Jump to content
lannakas

rinnalt surumine

Recommended Posts

Tere Kaido! Sooviks ka nõu rinnalt surumise kohta.Mu hetke kaal on nii 105 kg ja ma teen trenni neli korda nädalas.Minu rekord on 185 kg kuid ma sooviks tulemust parandada ja et see stabiliseeruks.Üks trenn jõuan teine trenn ei jõua ültse.Vahest surun seeriaid 150 kg kaheksa korda teine trenn jõuan vaid neli.Sooviks väga et surumine stabiliseeruks.Oleks tore kui saaksite trenni kava teha kuda oleks kasulikum treenida.Minu e mail on lannakas555@hotmail.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeni tritsepsit . . Surumiskava mida võib anda sulle Hr. Leesmann. Tekib küsimus, miks nii vähe korduseid jõuad teha ?

185-105=80kg / sa peaksid jõudma kuskil 10 kordust ilusti teha. Postita oma treeningkava ja toitumist kuidas jälgid? Sinu kaalu juures peaks seda oluliselt tegema. JÕUDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IRW. 80kg suruja annab nõu 185kg surujale. "Treeni triitsepsit".

Teema algataja nimelt on mul suur au avaldada Teile tänu, härra Kaido "hunter" Leesmann, suurepärase nõuande eest. Me väga hindame teie meeletuid saavutusi tõstespordis ja ammendamatuid kogemusi ning teadmisi. Ega te juhuslikult ei soovi Eesti jõutõstmise koondise treeneriks hakata? Me usume, härra hunter, et te olete selleks kõige õigem inimene, sest mida me küll teeksime ilma teie soovitusteta. Ma arvan, et jõutõstmine sureks juba ammu välja.

Tsiteerides klassikuid: "NUTAN". Lähen annan Kiivikasele nõu, kuidas biitsepsit treenida tuleb, et see paremini kasvaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treeni tritsepsit . . Surumiskava mida võib anda sulle Hr. Leesmann. Tekib küsimus, miks nii vähe korduseid jõuad teha ?

185-105=80kg / sa peaksid jõudma kuskil 10 kordust ilusti teha. Postita oma treeningkava ja toitumist kuidas jälgid? Sinu kaalu juures peaks seda oluliselt tegema. JÕUDU!

Kuule sa oled ikka kaine we. Sa ise ikka saad aru, mida sa siia kirjutasid we ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Kaido! Sooviks ka nõu rinnalt surumise kohta.Mu hetke kaal on nii 105 kg ja ma teen trenni neli korda nädalas.Minu rekord on 185 kg kuid ma sooviks tulemust parandada ja et see stabiliseeruks.Üks trenn jõuan teine trenn ei jõua ültse.Vahest surun seeriaid 150 kg kaheksa korda teine trenn jõuan vaid neli.Sooviks väga et surumine stabiliseeruks.Oleks tore kui saaksite trenni kava teha kuda oleks kasulikum treenida.Minu e mail on lannakas555@hotmail.com

Kas sa teed neli päeva nädalas kõigil päevadel surumist? Kui lood on nii, siis väga ei imesta, et üks päev jõuad, teine päev ei jõua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
IRW. 80kg suruja annab nõu 185kg surujale. "Treeni triitsepsit".

Teema algataja nimelt on mul suur au avaldada Teile tänu, härra Kaido "hunter" Leesmann, suurepärase nõuande eest. Me väga hindame teie meeletuid saavutusi tõstespordis ja ammendamatuid kogemusi ning teadmisi. Ega te juhuslikult ei soovi Eesti jõutõstmise koondise treeneriks hakata? Me usume, härra hunter, et te olete selleks kõige õigem inimene, sest mida me küll teeksime ilma teie soovitusteta. Ma arvan, et jõutõstmine sureks juba ammu välja.

Tsiteerides klassikuid: "NUTAN". Lähen annan Kiivikasele nõu, kuidas biitsepsit treenida tuleb, et see paremini kasvaks.

VABANDAN! Kirjaviga , triitsepsit. Oma arvamust avaldada pean suruma 150+ ? Mis sa iroonitsed siin? On olnud juhuseid küll kus 150kg surujad ei teagi mis on seeria ja kordus, kuigi gümn keh kasv tund peaks õpetama seda. Kas mina olin teema algataja? Oli sinu eelnevas postis kasu ka midagi? muud seal polnud kui mõlinat? Oleks võinud postituse kustutada ja kirjutada PM. Alati saab targemini käituda, usu mind. Muide selliste solvangute eest tuleks sulle tasuta sõitu värskes õhus teha :D

1)Sinu post oli kasutu. Seal puudus algatajale sobib informatsioon.

Oled juhtivpositsioon, peaks nagu teistel tavakasutatel eeskujuks olema.

Muudetud kasutaja hunter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
VABANDAN! Kirjaviga , triitsepsit. Oma arvamust avaldada pean suruma 150+ ? Mis sa iroonitsed siin? On olnud juhuseid küll kus 150kg surujad ei teagi mis on seeria ja kordus, kuigi gümn keh kasv tund peaks õpetama seda. Kas mina olin teema algataja? Oli sinu eelnevas postis kasu ka midagi? muud seal polnud kui mõlinat? Oleks võinud postituse kustutada ja kirjutada PM. Alati saab targemini käituda, usu mind. Muide selliste solvangute eest tuleks sulle tasuta sõitu värskes õhus teha :D

1)Sinu post oli kasutu. Seal puudus algatajale sobib informatsioon.

Oled juhtivpositsioon, peaks nagu teistel tavakasutatel eeskujuks olema.

Asi on selles, et sinu arvamust ei küsitud. Loe hoolikalt: "Tere Kaido! Sooviks ka nõu rinnalt surumise kohta." Kas sa oled Kaido? Või kas sa näed kuskil lauset "Tere, lugupeetud foorumi külastajad, spetsialistid, algajad ja muidumehed. Palun avaldage oma arvamust teemal...." Mina küll ei näe. Minu postitus ei olnud kasutu, sest ma andsin selgelt märku sellest, et algajad vähem nõuandeid jagaksid, kuna nad ei tea ise asjast midagi. Seda teen ma ka edaspidi.

Selleks, et avaldada oma arvamust, 150+ suruma ei pea. Selleks aga, et jagada nõuandeid ja õpetusi, on vaja omada mingeid kogemusi ja teadmisi. Sinul neid ei ole. Endast 100kg rohkem suruvale inimesele jagada tarkusi selle kohta, kuidas surumist arendada, on rohkem kui imelik.

Ma kordan veel. Kui te tunnete, et teil endal ei ole veel laialdasi kogemusi ja teadmisi, siis ärge postitage nõuandeid. Kui te olete ise algajad, siis ärge hakkake Kiivikast õpetama, kuidas massi treenida, Kaidot õpetama, kuidas suruda jne.

PS: Tasuta sõidust ma kunagi ära ei ütle. Eriti värskes õhus.

Ja ongi kõik. Edaspidiseid kommentaare ootan postkasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×