Jump to content
joker

Räägime müütidest...naised ja kulturism...naised ja raskuste tõstmine...

Recommended Posts

Artikli kohta:

Tegelikult sisuliselt hea artikkel, mis aga minu jaoks ei jäta profesionaalset muljet, kuna autori järelkaja on täis hüüumärke ning väljandeid nagu "krt" jms. Natuke tuure maha sealt lõpust ning siis võib artiklit jagada küll. Emotsioonide väljendamiseks ei ole vaja veel vanduma hakata.

Ja kus sina kasvanud oled?? tünnis? läbi augu toidetud. Selline pisike vandumine ja hüüumärgitamine annab ainult vürtsi asjale. Vaata saadet Top Gear ntx, kui seal poleks umbes samas stiilis teksti oleks see saade suht ale.

Kui Oskar kunagi Presidendi kõnesid koostama hakkab küll ta siis ka vähe teist stiili kasutab.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kus sina kasvanud oled?? tünnis? läbi augu toidetud. Selline pisike vandumine ja hüüumärgitamine annab ainult vürtsi asjale. Vaata saadet Top Gear ntx, kui seal poleks umbes samas stiilis teksti oleks see saade suht ale.

Kui Oskar kunagi Presidendi kõnesid koostama hakkab küll ta siis ka vähe teist stiili kasutab.

Ma usun, et teda ennast see võibolla nii väga ei häirigi, aga viksidele ja viisakatele 40-something büroorottidest pereemadele ja muudele naisolevustele on artikli jagamine selle tõttu veidi raskendatud. :]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mercy võttis asja kokku. Mind need vanduvad väljendid ei häiri, küll aga olen enam kui kindel, et need häirivad sihtgruppi, kellele see artikkel kirjutatud on. "S*taratas" pole just teab mis leebe vandumine, selle nurga alt vaadates ei ole tõlkija lõppsõna just kõige õnnestunum.

Bonsuna-le niipalju, et ei maksa kohe hakata ühe postituse põhjal minu kohta mingeid järeldusi tegema, see ei anna mitte midagi ja ma ei postitanud oma kommentaari mitte eesmärgiga trollida või konflikti õhutada, vaid pelgalt andsin edasi, mis mulje mulle jäi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hüüumärkide kohapealt tunnistan täiesti oma viga - need 3 hüüumärki on nagu mingi haigus. Üritan end parandada. Sellise leebe vandumise kohapealt (aeg - ajalt) viga ei tunnista!

Ei tunnista, siis ei tunnista...

Mina j2lle leian, et vahest v6ib erilise r6hu asetamise huvides hyyum2rke ka rohkem olla, mis kurja vandumisse aga puutub, siis see kyll ei sobi. Kui minul oleks laps, siis ma peaks enne sinu tundi laskmist talle loengu, et k6ike siin ilmas ei tohi j2rgida, mis sellest, et tundub huvitav.

Kuidas selle musklimeeste imagoga need lood nyyd oligi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mercy võttis asja kokku. Mind need vanduvad väljendid ei häiri, küll aga olen enam kui kindel, et need häirivad sihtgruppi, kellele see artikkel kirjutatud on. "S*taratas" pole just teab mis leebe vandumine, selle nurga alt vaadates ei ole tõlkija lõppsõna just kõige õnnestunum.

Bonsuna-le niipalju, et ei maksa kohe hakata ühe postituse põhjal minu kohta mingeid järeldusi tegema, see ei anna mitte midagi ja ma ei postitanud oma kommentaari mitte eesmärgiga trollida või konflikti õhutada, vaid pelgalt andsin edasi, mis mulje mulle jäi.

Ma ei teinudki sinu kohta sellest mingit järeldust, jätkasin lihtsalt teemat Top Gear stiilis. :) Või oskarstiilis. Mulle selline tekst meeldib igaljuhul. Kuiv, teaduslike terminitega artikkel on igav.

Sellises, ehk pisut leebemas stiilis võiks kõik kooliõpikud kirja pandud olla. Olen enam kui kindel , et loetu jäädvustub ajurakkudesse kindlamalt. Tõsi, mõni ehk saaks selliselt ainult "peidetud pärlid" selgeks aga asi seegi. Tõsisel ajal on vaja , et saaks ka nalja, ennekõike aga seda, et areneksid nalja ja huumorit mõistvad inimesed. Mah, kas mul pole õigus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõneti on sul täiesti õigus, paraku ei saa kindel olla, et artiklit loeavad ainult inimesed, kes saavad huumorist aru. Ma kardan, et pigem nad ei saa sellest aru ja siis läheb tegelikult nii hea sisu ja mõttega artikkel lihtsalt selle pärast kõrvust mööda, et mõni preili ei suuda lugeda sõna "S*itaratas".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tunnista, siis ei tunnista...

Mina j2lle leian, et vahest v6ib erilise r6hu asetamise huvides hyyum2rke ka rohkem olla, mis kurja vandumisse aga puutub, siis see kyll ei sobi. Kui minul oleks laps, siis ma peaks enne sinu tundi laskmist talle loengu, et k6ike siin ilmas ei tohi j2rgida, mis sellest, et tundub huvitav.

Kuidas selle musklimeeste imagoga need lood nyyd oligi?

Ära muretse, koolis kuuleb laps niikuinii sada korda kangemaid sõnu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära muretse, koolis kuuleb laps niikuinii sada korda kangemaid sõnu :P

Täpselt. Koolis väikesed põngerjad räägivad juba sellist teksti , et paneb mind mõtlema , kas ma isegi sellest 100% aru saan :)

edit: panin kogemata % asemel €

Muudetud kasutaja Samakamees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt. Koolis väikesed põngerjad räägivad juba sellist teksti , et paneb mind mõtlema , kas ma isegi sellest 100% aru saan :)

edit: panin kogemata % asemel €

V2ga armas, et miski ikka m6tlema paneb, kuid eelneva n2ite toomine agumendina ei ole eriti veenev.

P6ngerjad r22givad t2pselt sellist keelt, mida nad kuulevad.

Eesti keele ja kultuuri eest peame me k6ik hoolt kandma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Aga siin kuulan jutte "et oi ma ei tahaks selline olla või nii lihastes välja näha", krt nagu see oleks ainult sõrmenips ja olengi lihastes, aga vot ma ei taha seda. Hale vabandus ainult - enamus si..arattaid ei ole selliseks pühendumiseks, loobumisteks ja pingutusteks MITTE KUNAGI VÕIMELISED!!!"

Võlgnen veel selgituse, nimelt, see eelnevalt viidatud lause, seal ei peagi ma tegelikult naisi silmas. Kommentaari kirjutades kasvas minu emotsioon ja kirjeldan tegelikult juba meeste seas levivaid mõtteavaldusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 krt ja 1 s... ratas peaks igas tekstis olema. Preilnad leiavad omale lugemist mujalt, kudumite megakogum vms.

Ja ma just mõtlesin, et üritatakse jõusaali-'hirmu' naisolevuste seas vähendada. Mulle ka vandumine ei sümpatiseeri, samas kuduja ka ei ole ning ennast harida lihastrenni teemadel meeldib. Kommentaarid võiksid vähemalt sõnakasutuselt olla artikliga samas stiilis.

Antud teemal kirgi kütta pole mõtet, Bonsunale ja kaaskondlastele sobib selline väljendusviis, eeldatavale artikli sihtgrupile tundub, et aga mitte. Tehkem omad järeldused. :]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ma just mõtlesin, et üritatakse jõusaali-'hirmu' naisolevuste seas vähendada. Mulle ka vandumine ei sümpatiseeri, samas kuduja ka ei ole ning ennast harida lihastrenni teemadel meeldib. Kommentaarid võiksid vähemalt sõnakasutuselt olla artikliga samas stiilis.

Antud teemal kirgi kütta pole mõtet, Bonsunale ja kaaskondlastele sobib selline väljendusviis, eeldatavale artikli sihtgrupile tundub, et aga mitte. Tehkem omad järeldused. :]

mhm..ju oli artikkel m6eldud 6llekannu taga musklisemudega jorisedes ettekandmiseks. :)

Minust on ka k6rges vanaduses kuduja saanud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 krt ja 1 s... ratas peaks igas tekstis olema. Preilnad leiavad omale lugemist mujalt, kudumite megakogum vms.

Kudumine ja jõusaal on teineteist välistavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kudumine ja jõusaal on teineteist välistavad?

6ige kysimus.

Kudumine arendab peenmotoorikat jne, terve rida h2id omadusi veel. Ma ytleks, et mediteeriv tegevus.

Artiklil endal ei ole ju h2da midagi. Emotsionaalse inimese, emotsionaalselt t6lgitud artikkel. Vaadake oma lisand yle ja v2ga viis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma näiteks tegin sellest artiklist isegi ettekande oma klassi tüdrukutele :) Ise käin väga tihedalt jõusaalis ning uuest aastast lisandub jõutõstetrenn, mille suhtes olid enamus skeptilised, kas see ikka on mulle õige. Peale ettekannet olen saanud väga positiivset vastukaja ning kui ma ainsa naisena osalesin oma kooli sangpommirebimise võistlusel, oli mu üllatus suur kui nii mõnigi naistuttav on öelnud, et ma peaksin uhke olema, et oskan olla erinev ja samas naiselik :P

Ka mina arvan, et naised on hakanud rohkem huvi tundma jõusaali vastu. Iga mu teine sõbranna uurib mult, et mis ma täpselt seal teen jne.

Paari aasta pärast võtavad võimu rannas juba fitnessikehad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×