Jump to content
JanK

Haigena trenni?

Recommended Posts

Ära vast ei sure, aga mingilmääral on vastupidavus kindlasti vähenenud. Mingi nädalane paus sind ära küll ei tapa :rolleyes: Kui ta tõesti äge on ,siis parem ära mine, teiseks võid teisi mehi ja naisi ka nakkatada vms

Muudetud kasutaja Zaany poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kui mul on äge nohu ja kerge köha, kas soovitaksite trenniga jätkata?

Või ootan, kuni terveks saan?

Ägeda köha ja kerge nohuga küll lähen.

Ägeda nohu ja kerge köhaga ei lähe (tatistaks lihtsalt kõik kohad täis).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on kerge külmetus, nohu, köha, siis trenni see küll seganud pole, pigem olen haiguse kiiremini "välja higistanud." Aga kui lisandub palavik, külmavärinad, nõrkus, siis küll trenni mõtet minna pole-esiteks ei jõua sa seal midagi teha, teiseks tuled tagasi veel nõrgema ja haigemana. Eks indikaatoriks saabki olla vaid enesetunne- kui suudad kasutada tavalisi treeningraskusi, anna minna, aga kui mitte, tule parem koju tagasi, saad kiiremini terveks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
haige tervisega kindlasti mitte minna, omast kogemusest ütlen.

ka pohmakaga pole kunagi mõtet minna, pidin katkestama laup trenni, sest kohe nii kehv oli olla.

Ei tea, mina käisin pohmakaga kergejõustiku trennis ja sprintisin nagu lennuk. Küll ei olnud väga raske pohmakas, väike peavalu. Keegi kunagi ütles siin foorumis ka, et purjus peaga testosterooni tase langeb, peale joomist selle võrra tõuseb, ehk selle pärast jooksingi niivõrd kiiresti. Aga kindlasti oleneb inimesest ja situatsioonist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama siin. Tuleb ka paus tänasest teha, sest tatti jätkub kauemaks ja kurk on kähe ning valus neelata. Nõmedad viirused, mis hetkel levivad! Parem lasen organismil trennist siis veidikene nüüd jälle puhata ja ei nakata kedagi saalis kah. Oligi juba liiga stabiilseks see trennis käimine mul saanud :rolleyes:

Kurista kurku soolveega, 1 tl soola klaasi vee kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul seesugune küsimus, et eile oli suur palavik(39.8) ja täna on/oli 37.1. Loodan et homseks saan terveks ja siit ka küsimus. Kas on mõtet homme juba jõusaali minna võib tuleks veel ootada?

Mina ei soovita . Väga ebameeldiv on haigena trenni teha ja selle tagajärjel võid hoopis haigemaks jääda .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt ega jõusaal jänes pole,mis eest ära jookseb,et kohe järgmine päev peale palaviku alanemist sinna jooksma peab. Üks päev siia-sinna ei mõjuta suuremas plaanis(ja mida jõutreening kindlasti on,kuna treeningud kestavad üldjuhul aastaid) mitte midagi tegelikult. Parem on end korralikult välja ravida,vastasel juhul võib haigus pikaks ajaks vinduma jääda, ja see mõjutab Teie lõpptulemust kahtlemata märksa enam, kui 1-2 vahelejäänud treeningut. Nii,et ei tasu kiirustada liigselt.

Vene keeles on üks suurepärane ütlus- kes kiirustab,muutub teiste naerualuseks :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×