Jump to content
tmks88

Küki arendamine

Recommended Posts

probleem: kükis ei ole enam arengut

jalgu treenin jõusaalis 2x nädalas + 2x nädalas koolis jalgpall ja värgid treenivad ka jalgu ja lisaks tegelen veel spordiga kus on jalgadele päris hea koormus (2-3x nädalas)

jõutõmmet teen vaid ühel alakeha jõusaali päevadast ja see areneb päris hästi, kohapealt kaugus on metsikult arenenud võrreldes vertikaal hüppega tõenäoliselt sellepärast, et kohalt kauguses on alaselg väga oluline

ise kaalun 90kg 187cm - jõutõmme 160kg ja täiskükk 135kg - vertikaalhüpe 63cm ja kohapealt kaugus 2.9-3m

veel olen tähele pannud, et peale jalgade treenimist saalis järgmine päev kaal ei muutu, samas peale ülakeha treenimist on järgmine hommik paarsada grammi juures

kuna kõik areneb peale küki siis kas võib olla asi selles, et jalad saavad liigselt koormust? äkki peaks jalgu vaid korra nädalas jõusaalis treenima nagu jõutõmmetki?

Muudetud kasutaja tmks88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esmasp - puhkan

teisip - koolis jalgpall ja jõutõmme + õhtul jalgadele jõusaalis

kolmap - trial ja õhtul ülakeha jõusaalis

neljap - koolis jalgpall või ujumine

reede - õhtul jalgadele jõusaal

laupäev - trial + õhtul ülakeha jõusaalis

pühapäev - puhkan

sellise plaaniga kõik peale reite kasvavad ja muutuvad tugevamaks

kui nüüd teisipäeva õhtul jalgadele jõusaal maha võtta võib äkki max küki raskuse arengus paranemist näha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on õige järeldus, jalad ei puhka sul välja kui kaks x nädalas treenid neid + veel muu sodi peale (jalgpall jne.) Võib proovida tükeldada ka nii, et ühel päeval teed esiosa ja teisel tagaosa. Või siis ühel jalapäeval raskeid harjutusi ei tee nagu kükk ja jalapress (teed korra nädalas).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aminohapetest pidi jah glutamiin olema tõhusaim et taasumist kiirendada.

Magamist on väidetud olema taastumise juures oluliseks, ja seda olen ise kogenud, kui alustasin öösiti töötamist, võtsin lisatööd.

Kui vanasti treenisin lihast korralikult ja ta valutas seejärel X päeva, siis nüüd kui peale õhtust trenni lähen ööseks tööpostile ja järgmisel õhtul samuti, ja lisaks on põhitöö päeval ,et siis magada saab üsna väha, aga piisavalt, et mitte maha surra, siis on eriti hea kogemus see, et lihas on tõesti rohke päevi valulik, mitte X päeva, vaid (X+1.5) päeva, ma ütleks. Et siis oluline on, et keha saaks magada, se on esmaseid asju, et taastumine oleks normaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just-just ... puhkamine ongi kõige parem pärast koormusi ja korralik magamine võimaldab ka kasvuhormoonil oma tööd teha just sel ajal kui ta seda tegema peab. Olles ärkvel pidurdad sa sisulilt paljusid normaalseid protsesse. Kui oled noor anna minna öö tööga aga see ei tohiks reegliks saada, garantiid ei ole et vanemas eas miski tervisehäda välja ei löö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

magada saan ma korralikult, vähemalt 9h

äkki on siis parem jõutrennid viia rohkem õhtusse, et suht koht enne magamaminekut treenida?

hetkel teen ma 18.00 kuni 19.00 tavaliselt ja siis 2-3h pärast magama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas keegi smolovi programmi on proovinud kunagi? pidavat päris(loe: väga) häid tulemusi andma, ma kardan ainult et kui ma koolis kehalises pean käima ja korra nädalas tahan rattaga ka sõita siis on see ülekoormav

http://www.dragondoor.com/cgi-bin/articles...mp;articleid=80 programm ise siin

Ma proovisin. Esimese kuu lõpuks oli rekord 15 kilo suurem kui viimane kord kui proovisin. Samas võis ka vahepeal jõudu juurde tulnud olla. :rolleyes: Teise kuuga, mis oli raskem raiumine, tuli 5 kilo juurde. Ma soovitan rekordiks, mille järgi tööseeriate raskused arvutad valida raskuse, mille iga kell ära kükid. Ma arvutasin raskused 10 kg väiksema rekordi järgi kui tegelt oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma proovisin. Esimese kuu lõpuks oli rekord 15 kilo suurem kui viimane kord kui proovisin. Samas võis ka vahepeal jõudu juurde tulnud olla. :rolleyes: Teise kuuga, mis oli raskem raiumine, tuli 5 kilo juurde. Ma soovitan rekordiks, mille järgi tööseeriate raskused arvutad valida raskuse, mille iga kell ära kükid. Ma arvutasin raskused 10 kg väiksema rekordi järgi kui tegelt oli.

aga sa tegid puhtalt ainult smolovi programmi või tegid midagi veel?

ma kardan et kehka ja ratas lisana koormavad üle, kehka ehk mõjub veel isegi kergelt taastavana ja seal ma ei pea nii aktiivselt kaasa tegema

mõtlesin et äkki panen ratta ühe päeva asemele, et teen siis 3x kükke ja ühe päeva ratast nädalas

Muudetud kasutaja tmks88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga sa tegid puhtalt ainult smolovi programmi või tegid midagi veel?

ma kardan et kehka ja ratas lisana koormavad üle, kehka ehk mõjub veel isegi kergelt taastavana ja seal ma ei pea nii aktiivselt kaasa tegema

mõtlesin et äkki panen ratta ühe päeva asemele, et teen siis 3x kükke ja ühe päeva ratast nädalas

No ülakeha treenisin ka muidugi peale kükki, aga reit rohkem ei treeninud. Ma ei usu, et aeroobset eriti tegin. Aga samas ma ei usu ka, et kehaline sul takistaks seda kava järgimast. Mina kusjuures tegin kükki ülepäeviti, mitte 4 korda nädalas tingimata ja kaks päeva (R ja L) järjest nagu seal kavas algselt kirjas.

Eks sa proovi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa said siis kokku 20kg juurde, palju sul kehakaal vs max kükk oli enne smolovit?

ma loodan, et ma saan rohkem juurde oma 90 kilose kehakaaluga 135kg küki juures

eesmärk oleks vähemalt 1.7x keharaskusega ass to grass kükk ära teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa said siis kokku 20kg juurde, palju sul kehakaal vs max kükk oli enne smolovit?

ma loodan, et ma saan rohkem juurde oma 90 kilose kehakaaluga 135kg küki juures

eesmärk oleks vähemalt 1.7x keharaskusega ass to grass kükk ära teha

Enne kava oli arvestuslik rekord mingist ajast 110 kg. Pärast oli kükk 130. Selles mõttes et see on päris suur protsent mis juurde tuli minu väiksest raskust arvestades. Kehakaal on mul praegu 80, siis oli kindlasti vähem päris mitu kilo vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellisel juhul on küll jah areng hea, arvasin, et äkki sa oled siuke 90-110kg vend kelle jaoks polnud 180kg kykk probleemi ja arendasid selle 200ni

igaljuhul ülejärgmine nädal hakkan tegema, teen esialgul esimese osa ainult läbi

loodetavasti on kevadeks 2x keharaskusega kükk kergesti tulema ja hüppamine majas ohtlik, võib peaga lakke hüpata :rolleyes:

Muudetud kasutaja tmks88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×