Jump to content
lapsevanem

Koolipoistele tasuta toitumiskava!

Recommended Posts

kaval pole viga midagi, lihtsalt paari lause eest 500 eek , 5min teeb 500 - pole paha , ja "inviduaalne" pole midagi ,samasugused kõik lihtsalt kogus erinev

No aga sa arvad siis, et neid toidukavasid koostatakse nii individuaalselt, et võetakse arvesse kehakaal grammi täpsusega, vanus, pikkus, laius, trenni pikkus minutites, jala number, silmade värvus, sugu, kehatüüp, geneetilised faktorid, veregrupp jne? Ma arvan, et igal tegijal on välja kujunenud teatud šabloonid, mida ta aluseks võtab. Muudab ainult koguseid ja kellaaegu ja kava on põhimõtteliselt valmis.

Minu arust on pigem tähtis tagasiside - kui esialgne kava ei anna tulemust, siis hakatakse seda muutma ja lisasoovitusi andma. Selle eest makstaksegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvitav kas keegi teist tarbib igapäevaselt valgusheiki 3-4 korda päevas? Lihtsalt selline kõrvalepõige ,ise teen 6x nädalas trenni ning treeningpäevadel läheb 3 valgusheiki, tahaks seda kogust tegelikult 4 peale tõsta kuna 300g valku päevas tarbida on suht keeruline ning kulukas ülesanne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav kas keegi teist tarbib igapäevaselt valgusheiki 3-4 korda päevas? Lihtsalt selline kõrvalepõige ,ise teen 6x nädalas trenni ning treeningpäevadel läheb 3 valgusheiki, tahaks seda kogust tegelikult 4 peale tõsta kuna 300g valku päevas tarbida on suht keeruline ning kulukas ülesanne.

miks nii palju sul läheb?endal läheb trennipäevadel ainult üks sheik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2.5g kehakaalu kohta ,kaal 130kg

Kas seda liiast ei ole. Esiteks ma eeldan, et ega see 130 puhas lihas ole. Ma ei taha midagi propageerida, aga mina sellesse 2-3g valku päevas ei usu. Minu organism igaljuhul nii palju valku vastu ei võta, kaalun 86 ja söön üle 100g valku päevas, lihast tuleb samamoodi, kui enne ja enesetunne on ka parem võrreldes selle ajaga, kui jälgisin numbreid ja pressisin toidukordi endale sisse, et saada nn vajaminev valgukogus päevas kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sihukese si*a eest 500 :D

parem siin samas lehel tuhnida ja teeb samasuguse kava

üldiselt rajatakse see kõik tagasisidee. Kuid 500 on tõesti liiga palju. Eelneva hinna: 350? eest oleks isegi, et tellinud. Vähem ümmargune ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas seda liiast ei ole. Esiteks ma eeldan, et ega see 130 puhas lihas ole. Ma ei taha midagi propageerida, aga mina sellesse 2-3g valku päevas ei usu. Minu organism igaljuhul nii palju valku vastu ei võta, kaalun 86 ja söön üle 100g valku päevas, lihast tuleb samamoodi, kui enne ja enesetunne on ka parem võrreldes selle ajaga, kui jälgisin numbreid ja pressisin toidukordi endale sisse, et saada nn vajaminev valgukogus päevas kätte.

Õige jutt minumeelest! Sama siin, kuid võib-olla tõesti sõltub valguvajadus organismi tüübist. Mõnele läheb vaja rohkem valku, mõnele vähem et kasvada, kuigi kaalu v-olla sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas seda liiast ei ole. Esiteks ma eeldan, et ega see 130 puhas lihas ole. Ma ei taha midagi propageerida, aga mina sellesse 2-3g valku päevas ei usu. Minu organism igaljuhul nii palju valku vastu ei võta, kaalun 86 ja söön üle 100g valku päevas, lihast tuleb samamoodi, kui enne ja enesetunne on ka parem võrreldes selle ajaga, kui jälgisin numbreid ja pressisin toidukordi endale sisse, et saada nn vajaminev valgukogus päevas kätte.

Aga kui sa valku veidi üle 100g päevas saad, siis pead millegi muu arvelt vajaliku kaloraaži kätte saama. Pead siis ilmselt rohkem süsivesikuid sööma, sest rasva ka ei jõua mitusada grammi päevas süüa. Ja suurt süsivesikute kogust ei saa endale kõik lubada. Selle pärast söövad paljud süsivesikute arvelt rohkem valku. Midagi ju peab sööma lõppude lõpuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kusjuures eelnevalt tarbisin valku tunduvalt vähem ning tekkis tõsine treeningseisak ,selline pool aastat.Muidugi täpsustuseks tuleks lisada ,et rohkem rammumehe ala harrastaja. Muidugi süsivesikuid tarbin minimaalselt.Lisaks katsetan enda peal ka seda AnabolicHalo t.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui sa valku veidi üle 100g päevas saad, siis pead millegi muu arvelt vajaliku kaloraaži kätte saama. Pead siis ilmselt rohkem süsivesikuid sööma, sest rasva ka ei jõua mitusada grammi päevas süüa. Ja suurt süsivesikute kogust ei saa endale kõik lubada. Selle pärast söövad paljud süsivesikute arvelt rohkem valku. Midagi ju peab sööma lõppude lõpuks.

süsivesikud on palju odavam kui valk ju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks jah see valgu kogus 2-3gr per kg kehtib ikka pekivabale massile, muidu läheks päris julmaks teemaks mingite 150kg+ vendadele, pool kg puhast valku päevas, päris karm. Minul oli kaal 10 kuud tagasi 130kg ja nüüd on 90kg, valgukogus ikka suht sama, per söögikord sinna 30gr kanti ja päevas 4-6 söögikorda, Arengut muidugi ei oska kommenteerida, mõõdud vähenevad, aga peeglist tundub suurem:-) Küll mingil hetkel kui stabiilseks muutub (ilmselt üsna pea, rasvaprotsenti veel kuskil 2-3% vaja langetada) on paista kuidas jõunäitajate taastumine hakkab olema, praegu kuskil 20-25% jõunäitajaid kukkunud baasharjutustel, samas mõned isoleeritud harjutused paranenud. Olgu öeldud ka see, et olen ka korralikumalt (varem kuskil 2-4 korda nädalas periooditi, nüüdseks on stabiilne olnud 6x, millest osa aeroobset) treenima hakanud lisaks, see võib lugedda ka osade asjade arengule sellisel kaalulangetusperioodil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks jah see valgu kogus 2-3gr per kg kehtib ikka pekivabale massile, muidu läheks päris julmaks teemaks mingite 150kg+ vendadele, pool kg puhast valku päevas, päris karm. Minul oli kaal 10 kuud tagasi 130kg ja nüüd on 90kg, valgukogus ikka suht sama, per söögikord sinna 30gr kanti ja päevas 4-6 söögikorda, Arengut muidugi ei oska kommenteerida, mõõdud vähenevad, aga peeglist tundub suurem:-) Küll mingil hetkel kui stabiilseks muutub (ilmselt üsna pea, rasvaprotsenti veel kuskil 2-3% vaja langetada) on paista kuidas jõunäitajate taastumine hakkab olema, praegu kuskil 20-25% jõunäitajaid kukkunud baasharjutustel, samas mõned isoleeritud harjutused paranenud. Olgu öeldud ka see, et olen ka korralikumalt (varem kuskil 2-4 korda nädalas periooditi, nüüdseks on stabiilne olnud 6x, millest osa aeroobset) treenima hakanud lisaks, see võib lugedda ka osade asjade arengule sellisel kaalulangetusperioodil.

mina sellist asja muidugi endale lubada ei saa kuna peamine on jõu ning lihasmassi kasvatamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina sellist asja muidugi endale lubada ei saa kuna peamine on jõu ning lihasmassi kasvatamine.

Jah, kuid liigset pekki peal hoida pole ka pointi, mingi piir on selline kus see ei anna mitte kuidagi tunda, mul oli ülevalt tulles 130kg -> 110kg-ni koguaeg jõu areng isegi, mis näitab selgelt, et 20kg tassisin liigset massi mis jõus ei andnud absoluutselt mittemidagi. Ilmselt peale seda on läinud ka lihasmassi, kuid mul ka eesmärk vähe teine, saavutan hea kaalu, on südamel kergem ja teen korralikult trenni, küll ka lihasmassi areng tuleb, sest toitumine juba suht kulutamise tasemel, seega varsti teeb väikse massiperioodi jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asi on selles ,et poole aastase intensiivse treeningu tulemusena on kehakaal 120 tõusnud 130kg ,kuid osad mõõdud on vähenenud näiteks kõht ja millegipärast säär.Suurenenud tunduvalt on rind ning biitseps.Eks palju asju on seotud ka pikkusega ,ise 190cm ning nn "suurekondiga" ning 90 kg kaalu on minu jaoks selgelt vähe.Ühesõnaga mul ei ole võimalik olla massiivne ning kaaluda samal ajal 90 kg.Pigem see ideaal peakski jääma sinna 125-130 kg kanti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvasin ka nii, aga nüüd arusaamad muutunud. Massiivne on jah hea olla, ma olin pea 131kg ja pikkus on 187, pole ka just väike, algselt oli plaan 110 peale viia kaal, aga siis sai just aimu, et kui palju on mõttetut massi ja seepärast ongi nüüd nii nagu on. Samas kui rammumeestes võistlemine plaanis, siis loomulikult on meeletu ülekaloraash oluline. Muuseas poole aastaga 10kg pole võimalik lihasmassis saavutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
muidugi tahan öelda ,et treeningstaaz on umbes kolm aastat.Esimesed kaks mitte kuigi "korralikult" :D

Mul staashi veidi rohkem, aga ka vahelduvalt ja pausidega (enamus ajast suht kaootilise toitumisega jne), kuigi kokku vast tuleb suhteliselt korralikutl käidud aega sinna 9-10 aasta kanti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma proovin esialgu kahandada kaalu 124 kg ni.Ma vaatan ning annan teada kas oli kui üldse oli jõukadu.Kui seda ei esinenud proovin kaalu kaotada veelgi.Kuigi ma olen selle asja suhtes piisavalt skeptiline.Aga valgukogust alla 200g päeva kohta ikka ei lase :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
süsivesikud on palju odavam kui valk ju

Hind hinnaks..aga ma arvan ,et Alessandro mõtles selle lause " Ja suurt süsivesikute kogust ei saa endale kõik lubada" all seda ,et paljud proovivad oma süsivesikute hulka piirata, seega on vaja kuskilt ju kaloraaž kätte saada. Ja paljud eelistavad valkudest oma kalorid kätte saada, kuigi minu arust on lihtsam seda teha heade rasvadega. Endal tuleb kuskil veidi alla 50% kaloreid rasvast.

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui sa valku veidi üle 100g päevas saad, siis pead millegi muu arvelt vajaliku kaloraaži kätte saama. Pead siis ilmselt rohkem süsivesikuid sööma, sest rasva ka ei jõua mitusada grammi päevas süüa. Ja suurt süsivesikute kogust ei saa endale kõik lubada. Selle pärast söövad paljud süsivesikute arvelt rohkem valku. Midagi ju peab sööma lõppude lõpuks.

Olen tõstnud nii sv koguseid toidus, kui ka rasva kogust, et mitte defitsiiti jääda. Ma käisin kunagi arsti juures ja oli vaja verd kontrollida, tulemus näitas, et maksa näitajad olid väga halvad, muu kõik ok. Siis ma hakkasin mõtlema, et maksa üks ülesannetest ongi ju üleliigse valguga tegelemine. Peale seda ma hakkasingi katsetama väiksemaid valgukoguseid. Pole küll uuesti siiamaani verd kontrollida lasknud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen tõstnud nii sv koguseid toidus, kui ka rasva kogust, et mitte defitsiiti jääda. Ma käisin kunagi arsti juures ja oli vaja verd kontrollida, tulemus näitas, et maksa näitajad olid väga halvad, muu kõik ok. Siis ma hakkasin mõtlema, et maksa üks ülesannetest ongi ju üleliigse valguga tegelemine. Peale seda ma hakkasingi katsetama väiksemaid valgukoguseid. Pole küll uuesti siiamaani verd kontrollida lasknud.

Oled kindel, et maks ikka valgust korrast ära oli, äkki hoopis viina viga? :D Isegi olen vahest maksa alkoholiga treeninud.

Ja nendele 100+ kilostele meestele mainiks ära, et suur rasvaprotsent vähendab lihaste insuliinitundlikkust ning tõstab rasvkoe oma.St. mida paksem sa oled, seda rohkem sul ülekaloraažhis olles rasva tuleb ning seda vähem lihast.Mida väiksem rasvaprotsent, seda lihtsam on lihast kasvatada.Kõige parem insuliinitundlikkus on lihastel peale nö. võistluseelse dieedi lõppu ning massiperioodi alguses kulturistide puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
süsivesikud on palju odavam kui valk ju

Mitte rahalises mõttes ei saa endale lubada, vaid et rasva tuleb liigsetest süsivesikutest üsna kergesti juurde mõnel inimesel.

joey: nojah, seda ma täitsa usun. Aga kui sul on vaja päevas mingi pool kilo sööki ja valku tarbid sa ainult 100 grammi ja süsivesikute hulka üle 200 eriti tõsta ei taha, siis tuleb ikka rasva kogus meeletu. Kes seda õli või hapukoort nii palju süüa suudaks..

Ja noh, see rasvarikas toitumine on üsna uus asi. Vanasti propageeriti täiesti vastupidist asja ja saavutati nii mõndagi. Aga kui sul maksaga probleeme on, siis ei jää vist tõesti midagi üle. Samas, kes teab, mida see rasvarikas toitumine ka mõjutada saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasv ja eriti küllastunud rasv pidavat maksale isegi hea olema.Muidugi mõõdukas koguses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×