Jump to content
joss615

kõhulihased

Recommended Posts

et lugu siis järgmine eelmine aasta sai jõusaalis käimisega alustatud kuid siis kahjuks treenisin tedmata põhjustel ainult ülemisi kõhulihaseid ja nüüd peale suve läksin taas jõusaali ja hakkasin nüüd ka alumisi tegema aga need on väga maha jäänud ülemistest ja siis ma sooviks küsida et kas ma peaks mingi aeg ainult alumisi treenima või kas ma peaks tegema lihtsalt topelt alumistele või mida teha andke nõu?? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et lugu siis järgmine eelmine aasta sai jõusaalis käimisega alustatud kuid siis kahjuks treenisin tedmata põhjustel ainult ülemisi kõhulihaseid ja nüüd peale suve läksin taas jõusaali ja hakkasin nüüd ka alumisi tegema aga need on väga maha jäänud ülemistest ja siis ma sooviks küsida et kas ma peaks mingi aeg ainult alumisi treenima või kas ma peaks tegema lihtsalt topelt alumistele või mida teha andke nõu?? :rolleyes:

Millest sa järeldad, et nad on maha jäänud ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sest ülemised on ilusti väljas aga alumised tulevad ainult pingutades välja ja on väiksemad ka!

Tõenäoliselt undisputed selle pärast küsisgi, et ta sellist vastust ootas. Kindlasti alumised lihased võivadki sul väiksemad olla, aga pahatihti ei tee inimesed lihtsalt vahet lihaste suurusel ja väljapaistvusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×