Jump to content
Void

Mis valesti ?

Recommended Posts

Mul on sihuke probleem ,et kui teen näiteks jõutõmmet näpud lihtsalt ei jõua kinni hoida ning libisevad ära ja tänu sellel pean tegema väga kergete raskustega . Kuidas haaret parandada või mida teen valesti ??

Muudetud kasutaja Void poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käte tugevus peaks ajapikku loomulikust tulema treenides.Hea harjutus on raskuse rullimine kätega üles ja alla.

Kas võib olla viga selles ,et kasutan kindaid koguaeg ? Peaks tegema ilma randmetugede ja kinnasteta trenni ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

segahaare + teed kergeid pause. Ma tean, et näiteks Alessandro teeb/tegi pausidega ja oli rahul. Paus võib olla täitsa nii pikk ainult, et haaret parandada korraks, see võtab ju väga minimaalselt aega ja on kasulikum kui kerge põrkega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on täiesti individuaalne.Ise ei ole kumbagi kasutanud,kuna harrastan lisaks veel pommi viskamist.Sellega saab ka käed päris tugevaks.Ega ma ei pressi oma nõuandeid peale aga lihtsalt toon näiteid oma kogemustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
segahaare + teed kergeid pause. Ma tean, et näiteks Alessandro teeb/tegi pausidega ja oli rahul. Paus võib olla täitsa nii pikk ainult, et haaret parandada korraks, see võtab ju väga minimaalselt aega ja on kasulikum kui kerge põrkega.

Pause ei teinud ma mitte haarde tugevdamiseks, vaid jõutõmbe alumise faasi (maast tõstmise) treenimiseks. Ma ei kujuta ette, kuidas paus haarde tugevdamisele kaasa aidata võiks..

Mina soovitan teha õlakehitusi kangiga. Kasutage võimalikult suuri raskusi ja iga nädal lisage 2.5-5 kg ning tehke 6-10 kordust seerias. Varsti teete õlakehitusi suurema raskusega kui jõutõmmet ja näpud on harjunud rasket kangi hoidma. Siis jõutõmbe ajal näpud ei väsi. Mind aitas see kõige rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pause ei teinud ma mitte haarde tugevdamiseks, vaid jõutõmbe alumise faasi (maast tõstmise) treenimiseks. Ma ei kujuta ette, kuidas paus haarde tugevdamisele kaasa aidata võiks..

Mina soovitan teha õlakehitusi kangiga. Kasutage võimalikult suuri raskusi ja iga nädal lisage 2.5-5 kg ning tehke 6-10 kordust seerias. Varsti teete õlakehitusi suurema raskusega kui jõutõmmet ja näpud on harjunud rasket kangi hoidma. Siis jõutõmbe ajal näpud ei väsi. Mind aitas see kõige rohkem.

no mingi 200 trapetsit pole ka mõtet teha kui jalgadega ja ei tea millega kaasa aitad.

lihtsam on teha rippumist paar seeriat iga trenni lõpus ja hoida nii kaua kui jõuad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mingi 200 trapetsit pole ka mõtet teha kui jalgadega ja ei tea millega kaasa aitad.

lihtsam on teha rippumist paar seeriat iga trenni lõpus ja hoida nii kaua kui jõuad.

Võimalik. Mulle meeldib teha õlakehitusi selle pärast, et nii on kuidagi areng paremini jälgitav. Iga nädal paned raskust juurde ja näpud muudkui arenevad. Rippumisega mul nii ladusalt ei läinud, et näiteks iga nädal 5s rohkem suudaks rippuda. Õlakehitustega saab kordusi varieerida jne. Trapets areneb ka mõnusalt.

Rippumist tegin ma ka muidugi. Samuti on õlakehituste puhul haare samasugune nagu jõutõmbe puhul. Rippumine on ikka natuke erinev.

Ma ei tea, ma ei näe probleemi, miks ei võiks 200-ga õlakehitusi teha. Jalgadega ei pea ka kaasa aitama, kui ei taha.

Muidugi, kui tõmme 250+ on, siis ei ole võib-olla tõesti mõtet teha õlakehitusi vaid selleks, et näppe arendada. See oli ikka pigem algajatele nõuanne, kellel on haarde tugevusega probleeme. 200+ tõmbajad ikka jõuavad kangi hoida üldjuhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pause ei teinud ma mitte haarde tugevdamiseks, vaid jõutõmbe alumise faasi (maast tõstmise) treenimiseks. Ma ei kujuta ette, kuidas paus haarde tugevdamisele kaasa aidata võiks..

ma mõtlen seda, et kui sa kangi korralikult korraks maha paneks, saad haaret kohendada ja ei pea tegema kergemate raskustega. Iseasi muidugi siis, kui ei jõuta ühtegi üles tõmmata haarde pärast.

Muudetud kasutaja Tuki poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×