Jump to content
ErvinT

rinnalihase harjutus?

Recommended Posts

tervist

(proovin hästi seletada) nimelt olen kuulnud et selline masin nagu kus sa võtad kaheltpoolt trossidest kinni noh trosside otsas olevatest hoidikutest.. ning tõmbad nagu käed alla kokku,, ehk tuleb silme ette see masin. ei leidnud foorumist ka sellekohta pilte aga igatahes tartus A le qoc spordihoones on see,

igatahes selline harjutus pidavat väga hästi nagu rindkere kuju just vormima nagu altpoolt.. mida mul oleks vaja hädasti.. aga see jõusaal mida mina koguaeg külastan piiratud võimaluste tõttu, seal ei ole sellist masinat, et kas kuidagi annab seda jäljendada hantlite või kangiga?? et mis vormiks just nagu rinna kuju nagu altpoolt :)

/segane seletus aga ehk saate aru:))

äitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SA mõtled neid "kaablitorne". Mul ei tule ka õige nimi kohe ette.

Kuidas seda rinna osa treenida? Noh, üks oleks rööbaspuudel surumine ettepoole kaldega. Peale teisi rinnaharjutusi annab see eriti hästi tunda. Siis on veel pullover, mis teeb kogu torsot, ning hantlitega lendamised. Alarinna jaoks võiksid negatiive kaldega pingil lennata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lugesin nüüd kuskilt et selle ees mainitud harjutuse nimi on "Trosside ristivedu" (vist) aga kindel pole....okei aga kas sa mõtled rööbaspuudel nagu noh ei oskagi seletada..:) nagu triitsepsit treeniks? et lasen end seal alla ja kätega lükkad yles?

Muudetud kasutaja suhtalgaja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lugesin nüüd kuskilt et selle ees mainitud harjutuse nimi on "Trosside ristivedu" (vist) aga kindel pole....okei aga kas sa mõtled rööbaspuudel nagu noh ei oskagi seletada..:) nagu triitsepsit treeniks? et lasen end seal alla ja kätega lükkad yles?

Just just. Ainult et jalad tõmba tahad krõnksu, siis on kergem seda ettepoole kaldus asendit hoida.

Ja siis on veel selline asi nagu aeg. Aja jooksul tuleb alarind ka kenasti järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just just. Ainult et jalad tõmba tahad krõnksu, siis on kergem seda ettepoole kaldus asendit hoida.

Ja siis on veel selline asi nagu aeg. Aja jooksul tuleb alarind ka kenasti järgi.

suured tänud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ristivedu on selle su otsitud harjutuse nimi jah. Rinnalihase alumise osa treenimiseks peetakse üheks põhiliseks harjutuseks negatiivse kaldega (pink on nii, et pea on all pool tagumikust) surumist. Selleks on mõnes jõusaalis olemas ka kindlad masinad, aga võib ka kasutada selleks smithi masinat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ristivedu on selle su otsitud harjutuse nimi jah. Rinnalihase alumise osa treenimiseks peetakse üheks põhiliseks harjutuseks negatiivse kaldega (pink on nii, et pea on all pool tagumikust) surumist. Selleks on mõnes jõusaalis olemas ka kindlad masinad, aga võib ka kasutada selleks smithi masinat.

mul siin jõusaalis on vaat a negatiivse kaldega kõhulihaste pink, mida annab reguleerida et ma usun et tollega saaks hakkama onju aga kas ma sisi teen nagu hantlitega lendamist seal peal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saab ka blokkmasinaga altpoolt ühe käega korraga.Kodustes tingimustes kasutan veel lisaks kummiespandreid ning madalat ja laia nn.rööbaspuu varianti.

eks ma üritan nüüd minna trenni ja siis hakkan proovima neid variante, vaatan mis kõige paremini sobib

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
(proovin hästi seletada) nimelt olen kuulnud et selline masin nagu kus sa võtad kaheltpoolt trossidest kinni noh trosside otsas olevatest hoidikutest.. ning tõmbad nagu käed alla kokku,, ehk tuleb silme ette see masin. ei leidnud foorumist ka sellekohta pilte aga igatahes tartus A le qoc spordihoones on see,

Tööriistad --> Harjutustepank --> leiab nii mõndagi

103.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×