Jump to content
capsu

Jõusaal - millisele naisele?

Recommended Posts

Tekkis mõte postitada selline teema, kuna üritan välja mõelda millist spordiala endale valida. Poiss kangesti tahaks et me hakkaks koos trennis käima - jõusaalis. Ometigi ma ei tea millist mõju täpselt jõusaal avaldab...kas selle treeningstiiliga saab ainult "jõudu juurde treenida" või see mõjub ka üldiselt tervisele hästi. Selles mõttes et võibolla peaksid naised aeroobset trenni rohkem tegema või siis lisaks? Jalgratas samas jõusaalides olemas - peaks ju aeroobne olema :)

Eesmärgiks oleks spordiga tegeleda, et saavutada oma eale vastav füüsiline vorm, et ei tekiks 40.aastaselt mingeid südamehaigusi ja teab mis koledaid asju. Ise hetkel 25.a., saamas 26a ja spordiga pole ammu tegelenud, peamiselt motivatsiooni kaalutlustel...ei ole leidnud ala mis pakuks piisavalt pinget et suudaks tõesti regulaarselt sellega tegeleda. Samas mõistan spordi vajalikkust. Ülekaalu mul pole :D

Olen tartlane....ja tahaks ikka kodu lähedale mingisse klubisse. Vahepeal sai siin kaalutud Eedeni spordiklubi Arctic (kodust 15min), aga hirmutab see aastane leping. Algaja jaoks oleks see ehk liig?

Ehk oskab keegi nõu anda ;) ..kindlasti on paljud olnud sarnase valiku ees - kunagi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naise organism ei vaja meeletutes kogustes ja ainult aeroobset, teed kõike mõnuga ja tunde järgi, suureks sa ei muutu, aga koormuse saad kätte ja keha saad ka kenasti trimmi. Võta siit lehelt omale algajate kava, lase kellegil tehnika üle vaadata ja anna tuld. Las noormees abistab trennis ja jälgib/julgestab.

Tegin ise aeoobikat ja tantsimist aastaid, keha hakkas muutuma sportlikuks alles siis, kui sellega kaasnes õige toitumine ja jõusaalitrenn, samas tantsukoormus vähenes oluliselt ja lõpuks kadus sootuks (no see oli minu vaba valik, ei pea tegelikult aeroobsest hoiduma, kes ei taha).

PS- ja ära mu praegusi pilte enam vaata, ma teen nüüd ikka veidike kõvemini jõusaali, kui lihtsalt niisama lõbu pärast ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui varem on olnud motivatsiooniprobleeme siis katsu leida ala, mis sulle tõesti huvi pakuks ning mis oleks rühmatreening. Sellises olukorras on lihtsam motivatsiooni hoida. Tantsutrennid, erinevad jõusaali- ja üldfüüsilise rühmatrennid, võitluskunstitrennid, pallimängutrennid jne jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Capsu, küsi oma tiimikaaslastelt ;) Mõni neist võib suisa jõusaalitreeneri paberitega olla :lol: See oli väike vihje. :rolleyes:

Arcticus on lisaks jõusaalile ka ports igasugu teisi võimalusi (grupitreeningud): bodypump, bodybalance, spinning, pilates ja 10 sorti aeroobikat vähemalt ;) Ning peagi kolib Arctic Tartus hoopis Anne sauna kõrvale uhiuude majja, kus saab olema ka ujumisvõimalus. Ning Eedenisse peaks senistesse ruumidesse tulema midagi Fittesti (Tartus seni tuntud kui Avancia) eestvedajatelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Capsu, küsi oma tiimikaaslastelt ;) Mõni neist võib suisa jõusaalitreeneri paberitega olla :lol: See oli väike vihje. :rolleyes:

Arcticus on lisaks jõusaalile ka ports igasugu teisi võimalusi (grupitreeningud): bodypump, bodybalance, spinning, pilates ja 10 sorti aeroobikat vähemalt ;) Ning peagi kolib Arctic Tartus hoopis Anne sauna kõrvale uhiuude majja, kus saab olema ka ujumisvõimalus. Ning Eedenisse peaks senistesse ruumidesse tulema midagi Fittesti (Tartus seni tuntud kui Avancia) eestvedajatelt.

Elu on üllatusi täis :o;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×