Jump to content
Metavo

Talvised riided väljas jooksmiseks.

Recommended Posts

Tere,

on plaanis lageda taeva all sügisest kevadeni jooksmas käima hakata.

Huvitab, mis sorti treeningriided kõige paremini sobiksid külmas jooksmiseks.

Kas mingisugune alusriietus on pigem kohustuslik või mõttetu, ning kas tavalised dressid ajavad asja ära?

Vastust oodates,

Tavo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on mingid Catmandoo kilepüksid, milles on nagu võrk ka sees vms. See on väga halb variant. Üldse õhku läbi ei lase, juba pärast natukest trenni on jalad läbimärjad. Talvel ja sügisel õues võib see väga halvaks osutuda. Ma ei tea kas see on kilekate üldine paha või on ainult minul sellised püksid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa hoolid oma tervisest ja tahad ka talvel jooksmisest mõnu tunda, siis muretse kindlasti spets talvised jooksuriided - mine nt. Sportlandi vm. ja sealne personal oskab sulle kindlasti nõu anda. Endal on Asics liibukad talvised iooksupüksid ja tuulekindel, aga hingav jooksujope, mille all niiskust väljaandev spordipesu. Kallid, aga head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen siiani ja loodetavasti ka talve jooksul hakkama saanud hingavate jooksupükste ja pluusiga, millele peale varieeritud vastavalt enesetundele veel sooje kihte. Vest on siiani väga positiivne leid olnud.

Ning jah, kindad-sall-müts, muidu ei jõua end ära kiruda pärast nohu/kõha ja muude olluste käes vaeveldes. :]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
House of Pain sweats :rolleyes: ,

aga mu sisetunne ütleb kui sa ei suuda otsustada mida selga panna siis vaevalt et sust jooksijat on kevadeni, suht mõttetu küsimus ju?

Igaüks on kuskilt alustanud. See, kui inimene kohe alguses nõu küsib, ei tähenda ju veel, et temast asja ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline teema kuskil oli juba, aga mõned näpunäited (olen ise aastaringne jooksja)

1) Alusriietus: niiskust kehast eemale juhtiv pikk aluspesu. Omal on mingi suusatajate oma, five seasons, töötab väga hästi.

2) Jalas soovitavalt paksud retuusid või dressid, mis hingavad. Mina kasutan asicsi sooja ilma retuuse.

3) Ülaotsas mitu kihti! Mul on alussärk, pika varukaga spordisärk, spordifliis, kilekas.

4) Jalaga sokid, kui külm, siis hästi liibuvad spordisokid, natuke paksemad sokid otsa, toss kõige peale.

5) Kindad, õhukesed, suusakindad väga head (ise ei kasut üldse, kätel hakkab väga soe)

6) Müts kindlasti, ise kasutan müts+Kileka kapuuts.

7) Jälgi kindlasti, et ihu kuskilt välja ei paistaks, kõige ohtlikumad kohad on kael ja alaselg. Tõmba omal aluspesu kasvõi rinnuni ja retuusid ka, alumised 1 või 2 ülemise otsa riidekihti pane kindlasti püksi. Salli võid kaela panna kui jope/fliisi osa kurku kinni ei kanna. Väga külmaga kindlasti sall, võid selle ka üle suu tõmmata.

8) Talves jooksmiseks müüakse netis igasugu pisikesi ketilaadseid vidinaid, mida oma tossu talla alla kinnitada, ma ise pole proovinud, pole kunagi nii libe olnud et vajadust oleks.

9) HELKUR! Või helkurpael.

Hüva jooksu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×