Jump to content
Asjalik

Argo Ader - osaleb Õhtulehe naeratuste võistlusel!

Recommended Posts

Argo suutis selle saatega kulturismi tohutult populariseerida. Tubli töö ja õnnitlused võidu puhul!

Järgmine kord peab Tokko Salme Kultuurikeskuse Saku Suurhalli vastu vahetama, sest võistlejaid ja fänne ronib ustest ja akendest sisse :D:o;)

Aga jah-andsin minagi 2 häält Argo poolt. Kuigi enne lõppu kartsin, et kultursmifännide häältest väheks jääb, tuli võit ikkagi ära ja selle üle olen rõõmus nii mina kui ka mu ülejäänud pere.

Palju õnne, Argo ja Helena!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järgmine kord peab Tokko Salme Kultuurikeskuse Saku Suurhalli vastu vahetama, sest võistlejaid ja fänne ronib ustest ja akendest sisse :D:o;)

Aga jah-andsin minagi 2 häält Argo poolt. Kuigi enne lõppu kartsin, et kultursmifännide häältest väheks jääb, tuli võit ikkagi ära ja selle üle olen rõõmus nii mina kui ka mu ülejäänud pere.

Palju õnne, Argo ja Helena!

Kulturismifännide häältest olekski ilmselgelt väheks jäänud, kuigi ka mina toetasin liikumispuudega lapsi viimases saates rohkem kui 10 kõnega. Nagu ka Mart Sander ütles, siis Argo ja Helena võitsid suure häälteenamusega. Järelikult oli see intrigeeriv ja äärmiselt sümpaatne paar vaatajaile (sh. ka kulturismist kaugel seisvatele inimestele) väga hinge läinud. Sellest on kulturismil ainult võita.

Veelkord, tubli töö!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Argo ja Helena, te olete suurepärased !

Edu, jõudu, tervist ja armastust !

P.S. Edaspidises elus sooviks kuulda ainult seda tüüpi kulturismi ja fitnessi uudiseid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülikõva. Olgem ausad, selle kohta, et mees pole professionaalne tantsija on rüht mega ja no säravast näost ei saa ka mööda vaadata:-) Tore, et mees osales ja tegi palju kompromisse treeningute ja võistlustega jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju palju palju õnne. Olin algusest peale nende poolt ja nad lihtsalt pidid võitma! Argo ja helena olid ikka finaalis üle kah. Showtants oli ikka palju huvitavam kui Maarjal ja Veikol, siin pole midagi öelda. Igatpidi Argo pidi võitma. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt just tulin trennist ja magasin maha :rolleyes:

Need kes vaatasid , kuidas oli saade?

Saade oli täitsa OK . Ei tea miks ta ainult viskas kaamerat lumepalliga saate lõpus ? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×