Jump to content
Marinera

kaotan lihaseid ja vett, rasv ei liiguta.

Recommended Posts

Ostsin Soehne kaalu mis mõõdab ka rasva, lihaste ja vee %. Ja nüüd olen täitsa mures, kui näen millest koosnevad kaotatud kilod - vesi ja lihased. Rasv ei liiguta ja kõik. Proovisin süüa rohkem valke, eilne menüü oli selline (trenni sel päeval ei olnud):

hommikusöök - fitness helbed piimaga, kana filee tükid

lõuna - kanarind pruuni riisiga (ja mitte väike ports!)

vahepeal oli kohvi

sis näksisin veel veise rinda, ja õhtusöögiks oli krabiliha 250 gr

millegiparast oli ka õudne janu ja ma muud kui jõin ja muidugi jooksin wc kogu aeg.

tulemuseks oli miinus 1,2 kg, misasjaaaaa, ja kõik oli vesi ja lihased :-E

muidugi ma parem kaotan kaalu niiviisi, kui ei kaota üldse.

aga äkki keegi soovitab midagi? tahaks kaotada rasva ikkagi ka :D

kasv on 163, kaal on hetkel 69,2 (appi) kuid olen treenitud inimene, peale raske vigastuse ja 1 kuu voodis kaal läks käest ära...

treening viimaste 2 nädala jooksul - bodypump, jooksurada, jõusaal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unusta selle kaalu rasvaprotsendi näit, sama teema ka selle käeshoitava junniga. Minul näiteks näitas see kaal päevalõikes 14-17% rasva, see on ajuvaba, jood tassi teed ja rasvapross suurem jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleks arvestada ka sellega, et rasvaprotsent ei kuku naksti 1-2 päevaga. Asja tuleks võtta pigem sellises 1-2 kuu lõikes. Kaaluda võid muidugi ennast iga päev ning pead enda kohta statistikat. Kas ka midagi väheneb või tuleb juurde, vaata alles 2 kuu pärast - küll siis peaks ka tulemused juba positiivsuse poole muutunud olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui toit on valgurikas, siis valk nõuabki seedimiseks rohkem vett, asjaolu, mille paljud unustavad.

Kui tahad kaalu alandada, siis suurenda menüüs heade rasvade osakaalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aitäh kõigile!

väga raske on vabaneda nendest stereotüüpidest mis naistel on - et süüa tuleb minimaalselt, ja saabki sinust Giselle Bündchen.

Aga eks ma katsun :D rasvast kala söön mitu korda nädalas, ja ükskõik mis ajal, see ei tee üldse kahju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aitäh kõigile!

väga raske on vabaneda nendest stereotüüpidest mis naistel on - et süüa tuleb minimaalselt, ja saabki sinust Giselle Bündchen.

Aga eks ma katsun :D rasvast kala söön mitu korda nädalas, ja ükskõik mis ajal, see ei tee üldse kahju.

Rasvu peaks sa siiski saama stabiilselt igapäevaselt, mitte mõned korrad nädalas. Ja su parimaks sõbraks on siiski peegel, mitte mingid agregaadid, mis mõõdavad su rasva%.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aitäh kõigile!

väga raske on vabaneda nendest stereotüüpidest mis naistel on - et süüa tuleb minimaalselt, ja saabki sinust Giselle Bündchen.

Aga eks ma katsun :D rasvast kala söön mitu korda nädalas, ja ükskõik mis ajal, see ei tee üldse kahju.

Siis võid süüa veel kaks muna iga päev, oliive, avokaadot, kookoshelbeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×