Jump to content
meinuuu

kõhulihased ja rinna lihased ?

Recommended Posts

et siis selline jama lugu. nimelt mul jalaluu katki ja nagu ei saa jooksmas ja värki käia eks. et siis andke häid ülessandeid ja toitumis skeeme vms.

tahaks ilgelt nagu ilusaid ja tugevaid kõhu- ja rinnalihaseid (sammuti ka käelihaseid) aga tahaks just selliseid ülessandeid mida saaks kodustes tingimustes teha ?!

oleksin ilgelt tänulik kui mõni asjatundja annaks nõu ja aitaks selles asjas mind natuke. :huh:

võite saata mulle meilile neid ülessandeid ja toitumis skeeme e-mail: Mahont@hotmail.com

tänan kui vaevute aitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa tahad ikka kohe päris palju korraga. Vaevalt, et keegi siin sulle ennast eratreeneriks tasuta pakub :huh:

no mine tea, loota võib juu. tegelikult tahaks ainult nagu harjutusi ja toitumis asja teada ja siis nende järjekorda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustame sellest, et mis varustus sul on kodus olemas, et treenida.

ega erilist midagi polegi, aint mingi lõua tõmbamis asjandus mis on seina küljas ja siis paar hantlit :huh: ma tean et vähe, aga ikkagi äkki keegi oskab aidata ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega erilist midagi polegi, aint mingi lõua tõmbamis asjandus mis on seina küljas ja siis paar hantlit :huh: ma tean et vähe, aga ikkagi äkki keegi oskab aidata ?

siis pead ikkagi jõusaali minema, sul pole mingit jõusaali kodu ligidal we ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milles probleem, kui sul hantlid olemas ? Vaata harjutustepanka, hantlitega harjutusi väga palju.

Lõuatõmbamispulgaga saad lailihast teha ju. Võtad laia haardega kinni ja tõmbad. Teed mingi 4x5 näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×