Jump to content
Schtroumpf

Nõuandeid

Recommended Posts

Ma olen 17 ja olen käinud kuskil natuke üle 2aasta. Algul käisin 3x nädalas, aga nüüd viimased paar kuud olen 5x peale üle läinud. Kuni kuulsin, et see pidi liiga palju olema, et lihased ei suuda taastuda, südamele pidi halb olema ja soovitati käia 3x jõusaalis ja 3x teha aroobset trenni nagu näiteks ujumist. Tahaks siit tellida kava, aga ei suuda otsustada mitu korda nädalas käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik oleneb taastumisest. Kui enesetunne hea, siis lase käia. Paljuski oleneb kavast, treeningu intensiivusest, mahust jne. Võid ju 7 korda ka käia ja teha igal korral 2 seeria, kui sa saad aru mida ma mõtlen. Aastatega organism harjub koormusega ja see lubab treenida rohkem. Sa pead ise teadma kuidas su keha reageerib. Minu põhikava on ka 5x nädalas ja trennid on suht tugevad. Eks ta üks piiri peal treenimine ole. Väga oluliseks muutuvad toitumine, puhkus jne. Isegi väiksemagi stressi korral (kool, suhted) kukub kava kokku ja pean tagasi tõmbuma. Ka korralik uni on oluline. Ühesõnaga sa paed oma keha tundma ja treenima vastavalt oma taastumisvõimele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×