Jump to content
Asjalik

Argo Ader - osaleb Õhtulehe naeratuste võistlusel!

Recommended Posts

Kalmus ja Kiivikas peaks hakkama vaikselt muret tundma, sest selle saate lõppedes on Eesti kuulsaima kulturisti tiitel kindlasti Argo käes.

On siis tõesti nii tähtis olla Eesti kuulsaim kulturist? Minu arust on nii, et kuni karikas on ühe mehe käes, siis muretsemiseks ei ole põhjust. Ja karikas jääb tema kätte veel ilmselt väga kauaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei ole kade, ma arvan mida rohkem kulturist suudab näidata, et nad peale kangiga kükkimise ja lamades surumise suudavad ka midagi teha ja olla edukad ükskõik mis alal, seda parem reklaam see on ja seda rohkem müüte see kummutab.

Edu Aderile - hoian pöialt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli Argo !

Väga suurepärane promo meie spordile !

Kutsun siinkohal kõiki ülesse, helistama "Tantsud tähtedega" saatesse toetamaks Argot ja liikumispuudega lapsi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei ole kade, ma arvan mida rohkem kulturist suudab näidata, et nad peale kangiga kükkimise ja lamades surumise suudavad ka midagi teha ja olla edukad ükskõik mis alal, seda parem reklaam see on ja seda rohkem müüte see kummutab.

Edu Aderile - hoian pöialt!

100% 6igus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei näinud tantsu täna, magasin maha, aga hinded olid küll ok, jätkuvat edu!

Kas Argol oligi selline vest seljas või loobuti pintsakule sel korral varrukaid õmblemast? :D

/olen võhik riiete alal/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks ei näinud tantsu täna, magasin maha, aga hinded olid küll ok, jätkuvat edu!

Kas Argol oligi selline vest seljas või loobuti pintsakule sel korral varrukaid õmblemast? :D

/olen võhik riiete alal/

:angry: võhikud oleme riiete alas me kõik - kuid igal ühel oma stiil, mina harrastan tarzani stiili

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Argo ja Helena poolt saab hääletada telefonil nr. 900 79 06

Tunnistage ausalt, kes kelle poolt seekord hääletas;)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tänane tants ei olnud Aderil parimate killast. Palju staatilisi pause, mis hakkisid tantsu. Tango tantsu "pausid" on sellised, kus energia siiski liigub.

Kuid piinlik oli žüriiliikme Riina Suhhotskaja pärast, kes tango ja pasodoble (tänan märkuse eest) segi ajas.

Muudetud kasutaja Liinu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No tänane tants ei olnud Aderil parimate killast. Palju staatilisi pause, mis hakkisid tantsu. Tango tantsu "pausid" on sellised, kus energia siiski liigub.

Kuid piinlik oli žüriiliikme Riina Suhhotskaja pärast, kes tango ja pasadoble segi ajas.

Tango kohta kiskus liiga uimaseks ja hõljuvaks, ja oligi marssi ja kõndi palju, nagu Tael kommenteeris. Tango on terav, järsk tants. Aga no see kõik on tantsuinimeste arvamus :D , nn tavainimesele mõjub siiski shõu ja glamuur- ja seda seal oli!

Riina apsaka nimi on aga siiski pasOdoble :angry: , ehk tuleneb hispaaniakeelsetest sõnadest paso doble "topeltsamm"- minu absoluutne lemmik nii tantsijana kui praegusel ajal teiste esituses vaadata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Argo oli eile väga tubli, tuues kuulsust ja au kogu kulturismi ja fitnessi liikumisele.

Hästi tehtud !

Siinkohal kutsun üles: toetage liikumispuudega lapsi ja hääletaga Argo finaali telefonil: 900 7906

P.S. isehakanud kohtunikele: "Kui tahad , et sinu üle kohut ei mõistetaks, siis ära mõista kohut ka teiste üle!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturism ruulib täiega !

Tubli Argo !

toetage liikumispuudega lapsi ja hääletaga Argo finaali telefonil: 900 7906

Ott tervitab Bahreinist !

Kellel ikkagi on Liivimaa parimad rinnalihased :rolleyes: ?

post-17-1225660616_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eraldi tantsutunnid nüüd ka neile, kes Spartat külastavad :) ... või noh kus iganes Argot näete ... mees pole kitsi oma teadmisi jagama :rolleyes:

post-2073-1225827442_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×