Jump to content
asdfghjkl

ketiga tõstevöö

Recommended Posts

Olen näinud tõstevööd, millel pole pannalt ega auke, et pole nagu püksirihma sarnase tehnoloogiaga, vaid on sellel ühes otsas ca poole meetrin kett, midagi sellesarnast:

http://www.bodybuilding.com/store/gl/dipbelt.html

Kuidas seda kasutatakse?

Ühes otsas on kett, teises otsas on metall pannal, kui nüüd tõstevöö ümber panna omale, ja kett teisest otsast läbi panna ja üritada sõlm sinna tekitada, siis see sõlm ei jää püsima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pole mitte tõstevöö, vaid selle külge riputad lisaraskuse, kui lõuatõmbeid või rööbaspuudel surumist teed.

Ma saan aru, et see vöö tuleb ikka ümber panna omale, ja nii et ta seisaks ümber, mitte ei kukuks maha, kuidas see kinni panna keha ümber, seal pole mingit pannalt ega midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru, et see vöö tuleb ikka ümber panna omale, ja nii et ta seisaks ümber, mitte ei kukuks maha, kuidas see kinni panna keha ümber, seal pole mingit pannalt ega midagi.

nii:

ja nii:

Muudetud kasutaja JT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lihtsalt paned ümber ja riputad raskused külge. Ongi vsjo...see ei kao mitte kuhugi

Hakkan vööd ümber panema, vasakusse kätte jääb kett, paremasse kätte teine vöö ots, milel otsas on väike metallrõngake. Mida edasi?

Panen läbi keti raskusteks kettad, ja siis keti otsa sealt paremas käes hoidavas vööotsas olevast metallrõngakesest läbi ja sõlm sinna otsa ketiga või? See sõlm ei pea, ja kogu kupatus kukub maha puusadelt.

Võib-olla too ketiga vöö on katkine ja seetõttu ma ei saagi aru kuidas seda kasutatakse, kirjeldan kuidas see välja näeb:

1. nagu ka tõstevöö, on ta nahast, aga ei mingit pannalt, ega auke naha osas.

2. vöö ühes otsas ripub ca poole meetrine kett, selle keti teine ots on täiesti tavaline ketilüli, nagu ka teised keti lülid, seal keti otsas poel mingit konksukest ega pannalt ega midagi, tavaline ketilüli.

3. vöö teises otsas on metallrõngake, sealt mahub kett läbi kenasti.

Ma ei näe võimalust, kuidas sedalaadi asi ümber vöö püsiks.

Saan aru, et läbi kangiketaste augu panen keti läbi, nii, mida siis keti otsaga nüüd teha? Panna keti ots läbi punktis 3 kirjeldatud rõngakese ühe korra ja sõlm peale või? Ni isee asi kukub maha puusadelt.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oot mis siin segast, on vöö kus on kummagis otsas metallvõru, sealt paned keti läbi ja raskuse ka aukupidi ketist läbi, siis kui raskuse rippuma lased, tõmbab keti pingule ja hoiab vööd sinu ümber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot mis siin segast, on vöö kus on kummagis otsas metallvõru, sealt paned keti läbi ja raskuse ka aukupidi ketist läbi, siis kui raskuse rippuma lased, tõmbab keti pingule ja hoiab vööd sinu ümber.

Sedalaadi vist jah toimiks, sellepeale ma ei tulnud.

Et esmalt panna kett läbi silmusest mis on vöö teises otsas, siis järgi jääva keti otsa raskused panna, siis tõmbavad raskused vöö keha ümber korralikult. Nii tunduks sobivat jah, proovin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sedalaadi vist jah toimiks, sellepeale ma ei tulnud.

Et esmalt panna kett läbi silmusest mis on vöö teises otsas, siis järgi jääva keti otsa raskused panna, siis tõmbavad raskused vöö keha ümber korralikult. Nii tunduks sobivat jah, proovin.

Ja võimalik, et sul on puudu selline väike lukusti!

http://www.samsonequipment.com/images/dbelt.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja võimalik, et sul on puudu selline väike lukusti!

http://www.samsonequipment.com/images/dbelt.jpg

Jah vot just sedalaadi vöö ongi, ja sedal ukustit seal otsas pole, seal jõusaalis kus ma käin.

Aga ma proovin kasutada neid lukusteid, mis on ristiveo/plokkseadmete trossi otsas, neid lukusteid saab ära võtta plokkseadme trossi otsast, siis peaks toimima.

Aitüma siis kõigile, asi selge nüüd.

--

Nii peaks välja siis nägema selle vöö paigutamine:

http://www.americanfitness.net/ProductImag...ction/belt4.jpg

http://www.fitnessfirstusa.com/details.asp?item=2300

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah vot just sedalaadi vöö ongi, ja sedal ukustit seal otsas pole, seal jõusaalis kus ma käin.

Aga ma proovin kasutada neid lukusteid, mis on ristiveo/plokkseadmete trossi otsas, neid lukusteid saab ära võtta plokkseadme trossi otsast, siis peaks toimima.

Aitüma siis kõigile, asi selge nüüd.

Jamh. Ma ei osanud arvata , et sul lukusti puudu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah vot just sedalaadi vöö ongi, ja sedal ukustit seal otsas pole, seal jõusaalis kus ma käin.

Aga ma proovin kasutada neid lukusteid, mis on ristiveo/plokkseadmete trossi otsas, neid lukusteid saab ära võtta plokkseadme trossi otsast, siis peaks toimima.

Aitüma siis kõigile, asi selge nüüd.

Ilma lukustita on jah see nö vöö suht mõtetu jõusaalis, vähemalt minu arvates :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen näinud ka seda, et osad panevad keti läbi ketta ja siis teist otsapidi vöökülge, siis on jah suht ebastabiilne, kui aga ennem teisest aasast läbi, siis ketas ja siis klambriga esimese aasa külge, siis on vägastabiilne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen näinud ka seda, et osad panevad keti läbi ketta ja siis teist otsapidi vöökülge, siis on jah suht ebastabiilne, kui aga ennem teisest aasast läbi, siis ketas ja siis klambriga esimese aasa külge, siis on vägastabiilne.

Üsna ebastabiilne tundus jah kui seda vaatasin:

http://www.americanfitness.net/ProductImag...ction/belt4.jpg

Proovin mõlemat varianti, nii seda kui kett ennem teisest aasast läbi, ja varianti, kui ennem ketas läbi ja alles siis teise aasa külge lukustiga.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ma proovin kasutada neid lukusteid, mis on ristiveo/plokkseadmete trossi otsas, neid lukusteid saab ära võtta plokkseadme trossi otsast, siis peaks toimima.

Võtaksin oma mõtte siin tagasi.

Asi on selles, et

tollest kettilülist ei mahu läbi too lukusti, mille plokkseadme (ntx ristiveo seadme) trossi otsast saaks võtta.

See variant ei toiminud, ei mahtunud läbi.

Küll aga lahendab olukorra hea umbsõlm ketist, saab vöö otses läbi naha augu vee ltorgata lõpuks umbsõlme keti otsa, ja kannatab küll, 35kg lisaraskust kahe ketta näol kandis mul kenasti rööbaspuudel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saan aru et praegu sul ripub nagu umbsölmega ühe aasa küljes eks? noh kui lukku pole siis tavaline ora kodust kaasa ja läbi ketiaugu topid selle ,et kett teisest aasast läbi ei jookseks. aga praegu sul voibolla kettad jooksevad mööda maad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin ka mingi klambri või ora variandi peale. Aga praegu saan umbsõlmega hakkama, et sõlm peaks, saab max 2 ketast panna, sellest praeguse sõlme-lahenduse jaoks piisab, eks edaspidi vaatab siis klambilahendust.

Asi selles, et

panen keti läbi kahe ketta, siis tõmbanketi läbi vöö teise otsa aasa, ja niipalju tõmban seda ketti kui palj usaab, siis sellest keti otsast teen umbsõlmelaadse sõlme, ja järele jääva 10cm ketijupi siis torkan sinna vöö otsas olevasse vöö nahast aasa sisse päris tugevalt kinni, seal selline hea ava, umbes nagu vöö ots on nii õmmeldud, et tegu on naha ribaga, mille ots murtud/pööratud tagasi ja kinni õmmeldud, nii jääb sedalaadi ava sinna vöö otsa, sinna sisse ongi hea pista keti ots.

Ja nood kaks ketast ripuvad siiani kenasti kindlalt otse jalgevahel.

Kasutan 20kg-st ja 15kgst ketast, saan tulevikus arenenda sellsie tehnoloogiaga kahe 25kg-se kettani, see juhtub kindlasti järgmisel aastal, sel juhul, aga tekib juba probleem, asi selles, et kolmas ketas võtaks päris palju ruumi juba, ja nii jääks umbõlme-lahenduse jaoks sõlme tegemiseks liiga vähe ketti, siis jah vaja kindlasti muu variant mõelda, klambri/ora-lahendus vms.

Natuke tülikas on praegu küll, et kui seeria tehtud, siis asun sõlme arutama, see veidi tüütab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlesin ka mingi klambri või ora variandi peale. Aga praegu saan umbsõlmega hakkama, et sõlm peaks, saab max 2 ketast panna, sellest praeguse sõlme-lahenduse jaoks piisab, eks edaspidi vaatab siis klambilahendust.

Asi selles, et

panen keti läbi kahe ketta, siis tõmbanketi läbi vöö teise otsa aasa, ja niipalju tõmban seda ketti kui palj usaab, siis sellest keti otsast teen umbsõlmelaadse sõlme, ja järele jääva 10cm ketijupi siis torkan sinna vöö otsas olevasse vöö nahast aasa sisse päris tugevalt kinni, seal selline hea ava, umbes nagu vöö ots on nii õmmeldud, et tegu on naha ribaga, mille ots murtud/pööratud tagasi ja kinni õmmeldud, nii jääb sedalaadi ava sinna vöö otsa, sinna sisse ongi hea pista keti ots.

Ja nood kaks ketast ripuvad siiani kenasti kindlalt otse jalgevahel.

Kasutan 20kg-st ja 15kgst ketast, saan tulevikus arenenda sellsie tehnoloogiaga kahe 25kg-se kettani, see juhtub kindlasti järgmisel aastal, sel juhul, aga tekib juba probleem, asi selles, et kolmas ketas võtaks päris palju ruumi juba, ja nii jääks umbõlme-lahenduse jaoks sõlme tegemiseks liiga vähe ketti, siis jah vaja kindlasti muu variant mõelda, klambri/ora-lahendus vms.

Natuke tülikas on praegu küll, et kui seeria tehtud, siis asun sõlme arutama, see veidi tüütab.

Kui käid kusagil konkreetses kohas trennis, kas siis ei oleks lihtsam sealsele vastutavale isikule mainida, et näe, sul selline rihm on olemas, kuid see on mittetäiuslik. Kui on tegu asjaliku asutusega, siis usun, et ei lähe kaua aega mööda, kui sa ei pea enam igasuguseid imeasju välja mõtlema, et normaalselt trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma küll mingi ora jätaks sinna kuskile nurka,teinekord ei pane keegi seda pihta isegi,arvata see lukk oligi kellegi poolt pihta pandud.ennemgi saalis näinud et ka plokktrenazööril see va fikseerimispulk pihta pandud. lapsed lastud saali voi remondimehed kogemata kaasa vötnud oma pudinatega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×