Jump to content
LaizeN

Rahulolu endaga

Recommended Posts

Niisiis,

Mõtlesin, et teen teema endast rohul olemisega.

Seoses sellega tekkis ka targematelt küsimus, et kas mul on mõtet rasva põletada, kui parameetrid on 171cm, 67 kg ning oma alakõhuga pole absoluutselt rahul. Torso hakkab juba normaliseeruma.. Ise olen endomorf e. siis rasva tuleb VÄGA kergelt . :D

Oleks tore, kui avaldaksite arvamust nii minu koha, kui endast rahul olemise kohapealt :P

Muudetud kasutaja LaizeN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pikkus 180, kaalu 72 ja mõned grammid siia sinna :)

Ülakehaga rahul, kõht probleemne veel natukest, käed tiba väiksekesed :P

Jalgu pole olla, säär pea sama suur, kui reis, tuleb jalgadele nüüd rõhku panna. Võrreldes sellega, mis ma pea aasta tagasi olin...Olen ülimalt rahul :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pikkus 180, kaalu 72 ja mõned grammid siia sinna :D

Ülakehaga rahul, kõht probleemne veel natukest, käed tiba väiksekesed :P

Jalgu pole olla, säär pea sama suur, kui reis, tuleb jalgadele nüüd rõhku panna. Võrreldes sellega, mis ma pea aasta tagasi olin...Olen ülimalt rahul :D

Mul ka kõva allavõtmisega käed väikseks jäänud, kuid jalad on küll nii suured, et kahtlane kohe.(ja pole pekkis ka :) )

Eks ma siis pean oma ego veits alla suruma ja musklit kasvatama hakkama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikkust 180 ja kaalu 60kg ja tõttõelda juba praegu väga rahul tulemustega, hetkel veel selline tõsisem massiperiood kah käsil ja ootan pinksalt juba millal saan 2009'nda aasta 15'ndal septembril pildi endast teha ja siis vaadata mida olen aastaga suutnud korda ajada :D

Sellest rasva põletusest millest teemaalgataja rääkis võib muidugi teha kui enda välimusega rahul pole, mine veeda mõni minut peegli ees ja kui miski riivab silma siis võta see käsile.. :P

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×