Jump to content
masterofceremony

Naised ja kehakaal

Recommended Posts

Teema järgmine:

Mul 1 tuttav tibi (164cm;56kg). Tahab saada kehakaalu iga hinna eest 50 peale. Plaanib siin mingeid paastulaagreid ja igasuguseid erinevaid dieete, mis mu arust jätavad kindlasti tugeva jälje tervisele. Küsimus selline, et kas soovitada talle siit toitumiskava tellida? Lisaks kõigele ei ole ta just väga liikuvama töö peal ja väidetavalt pole aega ka trenni vms teha, kuna väike laps kodus. On kellelgi veel sellist "probleemi" olnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema järgmine:

Mul 1 tuttav tibi (164cm;56kg). Tahab saada kehakaalu iga hinna eest 50 peale. Plaanib siin mingeid paastulaagreid ja igasuguseid erinevaid dieete, mis mu arust jätavad kindlasti tugeva jälje tervisele. Küsimus selline, et kas soovitada talle siit toitumiskava tellida? Lisaks kõigele ei ole ta just väga liikuvama töö peal ja väidetavalt pole aega ka trenni vms teha, kuna väike laps kodus. On kellelgi veel sellist "probleemi" olnud?

Sa ütle talle, et sel juhul vähenevad ka naiselikud ümbermõõdud ja silmailu, vaevalt, et ta seda soovib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema järgmine:

Mul 1 tuttav tibi (164cm;56kg). Tahab saada kehakaalu iga hinna eest 50 peale. Plaanib siin mingeid paastulaagreid ja igasuguseid erinevaid dieete, mis mu arust jätavad kindlasti tugeva jälje tervisele. Küsimus selline, et kas soovitada talle siit toitumiskava tellida? Lisaks kõigele ei ole ta just väga liikuvama töö peal ja väidetavalt pole aega ka trenni vms teha, kuna väike laps kodus. On kellelgi veel sellist "probleemi" olnud?

Minu meelst ei ole selliste mõõtudega naine mitte mingil juhul paks ega matsakas. Mina isiklikult olengi näiteks seisukohale,et naisel peakski seda "pehmet kudet" mõnevõrra olema, ilusam ja naiselikum on ;)

Aga see on minu ja väga paljude teiste meeste isiklik arvamus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilti nägemata ütleks, et tal on küll kaaluga kõik korras...

Te ju teate, mis ma toitumiskava kohta ütlen: Toitumiskava on alati hea mõte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ROtter Jah, olen talle seda ka maininud. Selle peale öeldi, et savi - peaasi, et kaalunumber väheneb, kuna praegu on ta kole ja paks.

matti Ka minu arvates on ta 5+ kehaliselt. Ja olen talle seda ka maininud, aga ei kuula.

gmaster Usu mind, ongi kõik korras.

Noh, inimesel kinnisidee tekkinud. Mis teha. Ei taha, et ta oma eksperimentidega tervise puhta peesse keerab. Eks ta ole ennegi eksperimenteerinud ja oioi, mis "nippidega", mul vajus ikka suu korralikult lahti.

Mõte ongi selles, et kas on üldse sellist kava, mis alandaks kaalunumbrit veelgi ja seda ollakse nõus kaotama isegi lihase arvelt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamikule naistest võite rääkima jäädagi, et tema keha on 5+ :D - ikka arvavad nad (arvame me), et paar kilo peab siiski vähem olema ;) .

Niiet mina leian küll - loomulikult soovita talle tellida toitumiskava. Nagu gmaster juba ütles - see on alati hea mõte :D . Õpib korralikult toituma ja vast näeb ennast varsti juba hoopis teises valguses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu Fred kunagi soovitas, et kui huvitab ainult nr. kaalul, siis ära joo ja söö 3 päeva................

Kusjuures ma naljaga ütlesin seda talle ja võttiski tõepähe. Pärast oli tükk aega seletamist, et nalja tegin. :D

FG Eks ta nii kipub olema.

Keda treeneritest soovitaksite? Kes teab seda naistevärki kõige paremini?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema järgmine:

Mul 1 tuttav tibi (164cm;56kg). Tahab saada kehakaalu iga hinna eest 50 peale. Plaanib siin mingeid paastulaagreid ja igasuguseid erinevaid dieete, mis mu arust jätavad kindlasti tugeva jälje tervisele. Küsimus selline, et kas soovitada talle siit toitumiskava tellida? Lisaks kõigele ei ole ta just väga liikuvama töö peal ja väidetavalt pole aega ka trenni vms teha, kuna väike laps kodus. On kellelgi veel sellist "probleemi" olnud?

Mul üks tuttav umbes sama pikk ja tahab mingi 46 peale ;) Niigi tikk juba(praegu 50 millegagi).

See on see meedia mõjutus :D

Muudetud kasutaja Zaany poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega see nii kerge olegi :D Numbrid on elu alus ju! Mis mees sa oled, kui näiteks 200kg rinnalt ära ei suru? Või mis naine sa oled, kui sul pole 90-60-90 mõõte? ;)

Ei ei ei, ikka nii on, et mis mees sa oled kui sa 2 tundi järjest vastu ei pea ja sul vähemalt 20 cm pikk ei ole : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema järgmine:

Mul 1 tuttav tibi (164cm;56kg). Tahab saada kehakaalu iga hinna eest 50 peale. Plaanib siin mingeid paastulaagreid ja igasuguseid erinevaid dieete, mis mu arust jätavad kindlasti tugeva jälje tervisele. Küsimus selline, et kas soovitada talle siit toitumiskava tellida? Lisaks kõigele ei ole ta just väga liikuvama töö peal ja väidetavalt pole aega ka trenni vms teha, kuna väike laps kodus. On kellelgi veel sellist "probleemi" olnud?

www.bootcamp.ee , kui iga hinna eest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema järgmine:

Mul 1 tuttav tibi (164cm;56kg). Tahab saada kehakaalu iga hinna eest 50 peale. Plaanib siin mingeid paastulaagreid ja igasuguseid erinevaid dieete, mis mu arust jätavad kindlasti tugeva jälje tervisele. Küsimus selline, et kas soovitada talle siit toitumiskava tellida? Lisaks kõigele ei ole ta just väga liikuvama töö peal ja väidetavalt pole aega ka trenni vms teha, kuna väike laps kodus. On kellelgi veel sellist "probleemi" olnud?

Loll kes vabandust ei leia. Kel töö, kel laps, kel jumal teab mis veel, peaasi et pingutama ei peaks onju. Kõik me teeme tööd, ja mitte vähe. Saab söödud, saab trennitud, jõuab lapsi kasvatada ja palju enamgi veel.

Tööd teeb- kus siis laps on? Saab tööl käia lapse kõrvalt, aga tunnikese peale tööd trenni enam ei saa, siis on äkki laps suureks segajaks?

Enamuses klubidest omavad lastetubasid, ja kui liiga väike, et sinna veel ei võeta, siis mõne korra nädalas tunnikeseks hoida leiab ikka tahtmise juures. Saab ka nii, et lapse une ajal lähed trenni, laps turvahälliga kaasas- lõuna ajal saalis inimesi vähe, kedagi ei häiri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu Fred kunagi soovitas, et kui huvitab ainult nr. kaalul, siis ära joo ja söö 3 päeva................

Ma vaidleks vastu. Juua võid, kuid ära söö 6 päeva, siis on kindlam tulemus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loll kes vabandust ei leia. Kel töö, kel laps, kel jumal teab mis veel, peaasi et pingutama ei peaks onju.

Üks väga tüüpiline vabandus, mida mina olen kuulnud, on veel see, et oi, kuidas läheks ja teeks trenni, aga pole kellegagi koos minna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul üks tuttav umbes sama pikk ja tahab mingi 46 peale ;) Niigi tikk juba(praegu 50 millegagi).

See on see meedia mõjutus :D

Vat see on küll juba ränk!! Ja ütlen kui naine, et see on kole. Sellise pikkuse ja kaalu suhte puhul ei jää lihasest suurt midagi enam alles. Palun veena ta ümber!

Kuigi samas siia juurde ka üks tõestus, et naised ei taha alati väiksemat kaalu. Mul on sõbranna, kes on u 170 cm pikk ja kaalub 65 kg. Ja ta ise on jumala õnnelik! Kui tal kevadel kaal mõne kg võrra langes, siis ta tundis, et ta väsib kiiremini ja ei jaksa füüsilisi asju sama enegriaga teha. Nii pea kui aga need mõned kg taastas oli jälle nagu väike päike! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Psühholoogi juurde enne kui hilja! Kui korralik anoreksia välja kujuneb siis on juba väga väga raske terveneda (ja anoreksia on üks suurema suremusprotsendiga psüühhikahäireid!). Parem tegeleda probleemiga eos - ilmselgelt on küsimus enesehinnangus ja nagu isegi ütlesid - kinnisideedes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul üks tuttav umbes sama pikk ja tahab mingi 46 peale :angry: Niigi tikk juba(praegu 50 millegagi).

See on see meedia mõjutus :D

Eesti suurepärases külmas-niiskes kliimas on alakaalulistel inimestel lihtsalt talvel külm. Isegi õige riietus ei aita. :angry:

Pealegi vastu talve kehakaalu alandamisele töötab Loodus vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×