Jump to content
Marinera

mis trenn sobiks Bodypump'iga

Recommended Posts

vabandan, kui taoline teeme on juba olemas. mis trenni võiks teha bodypump'i kõrvale? näiteks teisip. neljap. ja pühap. on bodypump, lisaks paar aeroobset päeva? jooksurada + kõhulihased. kuidas teised teevad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik sõltub ju eesmärgist. Mida tahad saavutada ja mida meeldib teha?

Mõned tantsivad, teevad aeroobikat, ujuvad, spinnivad, sörgivad. Mina olen ratast sõitnud, orienteerumas ja jõusaalis käinud BP kõrvalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina näiteks käin BP-i kõrvalt jõusaalis, spinningus ja teen eraldi aeroobset. (Aga tegelikult teen BP-i, spinningut ja aeroobset hoopis jõusaali kõrvalt :D ). Aga valik oleneb ju jah Sinu konkreetsetst eesmärkidest :( .

Muudetud kasutaja FG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni otsene aeroobika tund ja üks stretchingu tund oleks mõistlik sisse pigistada. Aeroobset siis vastupidavuse eesmärkidel, stretchingut lihase kauni kuju säilitamiseks/voolimiseks. Kõik oleneb ka muidugi sellest kui palju on sul nädalas aega/tahtmist/võimalusi klubi/jooksurad/vms külastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalusi on mul olemas, üle pingutada ka ei taha aga 5 päeva nädalas olen valmis treeningutele pühendama. Treenin Revalis. Näiteks niimodi: teisipäev, neljapäev, pühapäev - bodypump, esmaspäeval laupäeval jooksurada + jõusaal. Aga nüüd kõige huvitavam küsimus, mida jõusaalis teha (peale kõhulihaised) ? :( Bodypump annab korraliku koormuse jalgadele, tagumikule, õladele/kätele, ja seda 3 korda nädalas, kas on mõtet neid kehaosasid veel treenima? Nad peavad taastuma ju.

p.s. eesmärk nagu ikka - kaalust alla, brasiilia pepu etc irw :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui su eesmärk brasiilia pepu, siis proovi aeroobsetest trennidest spinningut. See on väga hea lihvija <_<

Brasiilia pepu jaoks on vaja kykitada, kykitada ja veel kord kykitada...ja siis on ka kahtlane, kas ikka tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×