudumine ja sinu poolt toodud märgid on märk ületreeningust..

On veel mõni probleem? Näiteks unepuudumine, söögiisu kadumine või vähenemine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan ise, et see oli seotud siis ujumisega. Kuigi väsimust peale trenni otseselt ei tundnud peab tõdema, et ma ei mäletagi millal viimati nii palju ujusin. Söögiisu ja magamisega on enam-vähem kõik korras. Ma lugesin kuskilt artiklist seda, et kui teha mitte intensiivset trenni pikemat aega, siis võib see vormile laastavalt mõjuda(ka lihastetööle), mis te sellest arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×