Jump to content
Ram Das

tallaalused krampi

Recommended Posts

Milles võib olla asi, kui aeroobses trennis tallaalused krampi lähevad? Tantsutrennis või tavalises aeroobikas vähem, stepis rohkem, bosus oli asi ikka eriti hull. Kas vale jalats? Või organismis midagi puudu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) rohkem vett terves päevas

2) magneesium

3) vale jalats

4) muud põhjused

tööta selles järjekorras põhjuse väljaselgitamisel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui meeldib, siis saad ise ka krampi tekitada meelerõmuks- lihtsalt pingutad vastavat lihast ca 5 sekundit, hakkab valus, ja läheb krampi korraks.

näiteks istud toolil, tõstad talla maast, varvas jääb põrandale, ja pingutad sääre tagaosa lihaseid 5 sekundit, niitugevalt kui jõuad, tekibki krambike.

Talla jaoks võta king jalast, ja suru varbaid nö alla poole, et kogu tald kaardu läheks, ka saad krambinduse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui meeldib, siis saad ise ka krampi tekitada meelerõmuks- lihtsalt pingutad vastavat lihast ca 5 sekundit, hakkab valus, ja läheb krampi korraks.

näiteks istud toolil, tõstad talla maast, varvas jääb põrandale, ja pingutad sääre tagaosa lihaseid 5 sekundit, niitugevalt kui jõuad, tekibki krambike.

Talla jaoks võta king jalast, ja suru varbaid nö alla poole, et kogu tald kaardu läheks, ka saad krambinduse.

Huvitav nõuanne sadomaso harrastajatele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav nõuanne sadomaso harrastajatele :D

Trenni(aegne/järgne) lihasvalu, mida harrastad, on sama:) Seega räägid endast hetkel? :P

Olen seda krambindust katsetanud, harrastamisega ei tegele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trenni(aegne/järgne) lihasvalu, mida harrastad, on sama:) Seega räägid endast hetkel? :D

Olen seda krambindust katsetanud, harrastamisega ei tegele.

Ei räägi endast :P , mul olid vist pikad juhtmed praegu selle teema koha pealt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei räägi endast :D , mul olid vist pikad juhtmed praegu selle teema koha pealt...

Miskit asjalikku minu postituses polnud niikuinii, eks ta oligi provokatiivse värviga.

Isiklikult olen teinud nii, et olen kevadel Stroomi metsa jooksma läinud, pärast 40min jooksu tulin koju, ja juba nii poole tunni pärast olin tantsutrennis, käisin tolla seltskonantantsu tegemas, ja ei mäleta kuidas see jooksu idee mulle pähe sai tulla, aga seejärel poolteist tundi tantsu trenni otsa teha polnud mõistlik, trennis lõi sääre tagaosa eriti krampi ühel hetkel, ja üritasin siis venitada ja lõdvestada kiirelt lihast, aga ei õnnestunud, kramp oli päris pikka aega. Siis sedalaadi ülekoormus nende kahe järjestikuse aeroobse trenniga tekitaski krambi, edaspidi sedalaadi pikka aeroobset maratoni kahe järjestikuse trenni näol ette ei võtnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõenäoliselt sul on lampjalad, sest siis tõmbavad tallad krampi. Selle vastu aitavad spetsiaalsed sisetallad, mis tehakse vastavalt sinu jalgadele eraldi.

Kui oleks lampjalad, kas sa ei arva, et ta siis mainiks seda?

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa peaksid ilmselt kõigepealt üle vaatama oma trennijalatsid.

Võib-olla sul on labajalad sellise koormuse jaoks liiga nõrgad, mis tõttu kipuvad krampi minema suure koormuse korral. Labajalg peab ju olema tugev jooksmiseks, hüppamiseks, tantsuks jne. Need tegevused ise ka tugevdava seda jala osa, aga mind on aidanud selline harjutus labajala tugevdamiseks: seisa sirgelt näoga seina või varbseina poole ja siis tõuse päkkadele ja lasku alla nii, et kand maad ei puuduta ja siis uuesti üles päkkadele. Tee seda alguses seni, kuni labajalg ja säär kirvendama hakkavad. Mina alustasin 70 korraga, praegu teen 120*2. Kättega ennast tõsta ei tasu, sein või varbsein on ainult toeks:) Alguses tundub, et lihtne, aga tee need korrad ära. Põhimõtteliselt võid seda harjutust raskusega sääremasinal ka teha, aga mind on ennast rohkem aidanud see keharaskusega ja ülisuurte kordustega tegemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli ka see probleem, kuid hakkasin rohkem vett jooma ja mure kadus ära ;) Kindlasti võib viga olla ka valedes jalanõudes, see on ju täielik teadus, mis tänapäeval nende ümber toimub. Enam ei tasu ise validagi, küsi kohe spetsialisti nõu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×