Jump to content
Superman

KÕHULIHASED

Recommended Posts

Tere, tekkis küsimus, et kui tihedalt peaks treenima ja mis oleks parim harjutus et endale kiiresti ilus sixpacks aada, olen juba mõnda aega jõusaalis tegutsenud aga tahaks nüüd just sed vormida. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega seal muud polegi, kui et erinevaid harjutusi teha. Kiiresti ei saa endale midagi, selleks on vaja veidi enam kui mõnda aega jõusaalis käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul omakorda küsimus , et kui mul on k6hulihased ehk pdjad veidi paigast 2ra ,, ma muidu peenike ja eriti kõhulihased alati ilusti n2ha ja on veits häiriv et kõhulihased veits paigast 2ra , kas oleks v6imalik neid paika saada v6i ei ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul omakorda küsimus , et kui mul on k6hulihased ehk pdjad veidi paigast 2ra ,, ma muidu peenike ja eriti kõhulihased alati ilusti n2ha ja on veits häiriv et kõhulihased veits paigast 2ra , kas oleks v6imalik neid paika saada v6i ei ??

ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, tekkis küsimus, et kui tihedalt peaks treenima ja mis oleks parim harjutus et endale kiiresti ilus sixpacks aada, olen juba mõnda aega jõusaalis tegutsenud aga tahaks nüüd just sed vormida. <_<

Kui sul geneetilist eeldust pole saada sixpack, siis pole sul seda võimalik ka treenida ükskõik kuidas. Vahest tuleb välja ainult fourpack, isegi kui rasva% on piisavalt väike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ma ei m6tle patju v2lja saada , mul padjad ilusti n2ha , aga nad on omavahel n.ö paigast nihkunud ehk ,et nad pole paaridena yhes reas vaid yks nats yleval pool ja teine nats allpool, kas oleks v6imalik nad ilusti ritta seada???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ma ei m6tle patju v2lja saada , mul padjad ilusti n2ha , aga nad on omavahel n.ö paigast nihkunud ehk ,et nad pole paaridena yhes reas vaid yks nats yleval pool ja teine nats allpool, kas oleks v6imalik nad ilusti ritta seada???

Ei ole, sest see on anatoomiline eripära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ma ei m6tle patju v2lja saada , mul padjad ilusti n2ha , aga nad on omavahel n.ö paigast nihkunud ehk ,et nad pole paaridena yhes reas vaid yks nats yleval pool ja teine nats allpool, kas oleks v6imalik nad ilusti ritta seada???

Mul on ka üks allpool ja teine ülevalpool...erilist vahet pole...nii annabki effekti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahjaa... parim harjutus 6-packi saamiseks on superseeriana närimisliigutused ja neelamisliigutused :)

Lihtsalt kordused ja seeriad peavad paigas olema...

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×