Jump to content
Madz

jõukas

Recommended Posts

Sa võid seda juua süsivesikuga on imenduvus kuni 50% parem ka...selleks võid kasutada Dextrot(70.-)...mida müüakse siin poes kui ka mujal...räägitakse ka, et korralikumast hulgilaost saad Trauben Zuckerit 15.- 500g pakk(vist)...võid võtta ka mõne muu mahlaga...kuidas ise soovid! :(

Korralikumast hulgilaost ? Igas neetud Rimis, Prismas ja Selveris on Trauben müügil...isegi Konsumist olen oma paki kätte saanud....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale postitust :(

Hommikul söön putru suhkruga ja kruus kohvi, päeval koolitoit, kodus midagi kergemat ja õhtul korralik. Trennipäevadel söön seda valku enne ja peale trenni, see ajab kõhu peale korralikku söömist lausa punni, seal vist 1600 KJ see energiasis 100g kohta.

Seeriaid rinnale nt teen 50 kg-ga, (kükki teen maksimum 55kg, paar nädalat tagasi proovisin ja seeriaid 45 kg) ja raskeks see ei jää, jaksan vabalt 6x4 ära teha, 3-ndal nov lisasin hommikusöögi alles oma menüüsse, ja samal ajal hakkasin jõukas ka käima, areng tundub et edeneb natuke kuigi tahaks jalgadele põhirõhu panna, sest jalad peaksid palju tugevamad olema kui käed.

Kas see ongi kogu su toitumine? Kui siit veel hommikusöök maha võtta nagu enne oli, siis ei jäägi ju midagi alles? Kus on valgud ja rasvad? Ja mis hommikusöök on paljas puder ja kohv? Peaksid ju ikkagi mune, liha, kala, kodujuustu, kohupiima jt piimatooteid sööma, et valku saada ,millest su keha neid lihaseid üldse ehitab. Pluss rasva oliiviõlist, kalamaksaõlist, pähklitest ja piimatoodetest nagu hapukoor jne. Ma loodan, et sa lihtsalt ei pannud täit toitumist kirja muidu ei oska ma muud öelda kui: http://i203.photobucket.com/albums/aa276/R...ptainPicard.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see ongi kogu su toitumine? Kui siit veel hommikusöök maha võtta nagu enne oli, siis ei jäägi ju midagi alles? Kus on valgud ja rasvad? Ja mis hommikusöök on paljas puder ja kohv? Peaksid ju ikkagi mune, liha, kala, kodujuustu, kohupiima jt piimatooteid sööma, et valku saada ,millest su keha neid lihaseid üldse ehitab. Pluss rasva oliiviõlist, kalamaksaõlist, pähklitest ja piimatoodetest nagu hapukoor jne. Ma loodan, et sa lihtsalt ei pannud täit toitumist kirja muidu ei oska ma muud öelda kui: http://i203.photobucket.com/albums/aa276/R...ptainPicard.jpg

No usu või mitte aga nii see oli, hommikuti peaks süsivesikuid sööma ju, lihasmassi mul polegi eriti, peaks kunagi toitumiskava ostma, aga mul pole raha et nii kallist toitu osta, ja kava ka täis rööv :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma hakkasin tänasest plaanima toitumiskava ise kokku panna ja arvestasin enamvähem sellega mida saan iga päev süüa:

hommikul 7.25 neljavilja puder maasika moosiga, 2 muna ja kohv

koolitoit 12.20 kartulipuder/supp/riis/tatar/makaronid

viinerid/liha/kana

15.45 enne trenni Hiina Pelmeenid rohke hapukoorega, whey 3 piimaga.

18.00 peale trenni kohupiim ja whey 3 piimaga

umbes 21.00 praekartulid paari viilu lihaga, pelmeenid või 4 praetud muna paari võileivaga.

Tahaks siis massi natukese juurde ja jõudu nagu eelnevalt mainisin siis 3x käin trennis nädalas ja surumis ja kükikava on 6x3,6x4,6x5,6x6,5x5,4x4 jne kergel päeval on 6x2 seeriad

saatke parandusi mis võiks siin teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks enne trenni pelmeenide kõrvale Whey3 veel vajalik on?

Milleks pärast trenni Whey3 kõrvale kohupiim vajalik on?

Pärast trenni jood oma Whey3 ära, siis umbes tunni aja pärast võiks korralik õhtusöök olla. Siis õhtul oleks veel midagi süüa vaja.

Pelmeenidele söö vahelduseks mingit kvaliteetsemat liha ja süsivesikuid (tatart või riisi). Juurvilju sa üldse ei tarbi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks enne trenni pelmeenide kõrvale Whey3 veel vajalik on?

Milleks pärast trenni Whey3 kõrvale kohupiim vajalik on?

Pärast trenni jood oma Whey3 ära, siis umbes tunni aja pärast võiks korralik õhtusöök olla. Siis õhtul oleks veel midagi süüa vaja.

Pelmeenidele söö vahelduseks mingit kvaliteetsemat liha ja süsivesikuid (tatart või riisi). Juurvilju sa üldse ei tarbi?

No ma proovin midagi ümber siis korraldada, juurvilju peaksin natukene koolist saama(salat või mingid pikad oad)

Täna mul neid pelmeene polnud aga kohupiim ajas asja ära, ostsin farmi kandilise paki ja hapukoore ja suhkruga segasin ära, ja whey 3 peale, siis oli tunda et kõht oli täis ja trennivalmis. hommikul sõin makarone hakklihaga ja teed, koolis pihv ja riis, peale trenni sõin veel ühe 250 g topsiku kohupiima ja pudingit, whey 3 ei joonud ja nüüd kohe hakkan 21.30 sööma liha ja riisi.

Muudetud kasutaja Madz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×