Jump to content
Ullbõkk

Bizepsi ja küünarvarre suurus

Recommended Posts

mida see info sulle annab??? kui üks vend kirjutab, et tema biits on 46 ja teine, et tal on 37cm. See ei näita ju midagi... võibolla esimene vend kaalub 130 kg ja enamuse kaalust moodustab rasvkude ja teine vend on 65 kg. Tähtis on proportsioon ülejäänud kehaosadega.

Kui väga tahad teada saada, siis lase märkida ka inimese kaal ja biitsu suurus, see annab mingisugusegi ettekujutuse....

Sulle heameele tegemiseks: biits 37-38cm, kaal u 72

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu siis ma olen ikka küll loll, kui ISEGI sina tead. häbi-häbi mulle:) kui põled soovist öelda, nu siis ütle, kes ta on:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis siin ikka hoida... läheb veel lõpuks haisema teine;) krdi häbi lugu jah ikka ma mõtlen... kurja hunti tean, aga punamütsikest mitte:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ah kui kõik siin juba mõõte ja muud jagavad, siis võib ju enda omad ka öelda. külmalt siis biic 37,5; käsivars 31,5; kaal oli täna hommikul 85,9 ning rasva% oli 5,1. % mõõtsin kaliibriga. kui mõnele tundub hämmastavalt väike, siis teadmiseks, et olen tiba üle kuu juba dieedil olnud. kui hakkasin, siis oli vist 27. detsember ja kaal oli 91.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

biic kuskil 42, kas küünarvars ja ranne on üks ja sama koht muidu ve? ranne on igatahes 34, siis küünarnukikohast sirge käega 30cm... kõik külmalt mõõdetud. kaal on 87-90kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×