Jump to content
Manjana

rinnalihas

Recommended Posts

Tere,

tahaks teada, kas rinnalihase treenimisega väheneb nö rasvaprotsent rinnas? Ei tahaks küll siis rinnalihast ju trennida kui rind hoopis väiksemaks läheb :) .

Oleksin tänulik asjaliku vastuse eest!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sellest rasvarinnast ikka kasvatada :)

Ma ei tea... ma arvan et naistele on see päris oluline;)

Küsijale vastuseks - koha pealt rasvapõletus e. spot reduction eriti ei toimi. Seega kui sööd piisaval ja treenid rinnalihast, siis ei lähe midagi väiksemaks:) Pigem läheb rohkem trimmi, sest suurem rinnalihas peaks rinda ilusasti tõstma.

Edit: ahjaa... unustasin märkida, et loomulikult vajame detailseid pilte selleks, et anda objektiivset vastust:D

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea... ma arvan et naistele on see päris oluline;)

Küsijale vastuseks - koha pealt rasvapõletus e. spot reduction eriti ei toimi. Seega kui sööd piisaval ja treenid rinnalihast, siis ei lähe midagi väiksemaks:) Pigem läheb rohkem trimmi, sest suurem rinnalihas peaks rinda ilusasti tõstma.

Edit: ahjaa... unustasin märkida, et loomulikult vajame detailseid pilte selleks, et anda objektiivset vastust:D

Tänan, asjaliku vastuse eest :) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnalihast treenids rasvaprotsent väheneb sellel kindlasti. Kuid siis kui rinnalihas juba rasvas on, siis probleem natuke kaugele arenenud. Peaksid hakkama üldist vormi väga tõsiselt arendama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja tavalistele meestele see "lisavarustus" ei meeldi?

Huvitav.

Jah,imelikud seltsimehed siin koos, isegi normaalne naise rind ei meeldi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina aga annaks just elu, et seda krdi rinda väiksemaks saada. Olen 170/69 N. Rinnaümbermõõt on pealt 99cm ja rinna alt 91cm. Polegi väga kohutav, aga no ei meeldi, ei taha ja ei lepi. Olen muidu sportlik, meeldib joosta. Nii ülepäeviti ikka 1 h vähemalt. Samuti kõikvõimalikud vahemaad läbin jala. Liigun üsna palju. Aga paraku ei suuda ma toitumist jälgida, mulle väga meeldib süüa. Aga jah, rinnaümbermõõdu vähenemist võib vist küll loota vaid drastilise kaalukaotuse või siis opi puhul, muid variante pole. Või on?

Opile ma kindlasti ei lähe, pigem siis juba nälgimine.

Ma muidugi vaatan, et naiskulturistidel (kas ütlesin õigesti?) on meeldivalt väike rind, aga eks see on juba suur töö ja vaev, eritoitumine jne. Lihtinimesel ei maksa vist lootagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina aga annaks just elu, et seda krdi rinda väiksemaks saada. Olen 170/69 N. Rinnaümbermõõt on pealt 99cm ja rinna alt 91cm. Polegi väga kohutav, aga no ei meeldi, ei taha ja ei lepi. Olen muidu sportlik, meeldib joosta. Nii ülepäeviti ikka 1 h vähemalt. Samuti kõikvõimalikud vahemaad läbin jala. Liigun üsna palju. Aga paraku ei suuda ma toitumist jälgida, mulle väga meeldib süüa. Aga jah, rinnaümbermõõdu vähenemist võib vist küll loota vaid drastilise kaalukaotuse või siis opi puhul, muid variante pole. Või on?

Opile ma kindlasti ei lähe, pigem siis juba nälgimine.

Ma muidugi vaatan, et naiskulturistidel (kas ütlesin õigesti?) on meeldivalt väike rind, aga eks see on juba suur töö ja vaev, eritoitumine jne. Lihtinimesel ei maksa vist lootagi.

Mismõttes nagu, rasvaprotsendi alandamine ja kaalulangetamine füüsiliselt liikuvale inimesele küll mitte mingit moodi nälja tunnet ei tohiks tekitada - tibiajakirjandusest läbikäivad dieedid ei ole ju õiged :rolleyes:

Korraliku toidukavaga kaalu langetades on väga kerge ümbermööte vähendada - kahjuks sellist lokaalset mõju pole, kui tuleb ühest kohast ümbermööte vähemaks tuleb ka mujalt.

Ja naiskulturistid teevad küll ränka tööd ja näevad suurt vaeva - kuid mitte selleks et oma rinda väiksemaks saada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole kunagi ühtegi dieeti isegi alustanud, ma lihtsalt tean, et ei peaks vastu. Pole mõtet proovidagi. Ja kuna ma liigutan end korralikult, eks sealt ka see isuke nii hea. Ja mida tähendab korralik toidukava, väiksemat kalorite hulka, pisikest kaloridefitsiiti. Paraku ma ei suuda sellega hakkama saada, sporti teen ma lihtsalt sellepärast, et mulle väga meeldib liigutada, trenn annab hea enesetunde.

Siiski, ma pean midagi ette võtma ja mõtlesingi alustada erinevatest foorumitest. Vaatan vähe ringi, mida teised teevad ja ette võtavad. Ja eks see toitumine ongi nr 1, kui vaja kaalu langetada. Kurb, aga tõsi. Piisaks vaid trennist, oleks suur osa inimesi kindlasti või sees, k.a mina.

Samas olen kuulnud, et rindade suurus ei muutu kõigil allavõtnutel. Aga pagan, ei saa nii olla. Lootma peab.

Nii siis jah, see toidukava. Tundub mõistlik, sõna dieet ajab mul ihukarvad püsti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina aga annaks just elu, et seda krdi rinda väiksemaks saada.

No kui juba nii drastiliselt asjale läheneda, siis pole ju probleemi - hauas kõdunevad ka rinnad. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka selline probleem, et soovin rindu pringiks saada aga mul juba asi raskem kuna mul 75D ja see ei lähe väga kegesti.Samas tahan ka tuharat natukene suuremaks aga ainult pisut.Äki keegi oskab aidata mis harjutuste,trennide ja toitumisega saab sellise tulemuse?Hetkel olen ka juba mõnda aega trenni teinud hantlitega nii jalgadele,tuharale,kõhtule,rinnale ja seljale.Aga jah sooviks abi mis on kõige efektiivsem ja kaua võib aega võtta selline asi enne kui rinnad hakkavad kuju võtma?

Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×