Jump to content
vend vähk

Kumb on kõvem mees: Kiivikas või Ader?

Recommended Posts

Kõva promoandmine käib :rolleyes:

P.S. tundub et isegi reklaamigurud kopeerivad meie poe esikülge:D?

post-2813-1225798197_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nad on minuarust kaks erinevat karakterit, kulturism ja klassikaline kulturism? Vabandust, kui eksin, aga Ader langeta väheke ego . See ei tee sinust kõvat meest veel, kui tantsulaval kõvasti hiilgad ja igas saates su rinnalihastest räägitakse. No offense, mis on tunnustamist väärt seda tuleb tunnustada ja ma ei ole kade, kuigi ära ise ei ütleks ära sellisest kehast. Mina arvan, et keda võrrelda on Kalmus ja Kiivikas, aga Ader sina oled mulle küll tundmatu selles vallas. Võimalik jah, et minu teadmises kulturismi vallas on väiksed, aga Eesti tipud on Kalmus ja Kiivikas seda ma tean kindlasti. Hüva leili!! :rolleyes:

Muudetud kasutaja hunter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nad on minuarust kaks erinevat karakterit, kulturism ja klassikaline kulturism? Vabandust, kui eksin, aga Ader langeta väheke ego . See ei tee sinust kõvat meest veel, kui tantsulaval kõvasti hiilgad ja igas saates su rinnalihastest räägitakse. No offense, mis on tunnustamist väärt seda tuleb tunnustada ja ma ei ole kade, kuigi ära ise ei ütleks ära sellisest kehast. Mina arvan, et keda võrrelda on Kalmus ja Kiivikas, aga Ader sina oled mulle küll tundmatu selles vallas. Võimalik jah, et minu teadmises kulturismi vallas on väiksed, aga Eesti tipud on Kalmus ja Kiivikas seda ma tean kindlasti. Hüva leili!! :rolleyes:

Miks Kalmust võib Otiga võrrelda siis? Kalmus on ka klassik ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks Kalmust võib Otiga võrrelda siis? Kalmus on ka klassik ju.

Ma olen kuulnud ja näinud nendest isiksustest lihtsalt. Kalmus võiks vabalt kulturismis ka ilma teha ma arvan. Ma pole Kiivika fänn ültsegi, aga lihtsalt nii poleks ilus öelda Argo poolt. Lustlik on vaadata kuidas sport võib enesehinnangu üles tõsta.

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust ei ole siin üldse midagi võrrelda. Eestis on ainult 1 kulturist, see on fakt. Ja kui kedagi võrrelda tahate, siis võrrelge näiteks Kalmust ja Aderit. Neil on ühiseid jooni palju rohkem, mida võrrelda saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×