Jump to content
Ommik

Mõningad küsimused.

Recommended Posts

Kiiresti imenduvad süsivesikud (kõrge GI-ga): valge riis, keedetud kartul.

Tohoh, kas tõesti kartul ja riis on kõrge GI-ga? Praegu ei viitsi tõestusi artiklitest otsida, aga minu meelest on nad lihtsüsivesikud ja pigem aeglaselt imenduvad. Antson on ju öelnud, et enne trenni võib mõõdukas koguses kartuleid süüa, enne trenni kiired süsivesikud on aga ju väga halvad, seega ei saa kartulid/riis kiired olla? Kiired peaksid pigem olema banaanid, viinamarjad, rosinad ehk liitsüsivesikud ja need sisaldavad ju fruktoosi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tohoh, kas tõesti kartul ja riis on kõrge GI-ga? Praegu ei viitsi tõestusi artiklitest otsida, aga minu meelest on nad lihtsüsivesikud ja pigem aeglaselt imenduvad. Antson on ju öelnud, et enne trenni võib mõõdukas koguses kartuleid süüa, enne trenni kiired süsivesikud on aga ju väga halvad, seega ei saa kartulid/riis kiired olla? Kiired peaksid pigem olema banaanid, viinamarjad, rosinad ehk liitsüsivesikud ja need sisaldavad ju fruktoosi.

http://www.montignac.com/en/ig_tableau.php

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas järgmisi harjutusi teha ? . (vastav tehnika puudub)

Lendamine trenazööril küljele (õlalihased) - kas on võimalik nii, et võtan hantlid ja hakkan seistes lendama ?

Allasurumised plokil - pmst see on triitsepsile ? . et kangiga teha ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas järgmisi harjutusi teha ? . (vastav tehnika puudub)

Lendamine trenazööril küljele (õlalihased) - kas on võimalik nii, et võtan hantlid ja hakkan seistes lendama ?

Allasurumised plokil - pmst see on triitsepsile ? . et kangiga teha ?

Ma soovitan sul laenutada või osta kui on võimalus raamat nimega "Jõu, ilu ja tervise anatoomia". Antud teoses on välja toodud detailselt erinevad head harjutused kõikidele lihasgruppidele. Selgitatud on ka, mida harjutuste juures tähele panna ja mis on sagedasemad vead harjutuste sooritamistel. Harjutusi on nii vabaraskustega ehk hantlitega ja kangiga ja ka trenažööridel. Pluss teoses on suurepärased illustratsioonid harjutuste tegemisest. Soovitan soojalt! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas järgmisi harjutusi teha ? . (vastav tehnika puudub)

Lendamine trenazööril küljele (õlalihased) - kas on võimalik nii, et võtan hantlid ja hakkan seistes lendama ?

Allasurumised plokil - pmst see on triitsepsile ? . et kangiga teha ?

Lendamist trenažööri küljele võib asendada käsikute tõstmisega kõrvale nagu sa ütlesid. Selleks seisa jalad veidi harkis. Hoidke selg sirge, käed all külgedel, kummaski käes käsik. Tõstke käsikud õlgade kõrgusele, hoides käed küünarliigesest veidi kõverdatud. Langetage käsikud algasendisse.

Allasurumised plokil - kas sa mõtled allasurumisi plokil pealthaardes või althaardes? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lendamist trenažööri küljele võib asendada käsikute tõstmisega kõrvale nagu sa ütlesid. Selleks seisa jalad veidi harkis. Hoidke selg sirge, käed all külgedel, kummaski käes käsik. Tõstke käsikud õlgade kõrgusele, hoides käed küünarliigesest veidi kõverdatud. Langetage käsikud algasendisse.

Allasurumised plokil - kas sa mõtled allasurumisi plokil pealthaardes või althaardes? ;)

Pealthaardes :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liha hmm.. ega seda jah vist ongi kõige vähem, aga piiima ma joon 1l vähemalt päevas + igasugu kohupiima tooteid. kohukesed ja asjad ;P.

no aga mida ma peale trenni sööma pean siis ?

Süsivesikuid äkki ja pakike kohupiima :rolleyes:

Edit: Oih...ei näinud, et 2 lehekülg ka...my bad ;)

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused jälle. Ei hakka uut teemat tegema ja küsin siit : Surumisega on suuri probleeme , et üldse kohe ei jõua . Rangluu murd old mul ja surudes annab tunda ,et jääb nõrgaks murru poolse käe küünarnuki juurest, lööb kohe nõrgaks ja tuimaks peale kahte surumist ( häbiväärsetest raskustest ma parem ei räägi ).

Mida peaks siis enne treenima? küünarvart ? õlga ? tervet kätt ennast ?

Kumbagi kätt proovides võrdse raskusega jääb murru poolne tunduvalt nõrgemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist jällle . Nii sai sebitud endale Serious Mass 2.7kg . Olen seda lahminud mingi nädal, kuid ei tea kuidas seda tarbima peab. Olen otsinud, kuid kindlat vastust sellele saanud pole. Oskab keeegi aidata ? Tarbima peaks peale trenni eksju ? Ja kudas ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist jällle . Nii sai sebitud endale Serious Mass 2.7kg . Olen seda lahminud mingi nädal, kuid ei tea kuidas seda tarbima peab. Olen otsinud, kuid kindlat vastust sellele saanud pole. Oskab keeegi aidata ? Tarbima peaks peale trenni eksju ? Ja kudas ?

Üks kuhjaga kulbitäis:) Pakil kirjas 2, aga selle kogusega oled varsti nuumsiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervitused jälle. Ei hakka uut teemat tegema ja küsin siit : Surumisega on suuri probleeme , et üldse kohe ei jõua . Rangluu murd old mul ja surudes annab tunda ,et jääb nõrgaks murru poolse käe küünarnuki juurest, lööb kohe nõrgaks ja tuimaks peale kahte surumist ( häbiväärsetest raskustest ma parem ei räägi ).

Mida peaks siis enne treenima? küünarvart ? õlga ? tervet kätt ennast ?

Kumbagi kätt proovides võrdse raskusega jääb murru poolne tunduvalt nõrgemaks.

Tundub, et vajad väga kogenud personaaltreeneri abi. Või taastusraviarsti. Ilma naljata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist jällle . Nii sai sebitud endale Serious Mass 2.7kg . Olen seda lahminud mingi nädal, kuid ei tea kuidas seda tarbima peab. Olen otsinud, kuid kindlat vastust sellele saanud pole. Oskab keeegi aidata ? Tarbima peaks peale trenni eksju ? Ja kudas ?

Ma panen peale trenni 1,5 kulpi. 2 läheks ikka liiga paluks.

Oleneb palju kaalud, ma panen nii palju et umbes pool oma kaalust oleks valgu kogus grammides. Praegu kuu ajaga 4kg juures ja rasva % tõusnud 1% ainult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liha hmm.. ega seda jah vist ongi kõige vähem, aga piiima ma joon 1l vähemalt päevas + igasugu kohupiima tooteid. kohukesed ja asjad ;P.

no aga mida ma peale trenni sööma pean siis ?

Need kohukesed ja asjad jäta selleks päevaks, kui laed. Liiga palju süsivesikuid ja samaaegselt rasvu (seda kombinatsiooni koos ära söö!). Maitsetu lisanditeta kohupiim- vot sellest ma saan aru, sisaldab minimaaslelt süsikaid ja palju valku.

Loe ja tutvu toodete etikettidega.

Tervitused jälle. Ei hakka uut teemat tegema ja küsin siit : Surumisega on suuri probleeme , et üldse kohe ei jõua . Rangluu murd old mul ja surudes annab tunda ,et jääb nõrgaks murru poolse käe küünarnuki juurest, lööb kohe nõrgaks ja tuimaks peale kahte surumist ( häbiväärsetest raskustest ma parem ei räägi ).

Mida peaks siis enne treenima? küünarvart ? õlga ? tervet kätt ennast ?

Kumbagi kätt proovides võrdse raskusega jääb murru poolne tunduvalt nõrgemaks.

Peale luumurdu (ranne) kasutasin mina AINULT hantleid treenimisel (kasutan paljuski siiani)- et ei tekiks olukorda, kus kangi surudes terve käsi töötaks liigselt, ja seetõttu see nn terve kehapool eelisareneks. Töötama peavad mõlemad käed. Kasuta kellegi abi, et keha vigastada saanud poolt viimastel kordustel tervele järele aidata- nt abistab ainult seda haiget poolt, teisega surud ise maksimumini (on loogiline, et see pool väsib rutem)

Esimesed kuud peale kipsi kasutasin isegi erinevaid raskusi (haige käsi kergem hantel, tervel normaalraskus)- tasapisi ühtustasin ja kasutasin treeneri abi, kui haige käsi väsis.

Soovitan seda varianti mitte ainult surumisel, vaid terve ülakeha treeningu puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et vajad väga kogenud personaaltreeneri abi. Või taastusraviarsti. Ilma naljata.

Taastusravi usun ,et vaja pole. Nii hull asi ka pole . Sihikindlusega ( mida mul jagub ) ,usun ,et suudan ise ka sellest tasapisi välja rabeleda. Vaja oleks vaid õigeid teenäitajaid alguseks ,milleks sobiks muidugi personaaltreener ,nagu sa soovitasid.Selleks aga praeguses raskes majanduslikus olukorras raha ei jätku. Töö puudus on tõsine asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. nüüd veic aega möödas . peaaegu et 1 kuu :D praeguseks on on kaal tõusnud umbes 75-ni . rasva on ka ikka juurde tulnud :S :D. Soovitusi edasiseks ?.

Btw. tarbin praegu serious massi ka siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×