Jump to content
Superman

KOHUPiim

Recommended Posts

;) Olen siin ringi vaadanud ja taibanud et kohupiim võib küllaltki kasulik olla peale trenni et siis sellest küsimus, et kui suures koguaes oleks nagu õige seda süüa ja kas kohupiimakreem lahendab asja ära,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;) Olen siin ringi vaadanud ja taibanud et kohupiim võib küllaltki kasulik olla peale trenni et siis sellest küsimus, et kui suures koguaes oleks nagu õige seda süüa ja kas kohupiimakreem lahendab asja ära,

Kohupiima-kreem on pudin, kohupiim aga toit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohupiima-kreem on pudin, kohupiim aga toit.
Ise söön justnimelt kohupiimakreemi (Tere kohupiimatoru äkki?) ja ei ütleks et väga pudin on, toitained saab kätte 300g-st pakist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;) Olen siin ringi vaadanud ja taibanud et kohupiim võib küllaltki kasulik olla peale trenni et siis sellest küsimus, et kui suures koguaes oleks nagu õige seda süüa ja kas kohupiimakreem lahendab asja ära,

Kohupiimakreemis (oletades et sa mõtled mingit TERE toru) on suurem rõhk süsikatel. Võta parem mingi 200g pakk kohupiima. Ka TERE oma, rosinate, vanilje ja muu taolisega.

Aga sama hinnaklassi "peale trenni toidud" oleks ka näiteks mingi pakk kanafileed (Tallegg vms lõigud) ja pakk rosinaid või puuviljasegusid. Tervet pakki siis ei peagi, aitab väga hästi ka ainult pool või veelgi vähem. Kui seal on pähkleid ka sees, siis on eriti hea - saad rasvu ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina eelistan Farmi kohupiimakreemi rosinatega, 220g karp. 100g toodet sisaldab energiat: 645kJ/153kcal, valke: 13,8g, süsivesikuid: 14,4g, rasva: 4,5g. Erinevalt teistest kohupiimakreemidest sisaldab ka hääs koguses valku, hea vahepalaks tööle kaasa võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise tarbin tavaliselt päevas 3-4-5 pakki kohupiima tavaliselt mumuu oma kus 1 pakk on 250g ning 100g sisaldab 18g valku ning 0,1% rasva(vist) ning süsivesiguid 14g (umbes) - enen trenni miskipärast olen harjund sööma 2 sellist ära ja peale trenni ühe,, vahest tarbin päevas ka 1-2 pakki hommikul. ei tea kas see süsteem on õige( muidugi kõivad toidukordade juurde ka teised toidud) aga miskipärast olen nii hajrund ning ei kurda:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohupiimakreemis (oletades et sa mõtled mingit TERE toru) on suurem rõhk süsikatel. Võta parem mingi 200g pakk kohupiima. Ka TERE oma, rosinate, vanilje ja muu taolisega.

Aga sama hinnaklassi "peale trenni toidud" oleks ka näiteks mingi pakk kanafileed (Tallegg vms lõigud) ja pakk rosinaid või puuviljasegusid. Tervet pakki siis ei peagi, aitab väga hästi ka ainult pool või veelgi vähem. Kui seal on pähkleid ka sees, siis on eriti hea - saad rasvu ka.

Ise söön ka vahel Tere 200g-se kohupiima alla rosinatega...Aga...See Tere toru ja kohupiim on peaaegu samas hinnaklassis, toru isegi kroonivõrra odavam ja 100g võrra rohkem...sellest ka äkki oleneb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rosinatoru (energiat 151 kcal(637kJ) süsivesikuid 20,4g valke 6,2g rasvu 5,0g) olen söönud hommikuti ja pakis rosinatega kohupiima (energiat 114 kcal(485 kJ) süsivesikuid 15,2g valke 13,1g rasvu 0,1g) õhtuti. Nädalavahetusel EKSTRA Kohupiimavorm rosinatega 250g (energiat 998 kJ/237 kcal, valke 11,8 g, süsivesikuid 28,4 g, rasvu 8,5 g).

Hommikuti söön kohupiima üle 1-2 päeva, pudrule vahelduseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni söömiseks tasub kindlasti vaadata mingi selline, millel palju süsivesikuid oleks ja samas ka ikka mingi u. 30-40 g valku kätte saaks. suhtalgaja, 2 paki peale saad 90 g valku, mis on mõttetult suur valgukogus ühe korra jaoks. Pigem soovitaks peale trenni ühe paki ja siis mingeid süsikaid veel julgelt juurde, kasvõi näiteks rosinaid, banaani...

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni söömiseks tasub kindlasti vaadata mingi selline, millel palju süsivesikuid oleks ja samas ka ikka mingi u. 30-40 g valku kätte saaks. suhtalgaja, 2 paki peale saad 90 g valku, mis on mõttetult suur valgukogus ühe korra jaoks. Pigem soovitaks peale trenni ühe paki ja siis mingeid süsikaid veel julgelt juurde, kasvõi näiteks rosinaid, banaani...

no peale trenni panen nagunii õhe kinni ja söön muid süsivesikuid. aga olen just aru saanud et ca.45minti enne trenni kah tarvitada süsivesikuid ja valke

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valke on vaja selleks, et organism saaks vajalikud aminohapped rakuehituseks.

Süsivesikud kuluvad selles, et kehal piisavalt energiat oleks.

tänud aga kuna olen väga algaja siis huvitaks et miks neid süsivesikuid ja valke niiväga vaja on, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×